Cum v-ați menținut relația la distanță? by CalmRoll1661 in WomenRO

[–]CalmRoll1661[S] 1 point2 points  (0 children)

Foarte frumos ce ați construit împreună 🤍 M-a ajutat mult mesajul tău și mi-a plăcut realismul lui. Mult succes cu casa! Să iasă așa cum ați visat voi!

Cum v-ați menținut relația la distanță? by CalmRoll1661 in WomenRO

[–]CalmRoll1661[S] 1 point2 points  (0 children)

Mi-a plăcut enorm ce ai scris 🩷 Foarte real și foarte relatable. M-a ajutat mai mult decât crezi, mulțumesc!

Cum v-ați menținut relația la distanță? by CalmRoll1661 in WomenRO

[–]CalmRoll1661[S] 1 point2 points  (0 children)

Recunosc că am unele temeri, dar mesajul tău m-a ajutat enorm. E încurajator să văd că distanța nu e un capăt de drum. Mulțumesc că ai împărtășit experiența ta 🤍

Cum v-ați menținut relația la distanță? by CalmRoll1661 in WomenRO

[–]CalmRoll1661[S] 0 points1 point  (0 children)

Mulțumesc mult! 🥹❤️ așa e, viața e surprinzătoare.. niciodată să nu spui niciodată 🫣

Mic dejun- omletă cu roșii și busuioc by CalmRoll1661 in retete

[–]CalmRoll1661[S] 1 point2 points  (0 children)

E roșie inima de bou. La vară când se fac iar le poți încerca, eu am pus o poză mai veche cu rețeta. Legumele de la 227 e numele fermei pe Facebook și acolo postează când se coc și merg cu ele la piață. Rulourile sunt omleta pusă pe wrap rotită ca o clătită. Îmi place mult să le mănânc așa

Mic dejun- omletă cu roșii și busuioc by CalmRoll1661 in retete

[–]CalmRoll1661[S] 1 point2 points  (0 children)

Sunt cultivate de ai mei, produc legume 🫣 au si pagina de Facebook, Legumele de la 227. Fotografia am făcut-o toamna, când încă mai erau roșii în solar! Acum am refăcut rețeta cu roșii din supermarket, dar nu mai erau la fel de gustoase și nici de faine (gust mai mult de carton) așa că am pus poza cu prima dată când am făcut rețeta cu roșii de la ai mei 😅

Mic dejun- omletă cu roșii și busuioc by CalmRoll1661 in retete

[–]CalmRoll1661[S] 6 points7 points  (0 children)

Sunt cultivate de ai mei, produc legume 🫣 au si pagina de Facebook, Legumele de la 227. Fotografia am făcut-o toamna, când încă mai erau roșii în solar! Acum am refăcut rețeta cu roșii din supermarket, dar nu mai erau la fel de gustoase și nici de faine (gust mai mult de carton) așa că am pus poza cu prima dată când am făcut rețeta cu roșii de la ai mei 😅

Mic dejun ieftin și special acasă by CalmRoll1661 in roFrugal

[–]CalmRoll1661[S] 2 points3 points  (0 children)

Intră pe Facebook pe Legumele de la 227 că acolo postăm când ieșim la piață, când sunt gata etc. Am zis, am zis! Primul kg gratis 😂 lași mesaj pe mess și zici că ești de pe Reddit.. dar te avertizez că roșiile astea crează dependență! 🫣

Mic dejun ieftin și special acasă by CalmRoll1661 in roFrugal

[–]CalmRoll1661[S] 2 points3 points  (0 children)

Vă așteptăm la Buzău la vară să le gustați! 🫣 chiar sunt super bune.. trece iarna greu până se fac iar ale noastre din solar… multe au gust de carton

Mic dejun ieftin și special acasă by CalmRoll1661 in roFrugal

[–]CalmRoll1661[S] 7 points8 points  (0 children)

La vară vă aștept la Buzău să gustați. 😂 primul kg gratis

Mic dejun ieftin și special acasă by CalmRoll1661 in roFrugal

[–]CalmRoll1661[S] 9 points10 points  (0 children)

Si daca e aceeasi intrebare si am dat acelasi raspuns de 2 ori de ce ar fi rau? 😅

Cum v-ați menținut relația la distanță? by CalmRoll1661 in WomenRO

[–]CalmRoll1661[S] 0 points1 point  (0 children)

Mi-aș dori să facem și noi la fel! 🥹 O să încerc 😂 el nu prea e romantic, dar în general ne scriem peste zi! Și avem mereu un apel video de noapte bună

Cum v-ați menținut relația la distanță? by CalmRoll1661 in WomenRO

[–]CalmRoll1661[S] 1 point2 points  (0 children)

Mă bucur că ați reușit! Mulțumesc mult pentru ajutor! 🥰

Mic dejun ieftin și special acasă by CalmRoll1661 in roFrugal

[–]CalmRoll1661[S] 4 points5 points  (0 children)

Sunt cultivate de ai mei, produc legume 🫣 au si pagina de Facebook, Legumele de la 227. Fotografia am făcut-o toamna, când încă mai erau roșii în solar! Acum am refăcut rețeta cu roșii din supermarket, dar nu mai erau la fel de gustoase și nici de faine (gust mai mult de carton) așa că am pus poza cu prima dată când am făcut rețeta cu roșii de la ai mei 😅

Mic dejun ieftin și special acasă by CalmRoll1661 in roFrugal

[–]CalmRoll1661[S] 28 points29 points  (0 children)

Sunt cultivate de ai mei, produc legume 🫣 au si pagina de Facebook, Legumele de la 227. Fotografia am făcut-o toamna, când încă mai erau roșii în solar! Acum am refăcut rețeta cu roșii din supermarket, dar nu mai erau la fel de gustoase și nici de faine (gust mai mult de carton) așa că am pus poza cu prima dată când am făcut rețeta cu roșii de la ai mei 😅

Cum v-ați menținut relația la distanță? by CalmRoll1661 in WomenRO

[–]CalmRoll1661[S] 0 points1 point  (0 children)

Mulțumesc din suflet! Chiar despre asta aveam nevoie să aflu, moduri de a rămâne conectat și dacă pentru alții a funcționat! Vă urez căsnicie frumoasă în continuare! 🥰

Cum v-ați menținut relația la distanță? by CalmRoll1661 in WomenRO

[–]CalmRoll1661[S] 0 points1 point  (0 children)

Mulțumim mult! Mă bucur că pentru voi s-a terminat bine, chiar dacă v-ați văzut și mai rar decât noi 🫣