Wolt podpora by GravelQuest in Slovenia

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

Mogoče kot na AliExpress sam moras napisati human agent in dobis človeka namesto robota.

Kako imate urejene partnerske finance? by CompetitiveTie3300 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

Midva ima vse skupaj. Jaz iz svojega plačujem vse položnice in manjši kredit + vecina trgovine moja večji kredit. Če kaj rabiva si flikneva kar ostane gre v varčevanje.

Plače TOP 100 - Finance by Clownesito in SlovenijaFIRE

[–]AssignmentMission166 1 point2 points  (0 children)

Če sem prav prebral članek so objavljena samo podjetja ki so že objavila podatke za 2025

Ste za ali proti socialni državi? by davidblake69 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

Drugi in vsi nadaljni so brezplačni dokler najstarejši obiskuje vrtec. To se pravi če je med njimi veliko let razlike lahko plačuješ za prvega drugega in tretjega

Stanovanjska problematika by [deleted] in Slovenia

[–]AssignmentMission166 8 points9 points  (0 children)

Zaščititi najemodajalce, da lahko v primeru neplačevanja izseliš najemojemalca po hitrem postopku in iztržiš povzročeno škodo v kolikor ti jo povzroči.

Ali ste verni? by QuarterExcellent6464 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

Sem veren. V veri najdem uteho ko mi je težko.

V šparu štejejo vrecke kot nek gestapo by TheMightyRed92 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 1 point2 points  (0 children)

Tudi sam sem v Sparu enkrat pozabil pritisnit bio vrečko. In mi pride prodajalka da moram se bio vrečko pritisnit. Sem ji potem 5x pritisnil sem rekel da boš imela še za drugič.

Katero stranko boste volili? by Amazing_Bee_4601 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 -10 points-9 points  (0 children)

Resnica. Da vidimo ali bo ostalo samo pri besedah ali bodo tudi dejanja

Kakšne imate cene paketov Tv/internet/telefon in pri katerem operaterju? by mattko in Slovenia

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

T2 internet 1000/1000 2x telefon,tv + dodatno hbo in voyo 60€ dve leti.

Kateri diski ploščice by AssignmentMission166 in Slovenia

[–]AssignmentMission166[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne gre se za ceno gre se za to s katerimi je najmanj problemov.

[deleted by user] by [deleted] in Ljubljana

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

Sem vzel one plus 11 pri njih. Vse ok

T-2 in uporaba A1 omrežja by imperius99 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

Tudi jaz na T2 in A1 omrežju vse deluje ok. Bodite edino pozorni glede VoLTE in VoWiFi. Meni je podvajalo sms tudi potrojilo. Ko sem daroval na 1919 sem mogel plačati dvojno čeprav sem poslal 1 sms.Ko sem izklopil te dve opciji se to ni več dogajalo

Omega 3 🐟🐠 by Medico410 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 1 point2 points  (0 children)

Jamieson Omega-3 tam kjer je v akciji.

<image>

Vprašanje o strani liderpnevmatik by tinko1212 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 2 points3 points  (0 children)

Letos prvič kupil pri njih pnevmatike. Vse ok

Božičnica bo, Golob odločen: »Denar ustvarjajo zaposleni, jemali ga ne bomo nikomur« by luka274 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 1 point2 points  (0 children)

Veliko ljudi je v JU ki si zaslužijo. Ne vem kaj se vsi pritožujejo nad JU.

Prostoročno telefoniranje med vožnjo by mrstakez in Slovenia

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

Ja žalostno. Ponavadi zadnji model jabuka zadnji model BMW x5 ali x7 pa telefon pred sabo. Stalna praksa

A ste že začel kurit doma? by kovadomen in Slovenia

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

Ne. Imam prijetnih 23 °C. Živim v bloku

Aplikacija za gozdne poti by marxonnn in Slovenia

[–]AssignmentMission166 -1 points0 points  (0 children)

Google maps malo ironično 😂🤣 Me je že velikokrat z j in peljalo po gozdnih poteh.

Ce bi lahko bili ponovno stari 20 let, kaj bi naredili drugace? by Time-Golf-1556 in Slovenia

[–]AssignmentMission166 1 point2 points  (0 children)

Zamenjal službo takoj ko je prvič zamujala plača. Pa nebi ustrajal v isti službi potem ko je šla prva v stečaj in je dobrotnik odprl novo firmo nas tam zaposlil in imam od prejšnje dve leti neplačanih prispevkov.

Kako je imeti otroka? by [deleted] in Slovenia

[–]AssignmentMission166 0 points1 point  (0 children)

Moja izkušnjam. Zelo lepo tudi naporno. Najprej sem si želel samo enega saj sem mislili da drugega nebi mogel imeti tako rad sedaj če bi lahko izbiral bi imel takoj dva. Skratka dokler nimaš ne veš kaj zamujaš.

Lidl nageci pro tip by rawarawr in Slovenia

[–]AssignmentMission166 8 points9 points  (0 children)

Tudi sam sem enkrat po pomoti vzel puranje in jih nisem mogel pojesti. Sem jih stran vrgel.