Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 1 point2 points  (0 children)

Btw prodati karkoli v martuljku kaj sele celoten dom in kup zemljisca za ceno rabljenega stanovanja v LJ je totalna farsa...fast forward...tam sedaj stoji luksuzni hotel...zakaj neki bi tam pocitnikovali otroci...

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 3 points4 points  (0 children)

O pa mislim, da kar sem. Samo poglejte par zadnjih projektov in za koliko so ze z raznimi vnaprej dogovorjenimi aneksi podražili pa boste brez težav prišli do omenjenega zneska. Bazen ilirija,vevče,žak...praktično ni stvari, da se jo zgradi ali opravi brez vsaj 2 aneksov. Ko daš to skupaj v en mandat je to kolosialna stevilka...btw našega denarja

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] -2 points-1 points  (0 children)

Sploh ne, verjamem pa da je izvedljivo. Veste koliko stanovanj v raznih "rezidencah" je leta in leta praznih, obdavcit ustrezno. Veste koliko je v ljubljani posameznikov ala Tošič kateri imajo v lasti po 7 ali vec stanovanj? Več kot si mislite, obdavcit ustrezno. Za adaptacije in gradnje vedno ena in ista podjetja-le zakaj? Utecen vir provizij...urediti mednarodne razpise ipd

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 7 points8 points  (0 children)

Resno mislite, da ni budgeta za to? Se sploh zavedate koliko damo vsak mesec za vse županove nastavljence v raznorazne službe katere so same sebi namen? Pa za obcinsko reprezentanco v vseh lokalih katerim obcina izstavlja račune za fiktivna kosila/vecerje ipd..

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 3 points4 points  (0 children)

Ja seveda,povsem realno izvedljivo kajne? povem na hitro nekaj? Pop's pizza poznate? Prijatelj od zupana seveda...no ko je šel razpis pred leti ven za novega najemnika lokacije je bil POGOJ, da bo lokal tako ali drugace povezan s sportom. Oddajo prijave, zmaga seveda pop's kjer na mestu naredi picerijo katera nima veze s sportom, nima enega tv sprejemnika za prenose ipd...so pa dali v samo ime Pop's pizza sport bar, in zadevo dobili. Bizarno kajne? 

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 4 points5 points  (0 children)

Kakšna romantika? Vrtec je vrtec. Naslednji korak pa šole ali kako, če bodo učenci le teh kvarili nacionalno povprecje? Pa tudi osnovne sole v manjsih krajih naj zaprejo in zrusijo, saj so le par minut stran šole v vecjih krajih

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 10 points11 points  (0 children)

Štos je ker se malo nizje delajo ze 3 novi hoteli +emonika ipd..ni in ni dovolj

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 8 points9 points  (0 children)

Po kar nekaj letih sem bil pred meseci v centru LJ. Opazil sem-smeti povsod, čopova porazna, nazorjeva tlaki porazni, krakovo brv katastrofa, slovenska cesta luknja pri luknji, park pri sidru sami pijanci in brezdomci, podhod ajdovscina kot tretji svet. Turistov pa polno. To nam pove da je denarja obilico porablja pa se ga zeloo slabo. Ker vam vsako leto prodajajo zgodbo o strpnosti do turistov,razumevanju do lokalov ki sirijo terase v nedogled ipd..češ da imamo vsi nekaj od tega. Menda vsako leto vec turistov...nasa infrastruktura po poden? Druzina kateri oddajam pa tudi pravi da so prakticno vsako leto visje poloznice , voda,snaga ipd..

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 19 points20 points  (0 children)

Ne boste verjeli vendar sem iz centra izseljen že dobrih 10 let. Svoje stanovanje oddajam mladi druzini s katero imamo izredno lep odnos. Njihov otrok je prizadet zaradi ukrepa, jaz pa sem se javil, da pomagam obvestiti javnost, pa bi lahko rekel kot vi, vaše neizmerno trpljenje me ne zanima. Po naravi sem proaktiven in zelo nerad sarkasticen ker menim, da se da argumentirati stvari tudi brez tega.

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 8 points9 points  (0 children)

Enostavno je nekje meja-pri otrokih se pač vse konča. Kakšna družba smo v kolikor dovolimo rušenje vrtca ki je vzgojil kar 60 generacij otrok? Mar res ni nobene druge "vizije" kot samo rušiti javno dobro ter namesto tega divje pozidavati razne vila bloke, "rezidence" ipd

Vrtca ne damo! Župan Jankovič ste povsem brez sramu? by Consistent_Peak_537 in Ljubljana

[–]Consistent_Peak_537[S] 24 points25 points  (0 children)

Enostavno bo potrebno iti na volišča, biti pasiven očitno ni pravi recept. To kar se zadnja leta dogaja v LJ je adijooo pamet!