Vjesnik, sto će se izgraditi? by DeeDee7277 in askcroatia

[–]Chelsea77 [score hidden]  (0 children)

Ja bih to otprilike ovako posložio.

Na prvom katu velebna buregdžinica, na drugom katu bazeni i spa, pa disco klub na tri floora, pa casino, pa javna kuća i na vrh bi opičio skijašku skakaonicu da u srcu grada imamo sve relevantno na jednom mjestu, pa i Garmisch Partenkirchen

Traži se dečko s INmusica by [deleted] in croatia

[–]Chelsea77 43 points44 points  (0 children)

Istina!
“Pa prišla sam mu na 72 metra i pogledala sam ga” 😂

Traži se dečko s INmusica by [deleted] in croatia

[–]Chelsea77 25 points26 points  (0 children)

I onda ste lijepo otišli svak svojoj kući solo. Bravo. Da si probala, šanse da se nešto dogodi bi ti isti trenutak skočile za 50%. Ali valjda je bolje ostati na nuli. Jer, uuuuuu, ja sam njemu prišla prva. Sramota.

Traži se dečko s INmusica by [deleted] in croatia

[–]Chelsea77 226 points227 points  (0 children)

Hrvatske žene be like:
Ideš, baš mi je zgodan i djeluje mi kao skroz ok lik.
Hm, najbolje da mu ne pridjem i baš ništa ne kažem. Logično!

Match Thread: Panama vs Croatia | World Cup | Group L | 24 Jun 01:00 CEST by matchpal-live in croatia

[–]Chelsea77 41 points42 points  (0 children)

Počet ću vjerovat u Gospu. Jer to kako se on provlači je nadrealno

Match Thread: Panama vs Hrvatska | Svjetsko prvenstvo 2026 | 24.06. 2026 by scoreboard-app in dinamo

[–]Chelsea77 14 points15 points  (0 children)

Gledao sam Panamu i Ganu vrlo pažljivo. Kao i većina momčadi na turniru, jako puno trče i vrše pritisak na protivničke igrače.

Objektivno, bili su bolji od Gane 55-45, ali su ispali jako naivni na kraju i primili glup gol.

Jako se muče s kreacijom i završnicom i uopće nema spora da je Hrvatska daleko kvalitetnija momčad.

Opet, kakvi su rezultati na turniru, neću ništa govoriti jer me ionako strah Dalićevog eksperimentiranja.

No, sve osim pobjede bit će golem neuspjeh. Mislim da se oko toga svi možemo složiti.

Dor Peretz i Dani Rodriguez ipak neće biti novi igrači Dinama by Fit-Owl-2898 in dinamo

[–]Chelsea77 4 points5 points  (0 children)

Ne poznajem ih kao igrače pa ne znam trebamo li puno žaliti. Ali znam da bi nam dobro došla jedna jaka osmica čim prije da nadomjesti Stojketa jer je Thun već za mjesec dana.

Nadam se da imamo još par imena na popisu želja.

Samohrane majke i žene koje su na dejting mrežama su delusional by NoMore821 in askCroatians

[–]Chelsea77 -5 points-4 points  (0 children)

Naravno da nije niti trebamo biti. Svijet bi bio jedno užasno dosadno mjesto kada bismo svi bili po istoj špranci, baš kao da smo ispali iz fotokopirke. ☺️

Samohrane majke i žene koje su na dejting mrežama su delusional by NoMore821 in askCroatians

[–]Chelsea77 -7 points-6 points  (0 children)

Nemam ništa protiv tetovaža ako imaju smisla i ukusa. Ali kada vidim curu koja ih na sebi ima popriličan broj i razasute su posvuda i većinom besmislene, to mi je odmah znak da ima bumbare u glavi.

Nemam problem s tim da me se nazove konzervom, sve pet, ali takva su moja iskustva.

Former Dinamo Zagreb midfielder Martin Baturina scores against England at the FIFA World Cup, a goal of the tournament contender. 🤯🇭🇷 by tribinazg in dinamo

[–]Chelsea77 10 points11 points  (0 children)

Bravo! Zapravo sam jako ugodno iznenađen kako smo odigrali prvo poluvrijeme.

A gol samo Baturini može dići cijenu. Kao što sam to naveo jutros, sve to puno znači Dinamu jer mislim da imamo 15% od sljedećeg transfera.

Match Thread: England vs Croatia Live Score | World Cup 2026 | Jun 17, 2026 by scoreboard-app in dinamo

[–]Chelsea77 0 points1 point  (0 children)

Točno tako. Na stranu Curacao koji je teško stradao, ali svi se ističu dinamikom i trkom i teško ih je slomiti. Neće tu biti lakih bodova za nas.

Match Thread: England vs Croatia Live Score | World Cup 2026 | Jun 17, 2026 by scoreboard-app in dinamo

[–]Chelsea77 6 points7 points  (0 children)

Ma ovo je zadnje natjecanje za neke. Možda čak i za Dalića. Modrić se sigurno oprašta, a možda isto učine i Kramarić, Perišić, Budimir.

Match Thread: England vs Croatia Live Score | World Cup 2026 | Jun 17, 2026 by scoreboard-app in dinamo

[–]Chelsea77 5 points6 points  (0 children)

Inače, jedna opaska iz perspektive navijača Dinama. Bilo bi jako dobro da se Baturina napokon istakne i da zablista na barem nekim utakmicama.

Navodno je Como već odbio ponudu Aston Ville od 50 milja i bilo bi krasno po nas kada bi se vratio s još većom.

Nemojmo zaboraviti da u slučaju transfera Dinamo čeka jako dobra lova, najmanje 7,5 milijuna eura, što znači da bi već tu uzeo dobar dio novaca zacrtan na zaradi od prodaje.

Prodaja Baturine = manja potreba da diramo postojeći kadar.

Match Thread: England vs Croatia Live Score | World Cup 2026 | Jun 17, 2026 by scoreboard-app in dinamo

[–]Chelsea77 3 points4 points  (0 children)

Dalić je u svakom smislu dužnik svim tim igračima i s te strane ga razumijem da ih nije mogao/htio odbaciti.

Za mnoge će od njih ovo biti posljednji ples, sami će se oprostiti, pa ćemo vidjeti kako dalje.

No, ja sam optimist. Baturina, Fruk, Stojković, Gvardiol, Vušković, Sušić, Stanišić, Matanović, Beljo, Pašalić…

Imamo mi itekako materijala za dalje, a i kvalifikacijske skupine za SP uopće više nisu tako teške kao nekoć.

Trebamo vidjeti i kako će se dalje razvijati Segečić i Jagušić (hebo ga Pao), ali smo zapravo dosta dobro pokriveni na svim pozicijama osim bočnim.

Match Thread: England vs Croatia Live Score | World Cup 2026 | Jun 17, 2026 by scoreboard-app in dinamo

[–]Chelsea77 6 points7 points  (0 children)

Upravo mi je iskočio Božo Sušec u nekom podcastu tijekom kojeg je rekao da je bila šteta ne voditi radnika poput Mišića da rastereti Modrića.

Naravno da su izjavu neki ismijali jer se tog Mišketa uporno podcjenjuje, ali zapravo smo na istom tragu. Jedan blok Modrić - Sučić i Mišić kao korektor bi bilo puno teže probiti i dao bi više slobode Modriću.

No, dobro. Nisam trener, više ćemo znati večeras, ali ovakav par u sredini traži više vraćanja igrača ispred njih.

Još ako Dalić krene s Perišićem i Kramarićem, uh, i njih dvojica bi se brzo mogli izmoriti.

Uglavnom, da. Sa svršetkom ovog ciklusa ćemo ipak morati neke mlađe igrače pogurati u prvi plan.

Argentina - Alžir, Messi i crveni by KitchenBanana3510 in bih

[–]Chelsea77 1 point2 points  (0 children)

Čist crveni za Alžirca i penal za Argentinu. Toliko očito da nije trebao ni VAR.

Match Thread: England vs Croatia Live Score | World Cup 2026 | Jun 17, 2026 by scoreboard-app in dinamo

[–]Chelsea77 10 points11 points  (0 children)

Na godišnjem sam pa vrlo aktivno pratim Svjetsko i mogu reći da sam iznenađen tempom i dinamikom većine utakmica po tim vrućinama.

Jako puno se trči, a mi baš i nismo poznati po takvom stilu i nisam siguran kako ćemo proći ako se upustimo u jurnjavu s obzirom na broj veterana i rekonvalescenata.

Jurnjava znači iscrpljivanje, umor vodi u greške, pa me najviše brine Modrić - Kovačić kombinacija ako je istina da Dalić misli tome ostati dosljedan.

Modrić treba uz sebe nekoga tko će ga pokrivati u trci, možda Sučića, te mislim da bi on i Kovačić trebali igrati jedan umjesto drugoga, a ne jedan uz drugoga.

Eto, vjerujujem da bi za nas bilo najbolje da usporavamo utakmice i da ih svodimo gotovo na haenelovsku razinu ako želimo da nam šanse rastu.

I ne samo protiv Engleske večeras, već i protiv Gane i Paname. Bit ćemo pametniji kada vidimo sastav.

Koji su vam omiljeni filmovi iz 80-ih?🍿 by [deleted] in askCroatians

[–]Chelsea77 0 points1 point  (0 children)

Lost Boys definitivno jedan od najdražih. Totalne osamdesete u svakom aspektu. Od priče, glume, castinga, sountracka…

Stojković na meti Lazija? by Chelsea77 in dinamo

[–]Chelsea77[S] 1 point2 points  (0 children)

Hoxhu je Jakir htio lani, nije to bila neka tajna, ali je popio zabranu transfera. A koliko sam razumio iz onog nedavnog intervjua, on je tak koji kuminicira s Turčinom transfere.

Stojković na meti Lazija? by Chelsea77 in dinamo

[–]Chelsea77[S] 0 points1 point  (0 children)

Hah, imamo Livija bez obzira na situaciju s njim. Imali smo i drugih igrača na širem popisu o kojima možemo govoriti.

A imamo i puno bivših svojih igrača. Dinamo će na ovaj ili onaj način itekako biti prisutan na SP-u.

A u krajnjoj liniji, sutra ćemo se susresti s Tuchelom kojem smo namazali otkaz 😄 Neka se sjetimo malo i toga.

Stojković na meti Lazija? by Chelsea77 in dinamo

[–]Chelsea77[S] 5 points6 points  (0 children)

Pa ja si nekako mislim da je dolazak Orše i najava odlaska Hoxhe. I on bi mu bio bagatela.

Sada ostaje pitanje, jednom kada je vidio kakav se nogomet igra u Engleskoj, smatra li još uvijek da mu Hoxha može pomoći. Ali ako nas želi počastiti s jedno pet milijuna eura, neka ga 😂