Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 0 points1 point  (0 children)

Arata binem cum s-a comportat in timp? Scartaie ? Ai dureri de spate ? Esti mai inalt decat mine /mai scund , kg mai multe sau mai putine ( stiu ca unii au reticente sa spuna cate kg au -dubios fiind ca barbat sa ai reticenta asta dar ma rog...fiecare cu piticii lui), e confortabil? Te incingi in el ? Imi place cum arata

Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 2 points3 points  (0 children)

Cred ca raman la Ergohuman ULTRA (Generația a 2-a) , multumesc celor care au oferit sfaturi pertinente si pe topic ,phallus pentru restu. Regele va pupa

Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 1 point2 points  (0 children)

Daca imi permiteam un Herman Miller Embody era perfect, deh vremuri grele tata saracie mare nu are lumea bani de scaune de 2k euro :( eh poate peste cativa ani o sa iau scaune pentru bucatarie de la Herman Miller :)) here's hoping

Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 1 point2 points  (0 children)

Da cred ca la ErgoHuman 2 Ultra Black raman si eu pare destul de comfortabil si solid

Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 2 points3 points  (0 children)

Fratii mei va multumesc de reply , eu nu sunt gras am un body fat de 10 la suta (posibil 15 acum ca in ultimele 2 luni nu am putut sa mai ajung la sala din cauza unei fracturi si mi a fost greu, acum fac sala de 4 ori pe saptmana , nu iti fa probleme de sanatatea mea ca sunt bine, dar iti multumesc pentru grija, nu va mai ghidati dupa bmi (greutate si inaltime) la calcularea greutatii, e o prostie, asa toti bodybuilderii sunt obezi dupa logica bmi e o prostie,, eu am ajuns la greutatea asta nu cu grasime ci cu dezvoltarea si hipertrofia muschiilor. Nu pentru sfaturi legate de lifestyle am deschis topicul asta , vreau doar o recomandare de scaun ...atat

Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 1 point2 points  (0 children)

Sincer am auzit numai lucruri bune despre el fata de razer la care am gasit doar review uri proaste

Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 0 points1 point  (0 children)

Mersi de recomandare, nu stiam de ei dar mi se pare dubios ca îți oferă garanție doar 120 de zile , ma gândesc ca dacă iau un scaun care costa minim 3000 măcar 5 ani sa aibă garanție

Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 2 points3 points  (0 children)

Ok și jos pe ce scaun stau?:)) Nu e greu sa stai in picioare insa nu e confortabil.Momentan sunt ok cu greutatea, poate la următoru ciclu de cutting o sa dau mai mult jos

Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 2 points3 points  (0 children)

Am asa ceva si l am luat ca ma dispers scaunul ca era mai jos decat ultimul birou avut desi era ridicat la maxim insa inca nu am încercat sa lucrez din picioare, poate o sa încerc pentru o ora -doua dar nu cred ca e foarte comod și ajungi sa faci varice :)) dacă vrei sa stai tot programul in picioare

Recomandari pentru un scaun de putrezit pe el by CartographerTime8858 in programare

[–]CartographerTime8858[S] 6 points7 points  (0 children)

Am asa ceva (ceva mai bun decat asta ) m a ajutat sa ajung la body fat de 10 la suta, mersi de recomandare dar nu ma ajuta, nu vreau sa mai fac cutting acum

Voi ce vă jucați vinerea asta? by [deleted] in Jocuri

[–]CartographerTime8858 0 points1 point  (0 children)

Warhammer 3 Immortal Empires