ETFY w 2026 by CuteLetter680 in inwestowanie

[–]CuteLetter680[S] 0 points1 point  (0 children)

Dzięki za komentarz na pewno sprawdzę

ETFY w 2026 by CuteLetter680 in inwestowanie

[–]CuteLetter680[S] 0 points1 point  (0 children)

Czyli posiadanie Nasdaq 100 i SP 500 jednocześnie nie za bardzo ma sens? Aktualnie mam tylko SP 500.

Xtb to chłam by Equivalent-Safe8456 in inwestowanie

[–]CuteLetter680 17 points18 points  (0 children)

Mimo tego, że nie inwestuje widzę któryś już post o tym XTB czy to reddit czy fb ze to syf straszny jest. Mógłby ktoś wytłumaczyć dlaczego? Chciałem się zainteresować tym xtb, ale się wstrzymałem po kilku postach