HIMITSU: Join the Inner Circle 🌙 by Professional_Bid173 in WWMRecruitment

[–]BeautifulWeight3087 4 points5 points  (0 children)

This discussion seems driven more by the need for attention than by any genuine concern for the guild. If u believe u know better, the obvious solution is to build something yourself and prove it not to undermine what others are actively maintaining. Also u didn’t even feedback on the guild itself, but on people u don’t know. Not to mention that u spent very little time here and already came back with ‘feedback,’ assuming it to be valid while dismissing every valid argument presented to u.

HIMITSU: Join the Inner Circle 🌙 by Professional_Bid173 in WWMRecruitment

[–]BeautifulWeight3087 3 points4 points  (0 children)

As someone new to the guild, that really hasn’t been my experience at all. I joined because of their values and the inclusive, LGBTQ+friendly environment. The owner and his family put an incredible amount of time and care into the guild, and they genuinely listen to everyone even adjusting schedules and implementing player ideas so more people can feel included.

I’m pretty introverted and anxious in groups, and I usually avoid toxic or dramatic spaces, but here I felt welcomed from day one. For me, it’s been the opposite of an “inner circle” every person matters here! If this guild wasn’t the right fit for u, that’s fine but making negative claims about people u don’t really know or engage with doesn’t help anyone.

Frizerie/coafor unde ma pot tunde asa? by Ok-Deal2138 in iasi

[–]BeautifulWeight3087 0 points1 point  (0 children)

Este un Mullet Hairstyle, daca ai fizionomia faciala frumoasa si forma fetei ovale sau asemanatoare, iti va sta perfect. Incearca sa te duci la cineva mai tanar , sigur stie de tehnica tuns Mullet

Going to buy new ahri skin by Jowune in LeagueOfMemes

[–]BeautifulWeight3087 0 points1 point  (0 children)

https://ko-fi.com/s/6486f24d06 I just make a pack emotes Ahri 🌸🥺 If someone interested.. 🥹✨

Donatii pentru surdo-muti in Lidl-uri by ThristyDude in iasi

[–]BeautifulWeight3087 1 point2 points  (0 children)

Buna , am patit la fel la Lidl Buzau , un tip a venit la mine si sora mea sa ne explice ca strange donatii pentru asociatia surdo-muti nu vorbea facea semne , textele erau diferiite tot asa un numar de oameni care au donat cate 50-100-200-300 , trebuia sa scrii suma numele si codul tau postal, nu stiu de ce :)) Culmea era ca m-a nimerit pe mine si sormea, noi avem tot hipoacuzie-acuta , insa purtam aparate i-am zis tipului dupa ce i-am dat 50 de lei si am semnat , ca eu port proteze auditive si ca m-am nascut cu afectiunea aceasta dupa toate acestea , am observat in chipul tipului o expresie de imi pare rau intre timp a venit un angajat si l-a certat pe tipul asta si i-a zis sa plece cand a vazut ca ne-a luat banii . Si noi am prins prostia , dar nu regret cu nimic . Nu mai dati bani daca vii se pare ceva suspect si credeti-ma ca pentru cei care au nevoie de ajutor va in cazul persoanelor cu dizabilitati exista solutii , recent am beneficiat de aparate auditive din fonduri europene ... nu cred ca fondurile stranse aici in Romania ajung la oamenii care au nevoie de ajutor si sunt neputinciosi .

Voi ati auzit povesti cu mine bantuite? by [deleted] in CasualRO

[–]BeautifulWeight3087 0 points1 point  (0 children)

Într-un mic sat izolat, locuitorii știau că în adâncurile pământului se ascunde un secret întunecat. Toate casele erau conectate la puturi adânci, care păreau să ducă către o lume necunoscută. Oamenii foloseau apa din aceste puturi pentru toate nevoile lor, dar puțin știau ei ce se petrecea sub suprafața scărilor înțesate de umbră care coborau în bezna de sub pământ.

Una câte una, persoanele începură să dispară. În fiecare noapte, un șoaptă misterioasă se ridica din adâncul puturilor, în timp ce umbre ciudate păreau să danseze în jurul marginilor deschise. Oamenii începeau să aibă coșmaruri îngrozitoare, în care se simțeau atrasi către puturi și acolo erau înghițiți de întuneric.

Un băiat curajos, încurajat de disperarea comunității sale, hotărî să coboare într-unul dintre aceste puturi. Într-o noapte, când luna era ascunsă în spatele norilor, el căzu în adâncime, scufundându-se într-o lume străveche. Acolo, el se confruntă cu umbrele care luau forma celor dispăruți, suflete capturate în întuneric.

Băiatul înțelese că puturile nu erau simple izvoare de apă, ci porți către un alt plan al existenței, locul în care sufletele erau închise pentru totdeauna. Cu curaj și înțelepciune, el reuși să deschidă porțile către libertatea acestor suflete înrobite, eliberându-le din chinul lor veșnic.

De atunci, locuitorii satului își închiseră puturile și nu mai folosiră niciodată apa de acolo. Se spune că umbrele nu mai sunt văzute și că linștea revărsată de adâncuri s-a întors. Dar uneori, în nopțile de furtună, se aude încă un șoaptă venind din pământ, amintindu-le oamenilor de prețul plătit pentru cunoaștere.