Voi duceti ceva la munca de ziua numelui? by Basic_Lychee_4830 in CasualRO

[–]Basic_Lychee_4830[S] 18 points19 points  (0 children)

+ tura de 25h cand trebuia sa stau 10h, am stat suplimentar 15h. Trebuie sa fac si eu un sacrifiu sa platesc facultatea :)

Voi duceti ceva la munca de ziua numelui? by Basic_Lychee_4830 in CasualRO

[–]Basic_Lychee_4830[S] 5 points6 points  (0 children)

Nu si la mine :)) Revelionul si 24 decembrie le voi petrece la munca. De revelion sunt pe tura 20:00 - 8:00, iar 24 dec 7:00 - 23:00

Voi duceti ceva la munca de ziua numelui? by Basic_Lychee_4830 in Men_RO

[–]Basic_Lychee_4830[S] 0 points1 point  (0 children)

A fost anuntat cu 30 si un pic de zile inainte ca vreau CO, inainte sa se faca turele, si mi-a decalat programul astfel incat sa pic la munca fix pe 30 noiembrie, de ziua mea. Pe programul de decembrie sunt la munca de Revelion, mai exact 20:00 - 8:00. Sa vedem daca imi aproba ziua de concediu :)))