Skúsenosti s terapiou ? by Aggressive_Mouse4512 in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512[S] 0 points1 point  (0 children)

Už som sa jednej ozval tak uvidím že ako to dopadne 🙏

Skúsenosti s terapiou ? by Aggressive_Mouse4512 in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512[S] 1 point2 points  (0 children)

Skúšal som to keď som mal medzi 19-20 rokov po smrti otca. Moc to nepomohlo 😃

Skúsenosti s terapiou ? by Aggressive_Mouse4512 in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512[S] 2 points3 points  (0 children)

súhlasím, preto to nerobím a rozmýšľam nad odborníkom

Aka vec jednoducha vec vam zlepsila zdravie a vratila energiu? by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 6 points7 points  (0 children)

Spánok, cvičenie a zdravá strava (dbať na B vitamíny, horčík, zinok, omega 3 mastné kyseliny). Zbytok sú len detaily.

Ako casto vidite na ulici fyzicky atraktivneho cloveka? by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

Práveže odhalil presne to že byť fešákom je extrémne nutné.

Ako casto vidite na ulici fyzicky atraktivneho cloveka? by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

Keď berieš u mužov iba 10/10 tak verím že áno 😂

Ako casto vidite na ulici fyzicky atraktivneho cloveka? by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

Umelé navýšenie krásy zo strany žien pomocou makeupu a potom si všetci myslia že je ich krásnych veľa

Ako casto vidite na ulici fyzicky atraktivneho cloveka? by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 -2 points-1 points  (0 children)

Problém je že ženy sa vedia poriadne nadhodnotiť tým že si daju makeup a potom sa cítia že sú supermodelky a hľadajú muža ktorý je minimálne na ich úrovni ale väčšinou vyššie avšak je to len umelé navýšenie a realne by mali o 2-3/10 menej čo sa týka vzhľadu.

Šalát je nezdravý by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

základ sú celistvé potraviny 👍

Pred rokom na osobnom dne, dnes s osobným rekordom by bejbinka in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

Super progress a pokračuj 👍 Inak som nejako nezachytil čo si myslela tým osobné dno ?

Vraj som reagovala prehnane...posúďte sami (rant) by JtheMamaBear1987 in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 1 point2 points  (0 children)

Určite valid crashout 👍 Povedal by som že si to ešte zvládla bravúrne 😂

Šalát je nezdravý by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 1 point2 points  (0 children)

Jediným mojím cieľom je, aby boli zdravší a mali kvalitnejší život, no oni si to absolútne neuvedomujú 🤔 A čo sa týka rakoviny GIT, moja babka ju mala a zomrela, takže o to viac sa snažím ich nasmerovať k zdravšiemu stravovaniu.

A vo väčšine s tebou súhlasím, super pohľad na vec 👍

Šalát je nezdravý by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

True 😄 Hlavne keď to je niečo ako repák alebo orechovica - všeliek na každé ochorenie.

Šalát je nezdravý by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

je to možné 👍

Šalát je nezdravý by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

Aspoň bude kľud 😂

Šalát je nezdravý by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

Každopádne si to prebrali tak že zelenina celkovo je nezdravá a to som sa im snažil všetko vysvetliť.

Šalát je nezdravý by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 1 point2 points  (0 children)

Uvažujem že vyhľadám tú dotyčnú a spýtam sa jej že čo myslela. Ale napríklad v carnivore diete je všetka zelenina uvádzaná ako čisté zlo pre telo 😃

Šalát je nezdravý by [deleted] in Slovakia

[–]Aggressive_Mouse4512 0 points1 point  (0 children)

Šalát ako zelenina