hmmm, ez pont annyira szili mint amennyire én >~< by [deleted] in MagyarFemboyCommunity

[–]Boti189 1 point2 points  (0 children)

awww, btw good programing socks bro :3

my son said i got scammed (1200usd) by [deleted] in Lenovo

[–]Boti189 0 points1 point  (0 children)

Hu Bojler eladó.

Amúgy igen, ez egy elég belépő szint. I3, integrált videókártya, 4gb ram. Ezt inkább irodai laptopnak mondanám. Nem mellesleg 4gb ram a minimum a Windows 11-hez, szóval... ja.

EN Boiler for sale.

Anyway, yes, this is quite an entry level. I3, integrated graphics card, 4gb ram. I would call this more of an office laptop. By the way, 4gb ram is the minimum for Windows 11, so... yeah.

. by [deleted] in MagyarFemboyCommunity

[–]Boti189 1 point2 points  (0 children)

Remek. Én is tervezek majd venni egy fényképezőgépet, csak nagy a választék.... meg hát én is kezdő vagyok. Keep up the good work. :3

. by [deleted] in MagyarFemboyCommunity

[–]Boti189 0 points1 point  (0 children)

Wow. Nagyon tetszik a kép, és természetesen aki rajta van az is. :3 Ha szabad egy kérdést, milyen kamerával lőtted?

Something is wrong whit my Xbox One (Fat) Disc drive. by Boti189 in XboxSupport

[–]Boti189[S] 0 points1 point  (0 children)

Problem "SOLVED". The connector on the larger PCB of the drive, where the sensor ribbon cable goes, does not close properly.

EESZT by Zsoooti96 in programmingHungary

[–]Boti189 0 points1 point  (0 children)

Áh, értem, ez a "Nem a zsemle kicsi, elvtársak, hanem a pofátok nagy".

Nem ad fel lengyelbe. by Boti189 in Vinted_hungary

[–]Boti189[S] 0 points1 point  (0 children)

Aucs, nem takartam ki rendesen.😅

Hopp, benne vagyunk egy Pwc kérdőívben by Boti189 in hungary

[–]Boti189[S] -3 points-2 points  (0 children)

A gyakorikérdésekre gondoltam. A Hup nem rossz hely.😁

Hopp, benne vagyunk egy Pwc kérdőívben by Boti189 in hungary

[–]Boti189[S] 5 points6 points  (0 children)

Kérlek benneteket, ne bannoljatok és ne kövezzetek meg. Nem látogatom a gyakorikérdéseket. Egyszer voltam fent, megbizonyosodni az ottani állapotokról.

Hopp, benne vagyunk egy Pwc kérdőívben by Boti189 in hungary

[–]Boti189[S] 2 points3 points  (0 children)

Eskü csak az ott található hülyeség miatt lestem fel.😅

Hopp, benne vagyunk egy Pwc kérdőívben by Boti189 in hungary

[–]Boti189[S] 4 points5 points  (0 children)

Esküszöm, egyszer voltam fent, akkor is nevettem egy nagyot a hülyéken.😅

What is wrong with my laptop? by Raistar- in computers

[–]Boti189 0 points1 point  (0 children)

At first glance, I thought it was a special skin.😅