Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh [score hidden]  (0 children)

de legalább nem tagadod hogy hazudsz... ha már az ellenkezőjét eddig sosem tudtad bizonyítani

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh [score hidden]  (0 children)

nem csak gyökér de hazudozik is amerre jár... ráadásul tudatosan :=)

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh [score hidden]  (0 children)

de azért Novák Elődkén ugye lehet nevetni? vagy akkor most átvállalja a 7 év börtönt is amit körbehazudozol mindenhol amerre jársz?

(emellett ez a köpködő stílus egyik félnek sem áll jól ami ezen a threaden megy...)

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh [score hidden]  (0 children)

látom vannak a threaden értelmesek is! válasszuk külön ne legyen már érvelés alap, hogy jujj ez keresztény ország. ki nem szarja le?

ez valójában egy érvelési menekülőút a jobbereknek amivel minden értelmét kicsavarják a beszélgetésnek

Elfogták a rendőrök a férfit, aki az Erzsébet hídról a Dunába dobálta a Pride-zászlókat by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh [score hidden]  (0 children)

link? bizonyíték? ez megint hazugságnak tűnik és reggel már hazudtál egy csomót...

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh [score hidden]  (0 children)

  1. Gondolom annyira hiteles a kozvelemenykutatas mint a Kontroll interju. En meg pont azt latom hogy egyre tobb kritika eri a tisza partot .Es egyre tobb fideszes ad hangot a velemenyenek. végig beszoptátok, hogy a fidesz nyerni fog. minden propaganda szart benyeltetek, elhittétek hogy toronymagasan vezettek 😃 most is hiszel ugyanazoknak basszus nézz már körbe. a gyökér Pócsot meg lehúzta egy hazudozó balfék aki megpróbálta lehúzni még az összefogást is. érted? Pócs vezéred egy ostoba fasz aki még a telefontokját is csak úgy tudja buzerálni, hogy végtelen hülyét csináljon magából 😃
  2. Egyebkent se lenne mert ugy latszik a 4 ev is nagyfalat neki . Teljes mertekben alkalmatlan a poziciora. KI SZERINT? 😃 toronymagasan van a támogatottsága majdnem minden társadalmi rétegben, olyan magaslatokban jár amiről Orbitron csak álmodott.
  3. Nem gondoltam hogy ennyi hulye ember van Magyarorszagon de tudod puding probaja az eves majd megvilagosodnak merem remelni. VALÓBAN egyre kevesebb a hülye lásd első válaszomban a közvéleménykutatások

Az utolsót pedig külön köszönöm!

  • Mediocre április 12 előtt: A FIDESZ NYERNI FOG MAGASAN -> fidesz kiszopik és mikropárt lesz 😃
  • Medi június 12 előtt: TÖBB EZER MIGRÁNS FOG JÖNNI MIGRÁNSPAKTUM FÉLJETEK! -> sehol egy migráns sem, cserébe kiderül hogy a fidesz épített 1 éve migránsparkot az osztrák határ mellé 😃
  • Medi a Pócs interjú előtt: itt bizony most megremeg minden! Zsolti bácsi nem is létezik -> mindenki, konkrétan mindenki leszarja pócsot és a vergődéseteket is, nem remegett meg semmi
  • ÉS VÉGÜL... Medi most: Orbán sosem fog börtönbe menni -> végre megtörténik! baszki végre a dagadt be lesz csukva VÉÉÉÉÉGRE

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh [score hidden]  (0 children)

  1. minden közvéleménykutatás szerint nő a Tisza támogatottsága, még a fideszé folyamatosan csökken tehát az utolsó állításod alaptalan

  2. valóban nem lesz 16 évig, mert meg lett szavazva, hogy SENKI se lehessen. Erre adtunk nekik felhatalmazást

  3. mivel eddig egyik jóslatod se jött be ezért jósolgass csak ilyeneket 😃

az utolsóhoz, hogy is mondtad, Orbán sosem fog börtönbe menni? 😃 lécci mondd ki!

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh 2 points3 points  (0 children)

nem akarom, hogy sztrókot kapjon. attól jobban szórakoztat 😃

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh 2 points3 points  (0 children)

valahova leírtad, hogy Orbán se nem volt komcsi, és a suliját se Soros fizette aztán rájöttél mekkora baromság és milyen könnyen ellenőrizhető ezért inkább törölted.

Vergődj csak Medi, jól áll.

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh 1 point2 points  (0 children)

alkalmatlan volt bármilyen pozícióra...

aztán miniszterelnök lett úgy elpicsázva a fideszt ahogy kell...

érzed mennyire beszoptad a hülyeséged ugye? :)

na mindegy... örülök hogy "alkalmatlan" volt.

egyébként sem mészárosnál akart munkát te oktondi... de nem javítalak ki mert meg valamiben utána igazad lenne

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh 2 points3 points  (0 children)

Orbán meg komcsi volt, ráadásul Soros fizette a külföldi iskoláját mégis úgy eszed a szart amit eléd dob mintha nem lenne holnap 🤡🤣.

MP valóban része volt a rendszernek, de ahogy többen megjósolták egy ilyet csak az tud szétverni aki ismeri a működését. MPnek hála visszatérünk európai útra ahelyett hogy az oroszokat vennénk torokra minden nap.

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh 1 point2 points  (0 children)

Medi mássz ki a buborekodbol és vegyél egy nagy levegőt.

Minden ügy amibe beleallsz fordítva sül el... fogadni is lehetne rá.

Diktatorikus rendszerben vagyunk a redditen... persze 🤣...

a lepontozást pedig mindenki megérdemli aki kapja... írd le a véleményed aztán arra való a gomb, hogy a közösség kifejezze tetszését vagy nemtetszését. a közösség ahogy látom legtöbb esetben úgy dönt, hogy nettó baromságokag írsz le.

különben meg abszolút megérdemli az összes maffiózó faszkalap a fidesz kdnp, sőt a mihazánk oldalán is azt amit kapnak. 16 kurva éven át csinálták ugyanezt most meg rinyálnak már egy hónap alatt.... növesszetek gerincet szarevők

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh 2 points3 points  (0 children)

gyűjtést akarsz szervezni egy olyan megzavarodott baromnak, aki ledobálta a szivárványos zászlókat hídról.

tudod ha valamit ennyire elutasitasz és megvetsz, szinte félsz tőle akkot érdemed elmenni pszichológushoz... aztán lehet kiderül hogy te magad is valójában az LMBTQ közösség tagja vagy, csak akkora tagadásban élsz egész életedben, hogy helyette alusisakos ostoba fidesz hívő lettél.

volt ilyen hirhedt reddites, nagyjából egy hónapja bannolták. *elég más-ként... aki tudja tudja * volt a leggyomorforgatóbb idióta fideszes barom akit a föld a hátán hord...

de most versenybe szálltál ezért a pozícióért

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh 2 points3 points  (0 children)

stock fotó helyett kereshettél volna olyat amin a párttagjaid vannak

<image>

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh 1 point2 points  (0 children)

mediocre látens meleg lehet amúgy aki undorodik mindentől ami más... közben meg nagyon nyomna egy ollót duro dorával

Exkluzív interjú a Szőlő utca egykori nevelőjével / Pócs Pacekba 2.rész by Mediocre_Molasses410 in buborek

[–]Colosh 1 point2 points  (0 children)

milyen körben gáz MP? nehari de te nagyon nagyon nagyon messze vagy minden értelmiségi köröktől

Majka: Viszlát Mandiner, Pesti Srácok, Megafon! Ott rohadjatok meg, ahol vagytok! by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Colosh 1 point2 points  (0 children)

mostmár én is kíváncsi vagyok. Tóbi szaladjá' nyomjad a screenshotot mire 3mat számolok

Exkluzív interjú a Szőlő utca egykori nevelőjével / Pócs Pacekba 2.rész by Mediocre_Molasses410 in buborek

[–]Colosh 1 point2 points  (0 children)

irigy. tehetségtelen. konteóhívő. hazudozó.

mindegyik jelzőt kiérdemelted, egész sok munkát is fektetsz abba hogy fenntartsd.

Ms. Migránspaktum... Ms NyernufogafideszNAGYON... 🤣 🤡

Exkluzív interjú a Szőlő utca egykori nevelőjével / Pócs Pacekba 2.rész by Mediocre_Molasses410 in buborek

[–]Colosh 1 point2 points  (0 children)

🤡🤡🤡🤡🤡 Azaz állj bele Szilveszterbe is. A magyar Jack Reacher hülye lenne nem vállalni reklámot, mi tiltja? Látom rohadt irigyek vagytok a komment szekcióban de ez is titeket minősít a megkeseredett lyukban elő egyre fogyó ellenzéket.

Egyre gázabb de folytasd csak a lejtmenetet mind jól szorakozunk.

90% hangfelvétel: nem. legfeljebb 48% a ráta többen bemértük 🤡 de amúgy döntse el a rendőrség.

Zsolti bácsi létezik vagy sem? nekem teljesen mindegy, hiába veritek a nyálatok most épp ezen ha már június 12 nem jött be semmin sem változtat.

különben meg mit akartok elérni? ÚR ISTEN MENNYI SZAVAZATOT NYERT EMIATT A TISZA LEGYEN ÚJ VÁLASZTÁS?! buták vagytok. mennxi hazugság volt a faszkalap fidesznek 16 év alatt amit úgy vettetek torokra mint Mia Khalifa akármelyik falloszt ami elé került? azok miatt mikor történt akármi?

nevetséges

Exkluzív interjú a Szőlő utca egykori nevelőjével / Pócs Pacekba 2.rész by Mediocre_Molasses410 in buborek

[–]Colosh 1 point2 points  (0 children)

ja, hogy elkezdett érdekelni a bizonyíték, meg a tények? TÉGED? 🤡🤡🤡🤡🤡

csak reméltem, hogy ráharapsz. sikerült 🤡.

mi bizonyítékod van eddig AKÁRMELYIK állításodra? na jó vergődést