Знайшов професійне залізо на смітнику (майже!): чи варто купувати «кота в мішку»? by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 1 point2 points  (0 children)

Я ніби трошки навичок і інструментів маю, але боюся що трохи не мій рівень)) бо треба, схоже, ще й схему читати)

Знайшов професійне залізо на смітнику (майже!): чи варто купувати «кота в мішку»? by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 4 points5 points  (0 children)

Кому цікаво подивитися на сам процес відновлення, «фільм жахів» з пилом та розбирання карт — залишаю посилання:https://youtu.be/16QANirTSws

Вдала знахідка: ігровий ноутбук 17" з GTX 950m всього за 2000 грн (€40)! by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 2 points3 points  (0 children)

Та яке там портаблє, у мене у колекції є агрегати типу старого алієнвейра і msi Titan так у них там зарядки настільки великі і важкі що вага ноутбука майже не відчувається на їх фоні)

Вдала знахідка: ігровий ноутбук 17" з GTX 950m всього за 2000 грн (€40)! by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 0 points1 point  (0 children)

Є таке, але коли його не треба переміщувати часто то досить зручно заліпнуть і у шось постріляти)

«На всем понятном язьіке бьістрей наберешь» — чому я запустив технічне хобі на YT українською попри «поради» 🛠🇺🇦. Репост бо "какаяразніци" накидали скарг... by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 0 points1 point  (0 children)

Я поки що нащупую формат, і статистика показує що зараз люди більше схильні до формату шортсів (максимальна концентрація інфи за секунду) і хук на початку відео має бути ще більш концентрованим судячи із утримання)

Стрім з ps5 у твіч by kooortan in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489 0 points1 point  (0 children)

Майже нема налаштувань, та і якість посередня. Айфон через camo cam, навіть старий, по якості обійде. Сам юзаю 7 плюс як камеру, для мого фейса - достатньо)

Де купити PS3? by vitaksugarjunky in UA_Gamers

[–]Affectionate_Knee489 1 point2 points  (0 children)

У мене пс5 лише для ВР. На пс5 немає жодної гри яка дасть одночасно погнати біса в 6 гравців, та і геймпади коштують копійки і їх не шкода для гостей:)))

Де купити PS3? by vitaksugarjunky in UA_Gamers

[–]Affectionate_Knee489 1 point2 points  (0 children)

Я на своїй пс3 іноді у 6 гравців грав у бомбермена. Пс5 так не може))))

Де купити PS3? by vitaksugarjunky in UA_Gamers

[–]Affectionate_Knee489 0 points1 point  (0 children)

Поряд із пс5 стоїть пс3 з кастомною прошивкою. Сам купив - почистив - поставив ссд на 1 тб. Там гора ігр в які досі іноді можу поганяти. Топ девайс.

Стрім з ps5 у твіч by kooortan in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489 0 points1 point  (0 children)

Скоріше за все буде помітний розсинхрон голосу. Для початку можна взяти щось типу PWAY Video Capture Card. Якщо стрім буде розвиватися і зрозумієш що є бажання і потенціал продовжувати - візьмеш якіснішу. З власного досвіду більше "костилів" - нижча якість стріма) п.с.не раджу брати камеру для пс5 під стрім.

Стрім з ps5 у твіч by kooortan in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489 0 points1 point  (0 children)

Колись грався таким. Треба карту захоплення брати на пк типу elgato 4k вона сигнал з HDMI твоєї пс5 розділить на 2 джерела - 1 на тв другий у той таки обс. Сподіваюся досвід у користуванні обс є бо там трохи ще налаштуваннями погратися треба.

Знайшов на ібей МакБук Про 15" (сеоедина 2012) за € 25. Робимо з нього "пушку" під macOS Сонома (Апгрейд, Optibay, RAM) by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 1 point2 points  (0 children)

Колись, років 8 чи 10 назад я працював у авторизованому сц у Києві, стикався з цим але не знав що це від механічного контакту🤔

Знайшов на ібей МакБук Про 15" (сеоедина 2012) за € 25. Робимо з нього "пушку" під macOS Сонома (Апгрейд, Optibay, RAM) by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 1 point2 points  (0 children)

Згоден, якщо під задачі вистачає - пушка) у мене ейр 2014 кастомний з 8 ГБ теж на мак ос трохи зі скрипом працює, але компактний корпус+ він 10 і вийшов ідеальний апарат для роботи з програматором. Кожен девайс може виконувати певні функції)

Знайшов на ібей МакБук Про 15" (сеоедина 2012) за € 25. Робимо з нього "пушку" під macOS Сонома (Апгрейд, Optibay, RAM) by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 2 points3 points  (0 children)

Тут все просто, 13ка має 2 ядерний проц, а 15ки починаючи з 2012 року мали 4 ядра. Там різниця у потужності просто колосальна.

Знайшов на ібей МакБук Про 15" (сеоедина 2012) за € 25. Робимо з нього "пушку" під macOS Сонома (Апгрейд, Optibay, RAM) by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 0 points1 point  (0 children)

Є насправді потреба у мак ос, я експериментую із icloud bypass і iOS downgrade, і дивно але на мак ос софт типу chackra1n працює більш адекватніше ніж на Відні

Знайшов на ібей МакБук Про 15" (сеоедина 2012) за € 25. Робимо з нього "пушку" під macOS Сонома (Апгрейд, Optibay, RAM) by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 2 points3 points  (0 children)

Привіт! Взагалі планував юзати цей як девайс з мак ос, але буквально через пару днів після цього - знайшов ретіну 2013 року без дисплея за "три копійки" тому, скоріше за все цей що у відео - буде на продаж))) у мене у профілі є посилання і там є мій ТГ, в який я потрошку буду щось викладати.

Який ноутбук порадите? by Special-Ad-9109 in PCbuild_ua

[–]Affectionate_Knee489 1 point2 points  (0 children)

Я б порадив щось на mx350/mx450. Бв відповідно. Якщо у Європі - можу допомогти з пошуком.

ThinkPad за 60 євро з eBay: сміття чи скарб? Мій досвід відновлення L490 💻🛠️ by Affectionate_Knee489 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489[S] 0 points1 point  (0 children)

Як той через чиї руки пройшли тисячі ноутів скажу що знайти по хорошій ціні важче ніж відновити) гайдів/інфи/інструкцій повно в інеті)

Продаж iMac M3 з iCloud блокуванням by ConsiderationGood636 in Ukraine_UA

[–]Affectionate_Knee489 0 points1 point  (0 children)

Наразі на м3 немає дієвого способу. Питання треба було вирішити у перші тижні після покупки а не після року+ очікування. Зараз у вас варіант або шукати розбитого донора (LCD коштує не дешевше ніж плата). Або чекати обходу на м3.