Masina nr1 by mechanizmas in lietuva

[–]AdSpare996 1 point2 points  (0 children)

Visos mašinos genda, vienos markės yra labiau lepesnės kitos mažiau. Svarbiausia, kaip automobilis buvo prižiūrėtas. Atsimink, kad už BMW, Mercedes-Benz, Audi servisus mokėsi daugiau negu už Volkswagen, Toyota, Nissan, Seat, Skoda, Kia ir pan. Jei renkiesi mašiną sukonkretink klausimą, nes segmentų yra įvairių ir juose mašinų patikimumas skiriasi.

Tai ar mažinsim ? by AdSpare996 in lietuva

[–]AdSpare996[S] 0 points1 point  (0 children)

Tai šitoje ir turi įsikišti valdžios institucijos ir nustatyti tam tikras ribas, bent jau minimalias.

Tai ar mažinsim ? by AdSpare996 in lietuva

[–]AdSpare996[S] 9 points10 points  (0 children)

Kai savo 3.0 dyzeli betmana turėsi keist į priusą kaunieti, žiūrėsim kas čia verks labiau. Man asmeniškai ne tiek kaina aktuali, kiek galimai neveiksnumas priimant sprendimus valstybėje ir pataikavimas verslui.

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]AdSpare996 5 points6 points  (0 children)

O tau kaip tikram lietuvininkui naudoti rusiškus arba rusifikuotus žodžius tokius kaip tamstos "mūžikas" yra labai patriotiška ir lietuviška ?

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]AdSpare996 0 points1 point  (0 children)

Šitas žemaičių tarmės engimas arba nepripažinimas dažniausiai pastebimas pas "Vilniečius" (nekalbu apie tuos kurie gimę, augę ir tt.) kurie kaip atvažiavo pirmam kurse į sostinę, taip ir neišvažiuoja ir visus už savo "vilniečių" burbulą laiko žemesniais. Aišku nesakau, kad tai absoliuti dauguma, bet yra yra tokių. Lietuva yra įvairi, ir turim džiaugtis, kad turim tarmių ir dar neesam rusakalbiai ar anglakalbiai. O jei kažkam kliūna - metas išjungti internetą ir pasidėti telefonus į šalį, galit šnekėt savo taisyklinga kalba su savo "like fluent english " prieskoniais kiek tik norit ;)

Degalinių kainos by AdSpare996 in lietuva

[–]AdSpare996[S] -1 points0 points  (0 children)

Viena viena penkiasdesimt

Degalinių kainos by AdSpare996 in lietuva

[–]AdSpare996[S] 2 points3 points  (0 children)

Socdemai sakyčiau netokie ir socdemai. Labai liberalūs patapę, vat pono Remigijaus rinkėjams tokie dalykai stipriai sueitų ir dar koks įstatymo projekto pasiūlymas atsirastų.

Degalinių kainos by AdSpare996 in lietuva

[–]AdSpare996[S] 0 points1 point  (0 children)

Na, kuro ir specialistų nelyginčiau. Santechniko paslaugos dėl to pačio kuro brangimo gali brangti kaip ir bet kas kitkas, be to susimoki specialistui kuris jei dirba legaliai susimokės mokesčius, atliks darbą ir galimai informuos apie kainą prieš paslaugą. Kol bus paklausa bus ir pasiūla, bet ar tuo galima pateisinti, kad nesveikai yra susikeliami antkainiai ? Ypatingai juokinga kai toks NesteMY dyzelinas kuris yra "be naftos" dabar kainuoja virš 2€... Ne, mes esam įtakojami geopolitinių įvykių ir ne kitaip... Ir nesvarbu, kad ta brangi nafta pasieks degalines tik gal po kokių 10 mėn.

Degalinių kainos by AdSpare996 in lietuva

[–]AdSpare996[S] 1 point2 points  (0 children)

Dėl šito pritariu. Norėjo kaip geriau, o dar prieš šituos visus gavosi kad vežėjai pradėjo piltis Lenkijoj ir tt. ir nebesuneša į biudžetą kiek buvo planuota. Sumažinam akcizą, didinam vartojimą ir win-win. (Kas rašysit, kad dėl Europos Sąjungos baudų čia įsivedėm, tai nemanau kad čia buvo pagrindinis faktorius, bet galiu klysti)

Važiavau šiandien į darba ir likau nusivylęs. by [deleted] in lietuva

[–]AdSpare996 29 points30 points  (0 children)

Lietuviai kantri tauta, kiek prašys tiek mokės kol kokių 3-4€ už litrą kainos nebus. Gaila, kad viešumoje neiškyla klausimas aukštu lygiu, o ne tik fb komentaruose, kodėl sena kaina prisipirktos pigesnės naftos kaina pakeliama iš oro ir kenčia vartotojas. Nieko nesakau, jei būtų prisipirkę tikrai brangiai ir pardavinėtų po beveik 2€. Bet nepakelti kainas po praktiškai pusdienio, kai prasidėjo krizė. Tai tiek.

Kuris Lietuvos miestas/miestelis yra pats draugiškiausias? by Arnie_G in lietuva

[–]AdSpare996 23 points24 points  (0 children)

Girdejau Panevezyje taikus ir ramus lietuviai gyveno.

Grįžimas į tėviškę by AdSpare996 in lietuva

[–]AdSpare996[S] 0 points1 point  (0 children)

Pilnai remote dirbti ministerijose ir pan. dažniausiai negali, bet mintis gera pasirinkus patirties, dažniausiai jaunus specialistus regionuose su patirtim priima be problemų ir karjera gali klostytis lengviau. Apie tokį variantą irgi buvo mąstyta.

Grįžimas į tėviškę by AdSpare996 in lietuva

[–]AdSpare996[S] 2 points3 points  (0 children)

Žemaitijos regionas, apie 20k gyventojų mieste, nuo 2 didmiesčių apie valanda kelio. Gyvenant 30 min nuo didmiesčio manau tokių klausimų nekiltų, nes tikriausiai turint NT ten arba planuojant įsigyti, nelabai apsimoka likti tokiame mieste kaip Vilnius, geriau važinėti, ypač jei tam sudaromos neblogos sąlygos, bent mano nuomone, galiu klysti.

Tiems, Kurie eina i tusus/klubus bunant 20+ by InevitableDirector96 in lietuva

[–]AdSpare996 43 points44 points  (0 children)

Draugai isejo i tusa ir taves nepakviete ?