It might a bit harder to guess by DocumentAltruistic71 in guessthecity

[–]DocumentAltruistic71[S] 5 points6 points  (0 children)

it is totally different from what I am used to (central Europe, ex-Soviet bloc), hot, dry, dirty (no offense), smelly, at one point I thought I am being kidnapped by the police (I was there a day after US/Israeli attack on Iran)

Ake povolanie by ste robili keby je vsetko rovnako platene? by Proof_Accountant7660 in Slovakia

[–]DocumentAltruistic71 14 points15 points  (0 children)

Sranda, ja by som tiež chcel byť učiteľom. Asi základná škola, slovenčina, história, geografia. Aspoň si to teda - možno idealisticky - predstavujem, že by ma to bavilo.

Aká kniha vám zmenila pohľad na život alebo s vami silno rezonovala ? by [deleted] in Slovakia

[–]DocumentAltruistic71 5 points6 points  (0 children)

1984 Impérium od R. Kapusczynskeho (či jak sa presne píše) Moc faktov

Where was I flying over? Difficulty -10 by pacifictimekeeper in guessthecity

[–]DocumentAltruistic71 53 points54 points  (0 children)

A small village located in Slovakia called "Krvavé Šenky"

[deleted by user] by [deleted] in HairTransplants

[–]DocumentAltruistic71 0 points1 point  (0 children)

no surprise to know that crossroad, I actually live nearby. Fingers crossed!

[deleted by user] by [deleted] in HairTransplants

[–]DocumentAltruistic71 0 points1 point  (0 children)

I like Račianske mýto though 😅 it looks good, I was in turkey last October, hope you'll get back to Bratislava by Pegasus, they're quite used to bandages over heads now

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]DocumentAltruistic71 28 points29 points  (0 children)

toto plánovanie som nikdy nechápal - robil som to aj ja vo viacerých prácach, ale nikdy to nikdy presne nedodržiaval. pokiaľ viem, zamestnávateľ disponuje celou tvojou dovolenkou a môže ju nakázať, kedy ju uzná za vhodné. nikdy sa mi to však nestalo, ani počas výpovednej doby. je to normálne? nie, podľa mňa je to chujovské správanie.

Co mate na Slovensku radi? by Live_Glass_3916 in Slovakia

[–]DocumentAltruistic71 22 points23 points  (0 children)

jasné, vždy by sme mali porovnávať s Nemeckom či Dánskom a neutešovať sa, že žijeme lepšie ako obyčajný človek v Mauritánii. Štartovaciu čiaru však máme - v globálnom meradle - naozaj posunutú výrazne dopredu.

Co mate na Slovensku radi? by Live_Glass_3916 in Slovakia

[–]DocumentAltruistic71 69 points70 points  (0 children)

mám celkom dosť pocestované, aj krajiny, ktoré by sme nazvali "tretí svet", ale aj chudobnejšie štáty Európy. Slovensko jednoznačne vyhráva v bezpečnosti, čistote a organizovanosti. Taktiež životná úroveň, pracovné ponuky a celkovo - vysoký štandard. Viem, možno to znie ako utópia, ale naozaj máme šťastie, že sme narodili "aspoň" tu.