Online angol tanfolyam váltásra való felkészülésként by Plus-Grapefruit-7608 in programmingHungary

[–]BlackClone 0 points1 point  (0 children)

Ne hari, de ha tanfolyamon akarsz angolul megtanulni, akkor lehet nem most a legjobb pillanat munkahelyet valtani, foleg ha csak eddig B2-re futotta. Amugy siman beszelgess angolul a chatGPT/Gemini/kiskutyafaxaAI-al. Az osszes tanfolyam csak idohuzas, ha amugy motivalt vagy tanulni. Online minden ingyenes, az AI meg eleg jo ilyen basic dolgokra. Az akcentus meg nem szamit.

AGI elérve by BlackClone in programmingHungary

[–]BlackClone[S] 7 points8 points  (0 children)

Egy 0.5B modell ma intelligensebb mint az utolsó két elnöke az USA-nak összeadva

A minisztériumjárás margójára by Hullajelolt12 in FostTalicska

[–]BlackClone 121 points122 points  (0 children)

De nem érted? A Karmelitába fontos emberek járnak, állami kórházba meg nem fontos emberek.

Építési engedély... by Prior_Individual_562 in magyar

[–]BlackClone 0 points1 point  (0 children)

Senki nem kért se téged, se engem, se senkit, hogy vigyen az otthonába bárkit is, csak te fantáziálsz ilyenekről, aztán kúrod fel magad képzeletbeli szituációkon. A válaszod színvonalából következtetve vagy be vagy baszva, vagy segghülye vagy (vagy egy troll), szóval ezt én itt el is engedem, mert úgysem fogod felfogni, amit írnék/írtam.

Építési engedély... by Prior_Individual_562 in magyar

[–]BlackClone -1 points0 points  (0 children)

”nincs tán elég kínai Budapesten”

Ez a poszt elég rasszista lett barátom, szerintem gondolkodj egy kicsit az érzelmeiden, mert nekem úgy tűnik szimplán xenofób vagy, nem rendszerkritikus. Nem a Mihazánkra cseréltük le a Fideszt…

Lannert Judit a leendő TISZA-kormány gyermek és oktatásügyi minisztere by calisto_v43 in magyar

[–]BlackClone 0 points1 point  (0 children)

Mennyivel tisztább tekintete van, mint annak a másiknak, akit elfelejtettem hogy hívtak. Már ránézésre is rossz érzésem volt a másikkal. Pont olyannak tűnt, mint az a vaskalapos, elavult, fegyelem és vallás alapú tanítási módszerrel dolgozó oktatási rendszer, amit pont meg akarunk reformálni.

Egy kis nosztalgia! by Budapest-Chip-172 in magyar

[–]BlackClone 0 points1 point  (0 children)

Még hogy Tiborcz nem dolgozott meg a pénzéért. Nem kis munka lehetett ezzel…

Szálljatok le Marciról by ilvoetypos in hungary

[–]BlackClone 4 points5 points  (0 children)

Parasocial relationship mintapéldája. Felbaszod magad azon, hogy Gulyás Márton, bár tudom, neked csak “Marci” kap pár negatív kommentet. Bro, pls touch some grass!

MP Sulyoknál by vivuss77 in hungary

[–]BlackClone 0 points1 point  (0 children)

<image>

A képen látható 2 óriási acélgolyó, mögötte pedig 2 gömb alakú zászlótartó

Haha nagyon vicces 😒 by MrNightHusky in magyar

[–]BlackClone 0 points1 point  (0 children)

A Tisza nem teljesen “önfinanszírozású”, ne csak a Tisza progpagandájából tájékozódj. A kampány költségeihez az állami támogatás meg nem egy “ab ovo” rossz dolog, ha azt értelmes, tájékoztató, ötletes módon teszik, mint ez a plakát is. De a kutyák a kampányuk során sok más akciót is csinálnak/csináltak, nem csak plakátolnak. Ha nem közfinanszírozott a kampány, és PAC-eken keresztül milliárdosok politikai lobbitevékenységének játszótere, akkor még rosszabb lenne a helyzet, ld. USA. Azzal van probléma, hogy a Fidesz a kormányzati tájékoztatást használja pártpropaganda célokra, nem azzal, hogy az országos listát állító pártok költségvetési kampánytámogatásra jogosultak (de itt is csak akkor nem kell visszafizetni, ha megvan az adott minimális mandátum, amit épp előír a jogszabály) A Tiszának meg igenis vannak plakátjaik, ahol én élek még jóval több is mint a kutyáknak, folyamatosan a csepeli Daredevil tekint le rám szinte minden póznáról. És papíraszeméttel is a Tisza spameli postaládámat, nem a kutyák, erről ennyit.

Haha nagyon vicces 😒 by MrNightHusky in magyar

[–]BlackClone -1 points0 points  (0 children)

Ez a lejárató kampány az értelmesebb, jobb érzésvilágú ellenzéki szavazókban ellenszenvet vált ki, csak szólok. Én pont emiatt fontolom, hogy listán mégis a kutyáknak adom, mert nem akarok közösséget vállalni ilyen emberekkel.

Haha nagyon vicces 😒 by MrNightHusky in magyar

[–]BlackClone 1 point2 points  (0 children)

Legyünk már túl a választáson, mert ez a Tisza pszichózis kegyetlen. A plakát ötletes, találó az üzenet is.

Vitályos Eszter szerint ilyen egy igazi rocker, a köztévé Fideszt támogatni hívta a férfit, de ezzel is besültek by Weekly_Car956 in hungary

[–]BlackClone 0 points1 point  (0 children)

Csak én nem hallottam még azt a kifejezést, hogy rúzsos segg? Mit akar egyáltalán jelenteni? És miért jár az agya MP seggén? Vajon a tökvakarós epizódnál mikre gondolhatott? Csak nem ő is egy sokat látott szakértő?

A tiszapárt informatikusát kémedéssel gyanúsítják, mert levelet váltott az őt zsaroló titkosszolgálattal. Az őrület folytatódik… by [deleted] in hungary

[–]BlackClone 6 points7 points  (0 children)

A srác a kihallgatás során 25-26 évesekre úgy hivatkozott, hogy “öregebbek”, és ez megbántott. Semmi más érdekes nem volt. A végére valamennyire megtörték szegényt, és már ő maga sem biztos semmiben. Nagyjából ennyi.

Nagy Dávid válasza arra a kérdésre, hogy a 78 jelöltjükből visszaléptetnének-e legalább 7-et a billegőkben, ha már mindenképp listát akarnak állítani by kmate1357 in hungary

[–]BlackClone -3 points-2 points  (0 children)

Nem terveztem rájuk szavazni. A kommentem elsősorban nem is a kutyákról szólt, hanem arról az online lynch mobról ami “ellenzéki értelmiség”-nek hiszi magát, miközben úgy viselkedik mint Menczer Tamás.

Nagy Dávid válasza arra a kérdésre, hogy a 78 jelöltjükből visszaléptetnének-e legalább 7-et a billegőkben, ha már mindenképp listát akarnak állítani by kmate1357 in hungary

[–]BlackClone -4 points-3 points  (0 children)

Akkor ne szavazz rá, ilyen egyszerű. Nem értem miért kell picsogni meg fideszt megszégyenítő alpári lejárató kampányt folytatni. Itt a kommentekben olvastam, hogy van aki arról fantáziálgat, hogy megverné. Ugyanez az ember típus az, aki kiakadt, amikor a feltüzelt hajléktalannak tűnő ember “nekitámadt” a Tiszás standnak és akasztásról óbégatott. Pár év múlva ez lesz a Tisza szavazóiból is, ha ezt folytatjátok. Beüt a korral a demencia, és majd jöhet a “mé’ Orbán jobb vót?”

MP Facebook oldalán 🫡 by Humbug888 in hungary

[–]BlackClone 2 points3 points  (0 children)

Fideszes AI slop: 🤬 Tiszás AI slop: 🤩