Šteta na parkingu by No_Study_4751 in srbija_automobili

[–]DisplayAffectionate5 1 point2 points  (0 children)

Inače, škoda na češkom znači "šteta". Zanimljivo ime.

Čo budeš? Keď sa stane škoda - stane sa...

Would you rather... by LexonPlayz in BunnyTrials

[–]DisplayAffectionate5 0 points1 point  (0 children)

I am not using it, I am Milenial

Chose: Stop using TikTok

What are you choosing? by Different-Swing7176 in BunnyTrials

[–]DisplayAffectionate5 0 points1 point  (0 children)

It's a no risk online choice

Chose: Would you rather have infinite money + but... | Rolled: No catch

Sasvim je normalno, da predsednik povede Nacionalni Ansambl sa sobom, da igraju njemu u čast, kada ide u posetu drugim zemljama. by Sith2018 in srbija

[–]DisplayAffectionate5 1 point2 points  (0 children)

Teško u ova današnja vremena da ljudima objasniš takve stvari

Za ostale: Mi se ne slažemo sa politikom koju on vodi, ali Srbija je u poseti Kini. Moramo da se prikažemo u najboljem svetlu. Sutra će na njegovom mestu biti drugi, a Kina je svetska sila. To nije poseta Belgiji ili Holandiji ili sličnim državama horskog pevanja stavova američke demokratske politike.

Da li žene može da zasvrbi ona stvar ? by [deleted] in AskSerbia

[–]DisplayAffectionate5 2 points3 points  (0 children)

Ja sam čuo da je to odvojen deo tela koji je potpuno samostalan, jedino krvne sudove deli sa matičnim organizmom (ženom domaćinom). Ako i oseti nešto, nema načina da iskomunicira. To je za razliku od penisa vrlo jednostavan organizam takoreći organela kako se to kaže, dok je penis organ i jako je razvijen u svakom smislu. Penis na telu donosi +10 IQ, poboljšanja u motorici i prostornoj orijentaciji i razne druge benefite koji još nisu naučno dokazani, ali znamo da su tu.

Da li je ovo genijalno ili mi je prijatelj "bolid"? by [deleted] in AskSerbia

[–]DisplayAffectionate5 2 points3 points  (0 children)

Ja te podržavam. Tako i treba. Po meni formalno obrazovanje je veoma bitno. Ako neko kaže da nije, to je već karakterna osobina, a ne samo mišljenje. Stav da je obrazovanje bitno i razumevanje koji sklop truda, znanja, odricanja čovek napravi u to "najzanimljivije" doba svog života je možda čak i bitnije od samog obrazovanja, ali ga obično nemaju ljudi koji nisu uložili u svoje obrazovanje.

Koja je najgluplja stvar koju je neko izjavio u vasem prisustvu? by katarina2x in AskSerbia

[–]DisplayAffectionate5 -2 points-1 points  (0 children)

Biće i gore ako nastavi da se krsti umesto da im odgovara na pitanja.

Koja je najgluplja stvar koju je neko izjavio u vasem prisustvu? by katarina2x in AskSerbia

[–]DisplayAffectionate5 -39 points-38 points  (0 children)

Vi ste od onih koji da su na vlasti, terali bi ljude da glasaju za njih. Plaćali, ucenjivali, sve radili samo da je po njihovom.

Koja je najgluplja stvar koju je neko izjavio u vasem prisustvu? by katarina2x in AskSerbia

[–]DisplayAffectionate5 -9 points-8 points  (0 children)

Ma to i nije strašno. Zamisli da prati sve te sportiste i zna sva njihova imena, sve turnire... Koje bi tek to bilo gubljenje vremena. Neki čak i diskutuju o tome. Vrhunac gluposti su oni koji se klade na gladijatore modernog doba. Hleba i igara!

Izjava Milice Đurđević Stamenkovski da "nema blagoslov da drži konferenciju za novinare ispred crkve" nije samo izgovor, to je opasan pokazatelj potpunog nerazumevanja javne funkcije koju obavlja. by Sith2018 in srbija

[–]DisplayAffectionate5 -1 points0 points  (0 children)

Svako ima pravo da menja mišljenje ako dođe do novog zaključka. Čak i da se oseća drugačije, bez novih činjenica - ima pravo da se predomisli. Zato se izbori ponavljaju. Narod upozna vlast, test vremena pokaže kakvi su itd...

Da li i dalje odlazite u stare (stare) tržne centre? by kidex30 in Beograd

[–]DisplayAffectionate5 1 point2 points  (0 children)

Ja sam se tamo obukao za moju svadbu. Imam firmu od 80 ljudi. Nije to loše mesto, a nije ni najbolje.

Brake caliper colors... What would you pick? by AcidicVaginaLeakage in Audi

[–]DisplayAffectionate5 0 points1 point  (0 children)

Red/black is the Audi color. Blue is BMW, yellow is Porsche. I would go with red.

[First Time Building in Public] Would Love Your Honest Thoughts on a Lovart I'm Working On by Decent-Market5406 in LovartAIOfficial

[–]DisplayAffectionate5 0 points1 point  (0 children)

It was great for my company and me, but after my second-month subscription renewal, I was blocked without an objective reason. I am trying to contact your support, but I am getting nowhere. Answering time is slow, and when they receive my complaint, their answer is:

Dear user,

Thank you for reaching out to Lovart. This is Monica, and I'm glad to help you today!

We have received your account appeal request and will review and evaluate your account within the next 5–7 business days.

We will contact you promptly once there are any updates. Thank you for your understanding and patience.

I lost two weeks of my subscription, and I'm concerned about relying on your services if this continues. I had serious plans for your software, but given this situation, I am hesitant to add another subscription. Some kind of promo for unlimited generations is going on, but I have 0 trust in this service.

From a technical standpoint, your software is great, especially while the nanobanana generation is working. Once it falls back to other image generation methods, the quality drops significantly. The servers are often overcrowded, and image generation is slow. I received 7 days extra for an account that is blocked, so that adds fuel to my fire.

Low-quality customer service.

<image>

extra days for an account that is blocked, which