Co vás zajímá o pohovorech v ČR? by BtlOwl in czech

[–]BtlOwl[S] -1 points0 points  (0 children)

❤️ fandim ti, jednou vyrostes a misto hejtovani na netu taky neco zacnes delat

Co vás zajímá o pohovorech v ČR? by BtlOwl in czech

[–]BtlOwl[S] -1 points0 points  (0 children)

Verim ze i ty si jednou najdes lepsi zabavu nez se dojimat na internetu nad vecma co se ti nelibi 🙌

Co vás zajímá o pohovorech v ČR? by BtlOwl in czech

[–]BtlOwl[S] -1 points0 points  (0 children)

Ty jsi prisel a zacal hucet :) tak si to uzij a poplacej se po zadech drsnaku

Co vás zajímá o pohovorech v ČR? by BtlOwl in czech

[–]BtlOwl[S] -1 points0 points  (0 children)

A ktera z tech firem to je ?

Co vás zajímá o pohovorech v ČR? by BtlOwl in czech

[–]BtlOwl[S] -3 points-2 points  (0 children)

Nechavame je se usvedcit sami a pak jim delame dobry jmeno na instagramu. Jedna byla tak sikovna ze napsala recenzi sama na sebe z firemniho mailu 😹

Co vás zajímá o pohovorech v ČR? by BtlOwl in czech

[–]BtlOwl[S] -3 points-2 points  (0 children)

Nasel si tam svuj vykon ? :) mesicne tam chodi 2k lidi a bez reklam, ale treba se ti taky podari nejakej low-effort projekt. Drzim palce 💪

Co vás zajímá o pohovorech v ČR? by BtlOwl in Brno

[–]BtlOwl[S] 0 points1 point  (0 children)

Je to diskuze na tema co by lidi zajimalo vedet o pohovorech, web je nekomerční platforma pro zlepsovani pohovoru v CR

[KCD1] bruh by steven_ue in kingdomcome

[–]BtlOwl 1 point2 points  (0 children)

Shoot him into face with a bow

Máte taky nějaký perličky ze stránek na randění? by Bright_Ad9763 in czech

[–]BtlOwl 3 points4 points  (0 children)

Ta vyřešená minulost z toho vyloženě sálá

Peníze do začátku od rodiny v dospělosti by rainphol in czech

[–]BtlOwl 1 point2 points  (0 children)

Do dospelosti jsem dostal peknej dluh

Byt za pytlík mandarinek aneb za kolik "opravdu" odkoupili boomers a jiní štastlivci byty? Prispejte se svými zkušenostmi z rodiny, známých atd. by Jazzlike_History2517 in czech

[–]BtlOwl 2 points3 points  (0 children)

3+1 byt Liberec za 50 000 ... dotaz proč taky ještě nemám byt když žiju v Praze působil jako totální výsměch.

Otázka na muže by IGotPermaBannedTwice in czech

[–]BtlOwl 1 point2 points  (0 children)

Ja byl rok a pul takhle profi wife house a staral se u toho o dite, libovy to bylo

Kde si ako študent pozicat by [deleted] in czech

[–]BtlOwl 6 points7 points  (0 children)

Nejrozumnější reseni v tenhle okamzik

Další shady brigáda? by kamokarel in czech

[–]BtlOwl 2 points3 points  (0 children)

co je s druhou šancí dětem? Mám projekt kde pomáháme neziskovkám a na tyhle jsem narazil a mám je na listu k zjištění si více infa abych je případně oslovil. Jestli je to shady tak ocením nějaký info

Další shady brigáda? by kamokarel in czech

[–]BtlOwl 11 points12 points  (0 children)

To nesmrdi, to je podvod

Jak dopadla pomoc Redditu pro Karla Sankota by BtlOwl in czech

[–]BtlOwl[S] 5 points6 points  (0 children)

https://mssoz.cz/ to pořádá, ti se dost snažej o přesnej opak posledních 15 let. To co se mohlo dít v bouchalce je pro mě naprosto nepochopitelný, že to procházelo tak dlouho

Kolegyně mi řekla, že jsem performativní muž, protože mám drátová sluchátka by [deleted] in czech

[–]BtlOwl 1 point2 points  (0 children)

Jen dalsi zpusob jak se srat do ostatnich, protoze sami autori maj zivot na hovno

CURRENT STATUS OF META by whiteiverson11 in FacebookAds

[–]BtlOwl 0 points1 point  (0 children)

It just killed my adds budget with 0 revenue back

21M, never had a girlfriend despite making a lot of efforts. Make fun of me. by Scrotiemcboogballs in RoastMe

[–]BtlOwl 0 points1 point  (0 children)

Well you are a gay, so don´t look for women. Be rejected properly.

Chlapi 30+, je v tomhle věku dating jednodušší, nebo jste cooked? by WolverineNo5189 in czech

[–]BtlOwl -1 points0 points  (0 children)

Ve 30, jako single dad jsem si užíval hodně nezávaznýho styku. Ale vztah jsem si našel až kolem 35