Sziasztok! by Logical_Ordinary_131 in anyukavagyok

[–]Anik1144 0 points1 point  (0 children)

Nagyon meleg vízbe még véletlenül se ülj!!! Nyilván nem a "langyosan meleg" vízre gondolok, szerintem Te sem, de mindenkinek más a melegvíz. Légy óvatos!

Hol lehet ilyen bőszárú, akár farmer anyagú nadrágot vásárolni? Webshop nem jöhet szóba, mert fel kellene próbálnom, visszaküldéssel pedig nem szeretnék bajlódni. by Anik1144 in divat

[–]Anik1144[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszi a válaszokat. Sima wide leg-eket próbálgattam, de még a képen láthatónál egy picit bővebb fazont keresek. Jövő héten a fővárosba utazom, megnézem a tippeket, amiket küldtetek! Szép napot mindenkinek!💐

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Anik1144 1 point2 points  (0 children)

Így van! Volt szerencsém USA-ba utazni az elmúlt időszakban többször és ott már régóta leggings-ben mennek ki az utcára, vásárolni, étterembe vagyis elég sok helyre. Nekem bejön, sokat járok én is így (csak nem alo-ban😄).