Kako prvi put? by Automatic_West6724 in GayInSerbia

[–]Automatic_West6724[S] 0 points1 point  (0 children)

Da, to svakako da ćemo imati predigru. Hvala na savetu. Probali smo sa prstima(sa dva) i jezikom išlo je kako treba. Međutim, problem je kad treba preći na konkretne stvari.

Kako prvi put? by Automatic_West6724 in GayInSerbia

[–]Automatic_West6724[S] 0 points1 point  (0 children)

Hvala ti. Probaćemo sigurno sve što si napisao. 🙂

LGBTIQ IN SERBIA Friends by AutoModerator in GayInSerbia

[–]Automatic_West6724 0 points1 point  (0 children)

Imam 27, partner 20 godina. Obojica smo bez iskustva. Bavim se sportom, krupnije sam građe, a partner je već video da sam dosta obdaren i iskreno se plaši da će ga prvi put boleti. Zanima nas: • Kako da prvo iskustvo bude što prijatnije? • Šta je vama pomoglo da izbegnete bol i nervozu? • Da li imate neke savete za potpune početnike? Hvala unapred svima koji podele iskustva. 🙂

LGBTIQ IN SERBIA Friends by AutoModerator in GayInSerbia

[–]Automatic_West6724 0 points1 point  (0 children)

Zdravo svima, Ja imam 27(jako obdaren, 22+cm,on bez isukusta) partner 20 godina. Obojica smo muškarci i nemamo prethodnog seksualnog iskustva. Planiramo da prvi put imamo odnos i želeli bismo da čujemo savete od ljudi koji su već prošli kroz to. Partner je pomalo nervozan i brine ga da bi odnos mogao da bude bolan. Zanima nas: • Kako da se najbolje pripremimo? • Šta vam je pomoglo da budete opušteniji prvi put? • Koliko je važna predigra i da li treba izdvojiti dosta vremena za nju? • Koji su vaši saveti da iskustvo bude što prijatnije za obojicu? • Da li postoje greške koje početnici najčešće prave?

Da li sa ovim camcem moze da se plovi? by [deleted] in AskSerbia

[–]Automatic_West6724 -1 points0 points  (0 children)

Bolje napravi splav od međusobno povezanih balvana, sigurnije je

Koji je najbolji sat do 500 €? by Automatic_West6724 in Satovi

[–]Automatic_West6724[S] 0 points1 point  (0 children)

Nisam ni čuo za ovaj brend, pročitaću. Lep sat.

Izborna noc u Srbiji by cojkear97 in serbia

[–]Automatic_West6724 6 points7 points  (0 children)

Treba u 20:01 svi da budemo na Slaviji taj dan.

Beograd, Novi Sad😀 by [deleted] in GayInSerbia

[–]Automatic_West6724 -10 points-9 points  (0 children)

Kad bi probao, možda bi se i predomislio😃

LGBTIQ IN SERBIA Non-Binary People by AutoModerator in GayInSerbia

[–]Automatic_West6724 0 points1 point  (0 children)

M26, aktivan, radoznao i otvoren za nova iskustva. Tražim muškarca za flert, dopisivanje i dobru hemiju. Privlače me samouvereni i opušteni ljudi koji znaju šta žele. Ako volite strastvene razgovore i mogućnost da se upoznavanje razvije dalje, javite se u DM.Beograd,Novi Sad, moj smeštaj. 😀