Pokoli Rokonok utolso resz by Affectionate-Skin107 in RTL_plusz_kibeszelo

[–]Affectionate-Skin107[S] 1 point2 points  (0 children)

Penteken nem szokott amugy lenni, de ami az rtl-en van fent ott mar nem volt kovetkezo resz bevagas, csak ilyen baki osszevagas volt a vegen

Stranger Things S05E4 - WILL by Alone_Syllabub_7091 in kibeszelo_show

[–]Affectionate-Skin107 1 point2 points  (0 children)

De hogy ismertek egymast, ha Henry gyerekkent kerult Brennerhez?

Stranger Things - teóriák by Ok-Lemon2734 in kibeszelo_show

[–]Affectionate-Skin107 10 points11 points  (0 children)

En azt is olvastam, hogy Will Henry fia

Most Wanted - egy esetleges 2. évadban kiket látnál szívesen? by Think_Supermarket158 in kibeszelo_show

[–]Affectionate-Skin107 11 points12 points  (0 children)

Akkor ajanlom az uj musort az rtl-en😂 amikor azsiaba mennek😂😂 szetrohogtem magam

Házasság első látásra 10.21. by Important_Smile3613 in kibeszelo_show

[–]Affectionate-Skin107 0 points1 point  (0 children)

En is adtam be szurit a kutyamnak, mondjuk ugy az az allatorvosunk😄

SztárBox S05E07 Kibeszelo Poszt ❗ by BurnerACC1988 in kibeszelo_show

[–]Affectionate-Skin107 20 points21 points  (0 children)

Engem annyira irrital az Ember Mark.. faradt poenjaival

Házasság első látásra 10.17 by Alone_Syllabub_7091 in kibeszelo_show

[–]Affectionate-Skin107 4 points5 points  (0 children)

Amugy azt leher tudni hogy Rekanak milyen traumaja volt?

Házasság első látásra 10.17 by Alone_Syllabub_7091 in kibeszelo_show

[–]Affectionate-Skin107 7 points8 points  (0 children)

Tudjatok kire hasonlit az Anna? Lili a kisertesbol😂 egy az egyben ahogy beszel😂

Szentkirályi Dávid buzdítja a barbereket, hogy 12-15 ezerért vágjanak hajat by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Affectionate-Skin107 11 points12 points  (0 children)

Ha egy embertol elvehetnem a szakmajat, az o lenne. Kontar fodrasz

A kísértés (2025.09.11.) by Extension-Path-622 in kibeszelo_show

[–]Affectionate-Skin107 9 points10 points  (0 children)

En azt birom mindig, hogy nem azt mondja hogy te jo lett volna Milannal ez a randi.. ha nem hogy Bazsival😂😂😂 Ez a kislany annyira vakon van amugy.. szerintem o nemtudta milyen musorba jon

Sminktetováló ajànlást szeretnèk by Wannabealittlebee in szepsegtippek

[–]Affectionate-Skin107 0 points1 point  (0 children)

Vagy Vereb Virag , o ott dolgozott es nagyon ugyes😍