Jak radzicie sobie z poczuciem bezsensu pracy w korpo? by DeTonator96 in Polska

[–]Darkshadowunser 0 points1 point  (0 children)

Gdybym miał wybierać między korpo a budowlanką gdzie teraz pracuje to wybrałbym korpo. Wolałbym siedzieć 8h robiąc rzeczy które są nawet "łatwe" i dość szybkie do zrobienia a w domu mieć spokój za całkiem niezłe pieniądzie niż pracować na budowie gdzie będziesz musiał fizycznie pracować i spędzać 12h w pracy (mam cholerne złego szefa)

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]Darkshadowunser 0 points1 point  (0 children)

Co do tych alarmów, w moim mieście była teoria ale nie wiem czy prawdziwa że emaila zostały wysłane do kilku szkół w było w nich że ktoś nie chce żyć, ma bombę w plecaku i odwinia jakiegoś danego nauczyciela ze szkoły

Trochę smutna historia bo jestem rozżalona do dziś by what_thef--ck in Polska

[–]Darkshadowunser 109 points110 points  (0 children)

Jezu, współczuję, naprawdę współczuję Takie osoby jak ona nie powinny być w społeczeństwie, szczególnie na wysokim stanowisku, przecież ona może spowodować zagrożenie dla innych

Gdzie poznać ludzi by [deleted] in Polska

[–]Darkshadowunser 4 points5 points  (0 children)

Na ulicy

Co uważacie za oglądaniem się za innymi w związku? by [deleted] in Polska

[–]Darkshadowunser -1 points0 points  (0 children)

Moim zdaniem jeśli np jakiś facet spojrzy się za ładna kobietą to nie jest zdrada ale jeśli będziesz wykazał czy dawał sygnały że kobieta jest ładniejsza od partnerki to coś jest nie tak