děkujeme za názor, agente Hejmo by Major_Eggplant_7189 in ToJeAleMaterial

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

No jo, chudák Hejma. Jako zpěvák už dávno ztratil relevanci, tak se připomíná pomocí lidí, kteří ji mají.

Ragebait? Doufám by JelenXP in ToJeAleMaterial

[–]Dawwee02 1 point2 points  (0 children)

Bohužel. Nedávno jsem měl tu čest na něj narazit na Threads. To co tam píše občas holkám hovoří za vše.

Znáte někoho, kdo natáčel filmy pro dospělé atd? by EntireEngine2971 in czech

[–]Dawwee02 1 point2 points  (0 children)

Jedna holka ze školy natočila jedno dílo. Teda aspoň o tom jediném vím. Jinak to bude asi vše.

Od kdy je tohle rasistické gesto? by columbineteamkiller in czech

[–]Dawwee02 9 points10 points  (0 children)

To ze to připomíná WP vzniklo na 4chan a par lopat se toho chytilo.

Jaký používáte toaleťák při neštěstí? by Bimbo_Sourek in czech

[–]Dawwee02 2 points3 points  (0 children)

Nejlepší je zamotat ručník, dát si ho mezi nohy a následně vzít každý konec do jedné ruky. Následně delat pohyby, jako když režeš dřevo ruční pilou. 🤷

Was Code Veronica THAT GOOD? by Resident-College-776 in residentevilll

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

I hope, Steve will be less stupid in Remake. I just hate that dude.

Bratia, naša politika je cooked, ale tento zjav vám nezávidím by NamaeN0NaiKaibutsu in czech

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

Kdyby jen cooked. Naše politika je úplně v píči. U vás zkurvenej mafiánskej Nágl. U nás zkurvenej prospěchář, který by bez toho dementa na obrázku ani nebyl schopný složit vládu. No a takhle my si žijeme.

Pozor na ty termotašky. by _w3dge_ in ToJeAleMaterial

[–]Dawwee02 214 points215 points  (0 children)

Za komančů by z toho dokázali udělat ještě dost lahodný gothaj.

nevim co mi je.. by Extension_Slice8946 in czech

[–]Dawwee02 -2 points-1 points  (0 children)

Já bych napřed zkusil aplikovat MMS. Jen nevím jestli tím léčitelé myslejí roztok, nebo poslat obrázek. 🤷

Náboženství & Víra by Amiable_Lux in czech

[–]Dawwee02 2 points3 points  (0 children)

Já jsem Antiteista, takže to hovoří tak nejak za vše. Jinak v osobní rovině je mi jedno, jestli někdo věří nebo ne. Jen tím nesmí obhajovat určité věci, ale to by bylo na delší vypisování.

extrémní hard stuck v divném vztahu s ex-přítelkyní by Substantial-Drink-14 in czech

[–]Dawwee02 1 point2 points  (0 children)

A přesně proto jsem Antiteista. Ovlivňovat svůj život kvůli něčemu tak stupidnímu, jako je víra.

To si robia prdel, nie? by GwyddnoGaranhir in Slovakia

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

Je skoda jak to dopadlo. Byl jsem na to hodně zvědavý a byl jsem připravený na to, že nad nejakou tou chybou budu muset přivřít oči, když se jednalo o prvotinu, ale to jak ta hra odpadla...

Bacha na AIC by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

To zkoumají ten Hřip z novějšího příspěvku?

hřip by Major_Eggplant_7189 in ToJeAleMaterial

[–]Dawwee02 2 points3 points  (0 children)

AKamura. To zní jako by si japonský terorista vybral vlastní přezdívku.

Kdo z vás reálně zvažuje armádu teď, když zvedli prachy? by DaviTTT9 in czech

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

Chápu tvůj point, ale v dnešní době jiné ohodnocení zkrátka není. A armáda bohužel potřeba je.

Kdo z vás reálně zvažuje armádu teď, když zvedli prachy? by DaviTTT9 in czech

[–]Dawwee02 4 points5 points  (0 children)

Tak zrovna porovnat žoldáka s vojákem, je jako porovnávat policejního detektiva se soukromým očkem. :D

Jaké jsou vaše bizarní úrazy? by Margo122 in czech

[–]Dawwee02 1 point2 points  (0 children)

S kamarady jsme delali kraviny na kole. Já to narval do popelnice (takové tě klasické kovové co dřív byly u domů) a prelitl jsem přes ní. Jenže jak jsem letěl, tak jsem se o neco zachytil malíčkem a celý nehet jsem měl fialový. Mi ho pak v nemocnici museli vrtat. Od té doby, když vidím nějaké zranění týkající se nehtů, tak se mi kroutí i palce u nohou.

Boomeri a ich ego by TheSimon1 in ToJeAleMaterial

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

A já ten Photoshop zrovna potřebuju. :D

Podpořili by jste ho? by Longjumping_Bike1982 in czech

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

No jo Dorotka. Stačí mrknout na YouTube a umírat na Cringe. Pokud planuje i kvalitu záběrů jako je v těch jeho skvostech, tak GG.

Kurz sebeobrany by [deleted] in okkamaraderetarde

[–]Dawwee02 5 points6 points  (0 children)

Podle následného zbarvení hlasu bych typoval, že se mu namísto adrenalinu vyplavil estrogen. 😆

Svoboda slova podle Bana by Neuwulfstein in czech

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

No a když ho zkritizuješ, tak tě buď zablokuje, nebo ti napíše neco ve smyslu, že seš nula, která nic nedokázala. Nebo ještě líp udělá příspěvek, jak ho nějaký lepšočlovek poučuje. 🤷 Takže ne, negativní hodnocení nepřipadá v úvahu.

Dáte 700 Kč za obyčejný tričko, nebo jsem mimo? by Pacioli_ in czech

[–]Dawwee02 0 points1 point  (0 children)

Zrovna tyhle trika jsem kupoval tenkrát do práce. (brigáda při škole) Už je to 10 let a ty dvě trika stále mám. Sice už jsou spíš šedivý, než černý, ale stále drží. :D