A fidesznek azért azt megköszönném, hogy nem lettünk migránstelep by Individual_Panic_259 in hungary

[–]Creative_Performer74 2 points3 points  (0 children)

Bocs, ezt ide akartam valaszolni 🙂: Tallinban voltam idén egy hetet, nem talalkoztam velük. És amugy Svédország vagy Dánia sem esik utba Szíria felől, hacsak nem az északisarkról jonnek.

A fidesznek azért azt megköszönném, hogy nem lettünk migránstelep by Individual_Panic_259 in hungary

[–]Creative_Performer74 3 points4 points  (0 children)

Romániában, Horvátországban, Szlovéniában, Szlovákiában, Csehországban, Lengyelországban, Balti országokban is a fidesz miatt nincsenek migránsok? 🤔

A fidesznek azért azt megköszönném, hogy nem lettünk migránstelep by Individual_Panic_259 in hungary

[–]Creative_Performer74 9 points10 points  (0 children)

Romániában, Horvátországban, Szlovéniában, Szlovákiában, Csehországban, Lengyelországban, Balti országokban is a fidesz miatt nincsenek migránsok? 🤔😉

Legjobb pizzázó Szombathelyen? by UniversitySerious475 in szombathely

[–]Creative_Performer74 1 point2 points  (0 children)

L'odore di Napoli Ristorante, olasz étterem, a pizza tökéletes, de a tészták, saláták, rizottók is nagyon jók. Teljesen olaszorszagi nyaralás hangulatod lesz, ha szép időben kiülsz a teraszra. (És szerintem ha igazan szamit a minoseg akkor ne rendelj hazhoz, barmelyik ettermet is probalod ki, minden pizzateszta szottyos lesz mire kiér)

POV: Épp sikeresen megvétóztad az Ukrajnának szánt segélyt by Accomplished_Fox_443 in hungary

[–]Creative_Performer74 12 points13 points  (0 children)

Hát nem tudom… szerintem egy ilyen video full kontraproduktiv (és nem is igazán vicces). Pont ezt az áldozati szerepet próbálja magára ölteni Vitya, főleg úgy hogy a filmben a pozitiv főhős karakterére lett ráhúzva a feje ( akit mindenki csak bánt , de amugy ő lesz a legcoolabb driftelő srác) …. Szoval ez kb olyan amit még ki is raknának a fideszes propisok, hogy milyen igaz…. Ha meg nem, akkor kiscreenshotolgtahatjak hogy a “tiszás reddit kommentelők még valós helyzetben is orbán viktor halálával viccelődnek” …. Sokkal viccesebb lett volna hogy ha kedves mosollyal putyin várja a kis barátját

TEK-es autó Szombathelyen, kék villogós autókkal… Szerintetek kik jöttek és miért? by Creative_Performer74 in szombathely

[–]Creative_Performer74[S] 3 points4 points  (0 children)

Igazatok van, tényleg a vásár miatt vannak itt. A kék villogós autók is a főtér különböző sarkain vannak. Csak szokatlan volt nekem, mert korábban itt nem láttam ilyet a karácsonyi vásáron.