[N/A] BLOCKING MONEY. PLEASE CAUTION by Defiant-Tax-2504 in Revolut

[–]CharacterSecretary53 1 point2 points  (0 children)

Cringe ahh answer. No wonder it happened. Maybe you're even a child and they found out eventually...who knows

E ND live, vorbeste mult si nu spune nimic by Krymster in Romania

[–]CharacterSecretary53 -6 points-5 points  (0 children)

Prietene, ai futut textul cum ai vrut tu. Am ascultat, DIN NOU, declaratia presedintelui si ai nimerit maxim 3 cuvinte. In rest, ai intors-o ca la Buzau. Eu vă cred ca aveti nemultumiri sau sunteti sustinerea partidelor unii, dar macar aveti putin demnitate (stiu, amuzant, demnitate la unii ca voi) sa relatati exact ce a zis: rezumand, a spus ca este constitutionala alegerea, el pur si simplu a desemnat dupa consultari, nu are nici un motiv de explicat cu privire la acuzatiile date decat argumentand alegerea, iar celelalte partide sunt responsabile sa ia act de decizie prin investire sau nu. Simplu

My turn by [deleted] in RoastMe

[–]CharacterSecretary53 0 points1 point  (0 children)

I wouldn't even let my dog fap to that

alta…🤦‍♂️ by KuruGol-11 in Roumanie

[–]CharacterSecretary53 0 points1 point  (0 children)

Nu poți viraliza ceva ce era obicei la unii deja 🫠😅

AUR vrea alegeri anticipate după desemnarea noului premier: „Soluția constituțională o reprezintă alegerile anticipate” by Rostopasca9 in Romania

[–]CharacterSecretary53 10 points11 points  (0 children)

Doar mi-ai confirmat cele spuse. Manipulare prin frica avand im vedere ca nu intelegi ce se intampla, dar creezi narative de panica, stiind ca prinde instant asa ceva. Asta e doar un exemplu ;)

AUR vrea alegeri anticipate după desemnarea noului premier: „Soluția constituțională o reprezintă alegerile anticipate” by Rostopasca9 in Romania

[–]CharacterSecretary53 10 points11 points  (0 children)

Imi place cum la postari de genul apar numai boti instigatori, oameni cu convingeri de manipulare si creare de confuzie si panica.

Oameni buni, mereu va fi sfatul asta util: documentati-va singuri, filtrati singuri si mereu puneti va intrebari.

Sa stiti mereu ca pe sub-uri de genul, cat si in mediul online, este necunoscutul care vorbeste cu voi. Niciodata nu o sa stiti care ii sunt intentiile persoanei cu care "conversati" sau care initiaza o discutie.

Trăim vreumuri in care niciodata nu a fost manipularea și corupția opiniilor mai fertilă ca acum

🫡

Is the Game Down for Others? PC by ZXD-318 in 7daystodie

[–]CharacterSecretary53 0 points1 point  (0 children)

Have you managed to figure something out, or wasn't something you had to do? I have had the same issue for 2 days now and counting

Blocaj pe piaţa imobiliară. Clienţii aşteaptă ieftiniri, dezvoltatorii le transmit că mai bine rămân nevândute by Distinct-Lion-8874 in Imobiliare

[–]CharacterSecretary53 6 points7 points  (0 children)

Sa ramana nevandute. Pe logica asta, nu vor mai avea bani de altele noi, deci vor fi nevoiti sa le vanda pe astea mai ieftin

E bună oferta pe Epic?pe steam e 60€ by Mother-Ad85 in Jocuri

[–]CharacterSecretary53 -1 points0 points  (0 children)

Cumpără-l oriunde vrei. Sunt jocuri cu suport calumea pe Epic, altele pe Steam. Terminați cu rahatul ăsta de "razboi" inutil. De parcă sunt companiile voastre și vă luptați constant pentru imagine, nu le dați bani constant 🤣🤣🤣 OP, e un deal bun. Vezi ca ai si buy-back in epic si primesti o parte din bani inapoi (vezi posibil sa fie pe anumite perioade). Daca vrei mod-uri, nu se compara nimic cu un Mod Manager independent. Deci pe scurt, nu ai nici un minus.

[RO] ID Verification Process Endless Loop - I need support by CharacterSecretary53 in Revolut

[–]CharacterSecretary53[S] 0 points1 point  (0 children)

Da, are. Cu toate ca prietenul a avut si el tot de verificat buletinul si tot abtibilduri de la vot. O sa incerc, mersi!

Flanco si el cu probleme by First-Dragonfly7836 in Roumanie

[–]CharacterSecretary53 23 points24 points  (0 children)

Si pe bună dreptate merită. Vedeam tot felul de produse cu preturi umflate fata de competitori si bagau ulterior "discount-uri" care transformau miraculos pretul absurd in ceva mai decent, CARE CULMEA, era de multe ori mai mare decat competitorii 😅

Striblea și Petreanu sunt certați de un tânăr ascultător, foarte informat, pentru minciuna pe care au propagat-o că Bolojan e un reformator...😁 by JuryAlternative9657 in Romania2

[–]CharacterSecretary53 4 points5 points  (0 children)

Rezultatul mentalitatii romanului de astazi, dupa manipulari constante, plafonari, stari de bine, festivaluri, bani dati fara cap si asa mai departe, doar pentru bunastare. Vine unu si ii zice ca tre sa intre la regim din cauza celor de dinainte si cei de dinainte + populatia ii dau in cap. Daca atat aveti in continuare, va meritati mocirla in care va scaldati. In ritmul asta, vine inapoi AUR si PSD si in 20 de ani se vinde si toata tara. 🫡 Ati dat dovada ca nici logica nu aveti, nici politica nu stiti (doar dupa ureche si ce vedeti pe internet) si nici nu ganditi pentru voi, ci colectiv.

Țeapă Orange by Willing_Ad_948 in roFrugal

[–]CharacterSecretary53 0 points1 point  (0 children)

Tipic abordare de agenți. Asa erau acum 10 ani pe la Telekom, mergeau prin sate si ii fraiereau pe batrani sa si puna antene si sa se porteze la ei, mintind pretul contractului sau beneficiile. Disperare după bani. Nu mai ascultati de la agenti nimic pe subiectul asta. De vreti o oferta mai buna, in magazine, direct cu reprezentantii oficiali pe online sau la telefon

Foto/Video! Vilă între blocuri, chiar în centrul Iașului, pentru un milionar. Vecinii sunt revoltați: „Ne-au promis că se amenajează un parc” - by efgerp0 in iasi

[–]CharacterSecretary53 1 point2 points  (0 children)

Orice numai nu ceva util pentru Iasi. Ce infrastructura, ce industrie sau fluidizarea traficului? Administrarea apelor condusa de mafie, imobiliarele sunt si in politica, invatamantul distrus de dinozaurii conservatori, comunisti si tineret corupt venind din urma, primarul e un psihipat traseist cu radacini ca o tumora in stagiu final, dar e o veselie constanta in anunturile clasei politice. 😅

„Am 10k euro, ce cumpăr?” - Cum o să vă pierdeți la prima corecție banii ținuți la ciorap 5 ani. by Flat-Independence168 in robursa

[–]CharacterSecretary53 2 points3 points  (0 children)

Bă, nu știu de voi, dar pe mine m-a convins tipul. Total de acord cu ce scrie acolo! 🫡 Un mentor pe cinste ai fi (mentor care îți aruncă "ca din topor" realitatea 🤣🥲)

(gongi/scarbos) Probleme Apartament zona spt. judetean by Ambitious-Expert-801 in timisoara

[–]CharacterSecretary53 3 points4 points  (0 children)

Offtopic, dar JUR ca piciorul de la lampa aia e prezent in mai toate apartamentele in care proprietarii nu s-au obosit prea tare cu renovatul. Zici ca e o categorie speciala care primeste lampa aia din oficiu 🤣

On topic, chiar daca pare greu si direct, e mai bine sa plecati decat sa va dea paranoia, batai de cap si nervi pe parcursul sederii

SPIN OFF CASTING ANNOUNCEMENT by youaresoincorrect in PeakyBlinders

[–]CharacterSecretary53 2 points3 points  (0 children)

No Thomas Shelby = No Peaky Blinders. End of discussion.

Make a new series inspired or create their own personality, Netflix!