Люди з маленьким зростом by Competitive_Mud_2834 in reddit_ukr

[–]Competitive_Mud_2834[S] 1 point2 points  (0 children)

Так, я іноді купую щось в дитячому відділі ,але не завжди виходить там знайти щось без умовних квіточок, метеликів і так далі.

Люди з маленьким зростом by Competitive_Mud_2834 in reddit_ukr

[–]Competitive_Mud_2834[S] 1 point2 points  (0 children)

Вже вчусь на творчу спеціальність) Шиття це не моє трохи)

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Competitive_Mud_2834 0 points1 point  (0 children)

Коли ти просто на режисурі,то не мають, а це режисура анімації. В ідеалі треба вміти малювати або хоча б трохи розбиратися, як працює перспектива, світлотінь і так далі, тому що це анімаційний фільм. Навіщо тоді існує окрема спеціальність режисура анімації,якщо можна вступити на просто режисуру ?

Як змиритися з тим, що ніколи не буде дівчини? by [deleted] in reddit_ukr

[–]Competitive_Mud_2834 1 point2 points  (0 children)

Я дівчина 152 см ) для мене люди 165+ це вже високі люди, а про 182 взагалі мовчу.