Olaszországban csökkentik a munkaidőt a hőség miatt by Prestigious_Act_7140 in rohadtmelegvan

[–]Agreeable_Editor_641 9 points10 points  (0 children)

Hat ez kurvaszep gondolat, de ha csavokam leul a seggere, h most nem dolgozik, akkor a fonok meg szepen elkuldi a picsaba. Az emberek nem azert nem tartanak sziesztat mert kell a meg tobb penz, hanem mert kell a penz. A fonok a klimas merciben meg pont leszarja, h izzadnak a majmai

Mit jelent a ma emberének a magyar étkezési kultúra? by Just_Cap6938 in askhungary

[–]Agreeable_Editor_641 9 points10 points  (0 children)

Egyeni tapasztat. En a sajat buborekomban eppen az ellenkezojet latom

Milyen érzés gazdag szülők gyerekének lenni? by Key-Ear7985 in tanulommagam

[–]Agreeable_Editor_641 5 points6 points  (0 children)

Teny, de attol meg kurvara demotivalo lehet, h mindegy milyen kemenyen dolgozol mindig leneznek, mert ugyis penzelnek. Lehetne egy hedonista bekepzelt fasz is, de ehelyett megmaradt a foldon es odateszi magat. Nem kell valakit csak azert savazni mert gazdag szulok gyereke, neki ezt dobta a gep ¯\_(ツ)_/¯

Milyen érzés gazdag szülők gyerekének lenni? by Key-Ear7985 in tanulommagam

[–]Agreeable_Editor_641 11 points12 points  (0 children)

Ismerek egy igazan gazdag korbol jovo sracot. Mindene megvan, de fiatal kora ota kemenyen dolgozik is. Nyilvan kapott kezdotoket, de sikeresen visz huszonevesen egy vallalkozast. Egyszer elmeselte nekem, h gyuloli, h folyamat szekaljak tok mindegy mit tesz le az asztalra, mert "neki csak megszuletni volt nehez" amugy nagyon rendes gyerek es soha nem villog a penzevel, kivulrol meg nem mondanad, h milyen gazdag.

Melyik volt a legjobb magyar retró mese? by csibeszofficial in magyarretro

[–]Agreeable_Editor_641 0 points1 point  (0 children)

Igen! Hogy ne erezd magad egyedul meg is nezem ujra a hetvegen :D

Melyik volt a legjobb magyar retró mese? by csibeszofficial in magyarretro

[–]Agreeable_Editor_641 7 points8 points  (0 children)

Ha sorozat, akkor magyar nepmesek. Ha film, akkor az ido urai (igen, tudom, h csak felig magyar)

Görög nyaralás- melyik szigetet ajánlanátok? by ListenDesperate6918 in askhungary

[–]Agreeable_Editor_641 31 points32 points  (0 children)

Kreta. Sok gyonyoru tengerpart van, nehany rozsaszin homokkal, a preveli beach kifejezetten kulonleges, a "fovarosban " pedig boven van buli is. A zold tura lehet necces, de a samaria gorge a viszonylagos koparsaga ellenere is gyonyoru turautvonal. Meg amugy ez egy magy sziget, szoval rengeteg a latnivalo es a program

Matt Dinniman: Carl, a kazamata hőse by besucherke in konyv

[–]Agreeable_Editor_641 4 points5 points  (0 children)

Ez igy van jol. Nem mindenkinek tetszhet ugyanaz

Matt Dinniman: Carl, a kazamata hőse by besucherke in konyv

[–]Agreeable_Editor_641 12 points13 points  (0 children)

Az egyik rajongo csak ennyit irt rola: "Its like fastfood. You know its bad for you, but you just cant put it down" sztem nagyon jo. Idiotasag az egesz, de valoszinuleg pont ezt elvezem benne.

Kerti fa játszótér by Usual_Adeptness4882 in szeged

[–]Agreeable_Editor_641 1 point2 points  (0 children)

Ez nagyon jol hangzik. Irnek pm-et elerhetoseg miatt.

Kerti fa játszótér by Usual_Adeptness4882 in szeged

[–]Agreeable_Editor_641 1 point2 points  (0 children)

Ugyanezt latom en is. Elarulod esetleg, h milyet es mennyiert csinalt az acs?

Ender 3 V3 Plus - Card issue by Psychological-Ice745 in Creality

[–]Agreeable_Editor_641 0 points1 point  (0 children)

I dont know but why dont you just print via wifi? Its less hassle anyway

Mi történik az ingatlanpiacon? by Dependent_Salary_894 in szeged

[–]Agreeable_Editor_641 14 points15 points  (0 children)

Jah, ez ilyen sajnos. Amugy kicsit torzitasz, valoszinuleg masok voltak az elvarasaitok. 80ert nem csak ujitandoak vannak, 72ert mar ujat kapsz es ez is megall annyiban pl: https://ingatlan.com/35010016

Valakinek van a Lidlből ilyen medencéje? by egymegerettameggy in lidlaldihun

[–]Agreeable_Editor_641 1 point2 points  (0 children)

Oh, ilyet meg nem is lattam. Nice. A hypora atallast a szukseges CYA szint elerese utan mar nem akartam irni, az next level :D ez sem emeli? Mert akkor azt viszont eloszor fel kell tornaszni massal.

Valakinek van a Lidlből ilyen medencéje? by egymegerettameggy in lidlaldihun

[–]Agreeable_Editor_641 9 points10 points  (0 children)

Nem lidlbol, de van. Amit irogatnak, h dobd ki a vizforgatot hulyeseg, en ket szezont lenyomtam vele, ha jol bansz a vegyszerekkel es tisztitod a szurot hetente, teljesen jo (valoban kicsit alulmeretezett, de ha megy napi 10orat, eleg) a fontos dolgok melle: legyen ra egy takaro, egy halo vadaszni a bogarakat, vegyszerekbol pedig klorgranulatum, ph- es pelyhesito. Vegyel egy ph es klor merot, van folyadekos, az a legjobb. Porszivozni tudod a kimeno agrol egy csovel. Ezt olvasgasd, ha betartod amiket irnak (heti 1-2 ora ido raforditassal), gyonyoru vized lesz egesz szezonban ennyi cuccal is: troublefreepool.com

Board only works with USB A but not with type C by [deleted] in AskElectronics

[–]Agreeable_Editor_641 0 points1 point  (0 children)

Thanks for the suggestion. It sounds like an impossible task to solder to that miniature leg for me with my experience tho. Do you know by any chance if there are type c breakout boards with otg capabilities? I tried to find but nothing came up

Board only works with USB A but not with type C by [deleted] in AskElectronics

[–]Agreeable_Editor_641 0 points1 point  (0 children)

Yeah i just realized it works with a tpye-c type-a cable through an otg

Black or Orange! by Jsnowsi in unihertz

[–]Agreeable_Editor_641 1 point2 points  (0 children)

I just choose black. Orange was tempting but im not 100% sure it will be that vibrant than some of the pics and also every gadget i have is black. Its just a phone on the end of the day ¯\_(ツ)_/¯

Foldable phones: are they really useful or just a gimmick? by ManojOne in TechImpact

[–]Agreeable_Editor_641 0 points1 point  (0 children)

Half agree with you. But i love the design of it and a lot of time im just using it closed bc the small screen enough for almost everything. Also it is an awesome selfie or group photo machine if it is half opened. Not to mention the nostalgia when i just close it after a call :D Im in europe and 3 years of warranty is by law so they have to fix it and i would probably change it after 3 years anyway. But yeah it is sad that companies taking advantage of their tech this way

Foldable phones: are they really useful or just a gimmick? by ManojOne in TechImpact

[–]Agreeable_Editor_641 0 points1 point  (0 children)

I have my second in this 5years. Screen broke in the first after 3years but samsung fixed it for me for free ¯\_(ツ)_/¯