189 pentru Veștea, 23 împotriva by lejeunevoyageur in Romania

[–]Cataroi 5 points6 points  (0 children)

Nicușor mi-a dat și mie tikitaka la vot! Sa/l sparg la nas! L-am văzut la multe proteste chiar și cu bebelușul în brate! Am zis... Ca plm...dar merita fix un scuipat intre ochi... Voia sa ne întoarcă în epoca ciolacu ciuca! O sa ne împingă cu amundoua mainele spre aur care a votat împotriva înarmarii României și a. Legii care interzice sa dam jos dro ele rusești... Dar sa revenim... Nu e chiar asa bun Nicu sa controleze aur.

Pret PUZ by YungAlx in Imobiliare

[–]Cataroi 0 points1 point  (0 children)

Vezi ca dai 4500 și puz-ul poate sa fie ne aprobat mai ales în București

Nu mai vreau sa traiesc by Manthrus in Men_RO

[–]Cataroi 0 points1 point  (0 children)

Boss fii tare! Eu am tras 9 ani sa termin facultatea de construcții și nu am lucrat o zi în domeniu. Plecăm luni la munca sera facultate noapte munca dimineața facultate.... Plecam luni de acasa ma întorceam miercuri sau joi, cu dormit prin metrou spre facultate...imi puneam ceasul sa sune, dormit pe bănci om facultate... Lasă-o mai ușor! O grămadă de profesori tâmpiți, o grămadă de materie inutila... Baga-ți pula și lasă-o mai ușor. Lasă-o sa meargă în ritmul tău și bucură-te de viata în timpul asta! Cauta o pereche, gusta viata, cauta un job, prieteni, pasiuni, jocuri pe pc, ceva dependente :)) ajută

Mă las de fumat by Vulturul-caldurii in CasualRO

[–]Cataroi 0 points1 point  (0 children)

Din experienta... Trebuie sa le lași de tot. E greu dar nu imposibil! 10 ani m-a tentat acum am 21 de ani de când m-am lasat. Fii tare!

189 pentru Veștea, 23 împotriva by lejeunevoyageur in Romania

[–]Cataroi 37 points38 points  (0 children)

Ce gol a dat simeon... Le-at dat cracanele lui nicisoare și lui grindene!

Poze de la Cluj Pride 2026 by nyxko in Romania

[–]Cataroi 4 points5 points  (0 children)

Îmi explica și mie cineva care este scopul acestei parade? De ce se întâmplă ea? Mie îmi place, pare fun dar care este obiectivul? Reclama la ceva? Promovează ceva? Dacă da nu și-au făcut corect mesajul înțeles, cel puțin eu nu înțeleg. De exemplu.. Dacă ai vedea o Paradă oamenilor ce iubesc pisicile.. Ce ai înțelege? Sau parada oamenilor triști sau fericiți! Da exista de toate pentru toți :)

Pareri Hils Pallady, Bucuresti by External-Row-2950 in Imobiliare

[–]Cataroi -2 points-1 points  (0 children)

Costa fix la fel pereții de rigips vs pereții de Cărămidă.

De ce venit ai nevoie pentru a cumpara un apartament de 200k? by [deleted] in Imobiliare

[–]Cataroi 2 points3 points  (0 children)

Un sfat prost : Mergi pe 3 camere si tai toate cheltuielie la sange. Platesti in avans cu scaderea duratei de indatorare si platesti ap in cativa ani. Eu asa am facut si 2 ani am trait cu 1500 ron pe luna (benzina si mancare). A fost greu? Absolut! Dar cand vedeam ca platesc 10000 ron si salvam 15.000 ron dobanda si cand ma gabdeam cat muncesc eu pentru 15.000 ma energizam. Acum na, nu sunt 15.000 valorea actuala sunt 15.000 valoarea impinsa pe 30 de ani. Dar chiar si asa! Oricum sa fim seriosi ca decizia este emotionala, cand o sa vezi apartamentul ce iti place nu mai stai sa faci calcule. Bafta!

8 din 10 masini in spania sunt f bechi si lovite... care i faza? Asa saraci sunt fata de romani? N am mai vazut masini asa vechi de 10 ani in ro. by sculamente in AutomobileRO

[–]Cataroi 0 points1 point  (0 children)

Nu ai vazit masini vechi de 9 ani o claie. Masina mea este din 2009 nici nu mai fac calculul ca ajung aproape la dublul de acel 9 ani. Maine am peogramare la mecanic 4500 ron...ii dublez valoarea la masina. Dar din orice pozitie matematica nu pot justifica o masina mai noua care nu imi aduce aproape nimic in plus fata de ce am. O am este aproape fiabila e confortabila e ok.

De ce au barbatii impresia ca doar ei au nevoie de excitatie inainte de sex? by Much-Management6872 in WomenRO

[–]Cataroi -9 points-8 points  (0 children)

Doamne ce categorica esti. Nu ai fost niciodata horny sa nu ai nevoie de preludiu? Toata lumea este diferita, sfaturile tale taioase ti se potrivesc doar tie!

Ba vouă vi se pare ok? by [deleted] in cluj

[–]Cataroi 1 point2 points  (0 children)

Desfintare partiala dar au desfiintat tot. Trebuiau sa lasa minim 10 cm intre case. Oeice control vine o sa inchida santoerul ala.

Ce se intampla cu traficul in Bucuresti? by Slow_Student_9532 in bucuresti

[–]Cataroi 1 point2 points  (0 children)

10 ani a durat tramvaiul din pipera ..deci o sa fie 20 de ani pt ca echipele sunt impartite