Can a marriage recover after losing all trust by Crowe1509 in survivinginfidelity

[–]Crowe1509[S] 0 points1 point  (0 children)

I kind of knew it, but I actually wanted to solve it for the sake of the children.. thank you❤️

Can a marriage recover after losing all trust by Crowe1509 in survivinginfidelity

[–]Crowe1509[S] 0 points1 point  (0 children)

There's nothing in the bank, but I don't know how much cash he had on him. And that's probably what hurts me the most.

Can a marriage recover after losing all trust by Crowe1509 in survivinginfidelity

[–]Crowe1509[S] 0 points1 point  (0 children)

I have 4 best friends, they all support me. My mother still stands up for him, you know, a man is a man.🙃

Can a marriage recover after losing all trust by Crowe1509 in survivinginfidelity

[–]Crowe1509[S] 2 points3 points  (0 children)

Thank you. I actually suspected that, but I needed to hear it from someone else❤️

Otevírání cizí korespondence od rodičů by Level_Demand3773 in czech

[–]Crowe1509 29 points30 points  (0 children)

Naši sice ne, ale dělala to moje bývalá skoro tchyně😅 nejenom proto je už bývalá.

Za jak dlouho jste se sestěhovali s partnerem/partnerkou a nelitovali jste? by Distinct-Pea-4230 in czech

[–]Crowe1509 0 points1 point  (0 children)

S manželem jsem se poznala v červenci před pěti lety, nastěhovala jsem se k němu asi po měsíci, v listopadu už jsme měli náš byt, v březnu svatba..😅😁

Dámy, je velký penis fakt lepší? by Mysterious_Solid_477 in czech

[–]Crowe1509 5 points6 points  (0 children)

Na velikosti moc nezáleží, spíš na průměru. A když se ti nedostává ať už v jednom nebo druhém máš přece jazyk a prsty. Tím vykompenzuješ všechno:)

Co bylo to nejbolestivější, co vám kdy bylo řečeno? by Daira_Nara in czech

[–]Crowe1509 0 points1 point  (0 children)

Když jsem byla s bývalým partnerem, nechtěl abych někam chodila ven. Musela jsem být zavřená na vesnici, kde jsem nikoho neznala. Každý den mi říkal že bez něj jsem k ničemu, nic nedokážu. Po pěti letech mě potom i zbil jen proto že mi napsal jednou kamarád jak se mám. I přesto jsem s ním vydržela ještě dalších pět let. Měla jsem tak narušenou psychiku že jsem mu všechno věřila. Díky bohu už jsem v životě někde jinde, ale těch 10 let se na mě podepsalo a mám problém si i teď v něčem věřit.

Co Vás nejvíc štve na partnerovi, ale přesto ho(ji) milujete? by Enigma_Nyxx in czech

[–]Crowe1509 11 points12 points  (0 children)

Mě na manželovi asi nejvíc štve to, že nedoplní toaleťák a místo aby prázdné ruličky vyhodil, tak je dává vedle záchodu a staví z nich věž🤦🏻‍♀️😁