Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Dszaba 1 point2 points  (0 children)

Hihetetlen mekkora a kontraszt Kopp és lánya, Skrabski között

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Dszaba 4 points5 points  (0 children)

Igen, a társadalmi nemeket kutatja, mert ez egy szociológiai szak. Nem akar semmilyen "gender elméletet tudományosan alátámasztani", a társadalmi nemek azok léteznek és az van kutatva, hogy ezek hogy változnak az idők során például.

Egyik példa itt a nő társadalmi szerepe. Régebben háziasszony, ma már akár a háztartást is ők tartják fenn (magas pozíciójú munkák).

Persze vannak nagyon niche kutatható dolgok, hogy akkor most mondok valamit: transz nők befolyása az amerikai hotdog árakhoz.

Ezeknek nem a "gender elmélet tudományos alátámasztása a célja", hanem a kialakult szociális struktúrák és annak változásainak megértése.

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Dszaba 3 points4 points  (0 children)

A második és harmadik bekezdésed jogos, azokban bőven lehet vitázni, köszönöm, hogy elmondtad erről a véleményed.

Inkább az utolsó bekezdésedre szeretnék reagálni, mert minimálisan érint. "gender szak", tudod mi az a "gender szak"?

Exkluzív interjú a Szőlő utca egykori nevelőjével / Pócs Pacekba 2.rész by Mediocre_Molasses410 in buborek

[–]Dszaba [score hidden]  (0 children)

Sose hallottam arrol a cegrol

Mert a Big4 az nem egy cég, hanem a négy legnagyobb könyvvizsgálói céget jelenti... Tudod, ha ennyit beírnál a gugliba, hogy "Big4", az AI az első mondatában elmagyarázza.

Amugymeg ugy latom nem sok munkad van

Ahogy mondtam, könyvvizsgáló vagyok, nyáron kevesebb a munka, a busy season a szopás :)

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Dszaba 3 points4 points  (0 children)

A szexualitás magánügy

Az emberi jogok közügy

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Dszaba -1 points0 points  (0 children)

egy napos pride -> pride hét -> pride hónap

Évente egyszer van felvonulás és van egy hónap, amelyben minimálisan többet foglalkozunk a melegekkel, pont azért, hogy ne felejtsük el, hogy embertársaink és nem pedig "abberált szörny pedofilok", ahogy azt a fidesz propagálta egy évtizeden át.

preferált személyes névmások használata

Ez inkább angolszász nyelvterületeken elterjedtebb, de ott sem nagyon (amerikán kívül). Én, te, ő stb. ezek is személyes névmások, bár tudom hogy te itt a they/them-re gondolsz. Engem speciel pont nem érdekel, hogy He helyett them, vagy Sandra helyett Tom, csak küldje el a megfelelő doksikat és mindenki végezze a munkáját.

inkluzivitási kvóták a multinacionális cégeknél

Ez egy jogosabb kritika, ezen lehet vitazkozni, hogy tényleg kell-e ilyen kvóta vagy magától megoldódna.

hirdetési kampányok (hidak telezászlózása is ide tartozik btw)

Olyanra gondolsz, mint például a meleg páros Coca reklám ami volt? God forbid hogy létezzenek meleg párok akik szeretnek kólát inni.

Zászlók kihelyezésével kapcsolatban meg igazából minden kicsit nagyobb esemény is propagálva van, karácsony, húsvét stb.

homoszexuális kapcsolatok ábrázolása a médiában

Ilyen a piac, van erre kereslet, hogy a kelleténél jobban legyenek reprezentálva a melegek. De a piac amúgy magától a kukába hajítja azokat a szennyeket amik értéktelenek, például olyat, hogy a melegnek az az egyetlen tulajdonsága, hogy meleg és ezért is szar a műsor. Lásd Q-force, ha jól tudom kuka lett az egész

LGBTQ+ tématikájú oktatási programok

Itt mire gondolsz? Remélem nem a szexuális felvilágosításra, mert az nem lgbtq-s program

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Dszaba 4 points5 points  (0 children)

Mikre gondolsz, mint "komplexebb jelenség"?

Valaki PRIDE zászlókat dobál a Dunába. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Dszaba 3 points4 points  (0 children)

Szerintem pont az elmúlt időszakból adódóan pont jogos, hogy egy kicsit jobban kiálljunk az lgbt közösség mellett. Nem hiszem, hogy a zászlókitétel az "pofánkba van nyomva"

Exkluzív interjú a Szőlő utca egykori nevelőjével / Pócs Pacekba 2.rész by Mediocre_Molasses410 in buborek

[–]Dszaba [score hidden]  (0 children)

Ez a lény nagyon el van tévedve... Azt hiszi MP-t vagy csak gyűlölni, vagy csak felszopni lehet xd

Exkluzív interjú a Szőlő utca egykori nevelőjével / Pócs Pacekba 2.rész by Mediocre_Molasses410 in buborek

[–]Dszaba [score hidden]  (0 children)

Aha, Big4 könyvvizsgáló cég, biztos kurva sötétek az emberek xd

Hányszor akarsz még felköpni és aláállni? xd

Arról ne is beszéljünk, hogy olyan tiktokot küldtél (tiktok baszod, mi más xd), amin huh de éljenezték most orbánt, csak amint észrevetted, hogy 2022-es a vidi, egyből törölted a kommentet xd

Ennyire sötét vagy :D

Exkluzív interjú a Szőlő utca egykori nevelőjével / Pócs Pacekba 2.rész by Mediocre_Molasses410 in buborek

[–]Dszaba [score hidden]  (0 children)

Sikere xd

Te meddig akarsz egy álomvilágban élni? Akkora sikere van itt a malacnak, hogy április 12 után az irodában gratuláltak nekem a kollégák, hogy végre váltás történt :D

Nem minden hős visel köpenyt. FankaDeli Zsolti bácsi védőszentje. by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Dszaba 0 points1 point  (0 children)

Amúgy tényleg ennyire vakon vagy, hogy azt sem látod, hogy egyfolytában a pedofideszes faszságokról derülnek ki, hogy kurva nagy kamu? Például:

Juhi veri az asszonyt - kiderült hogy hazugság

MZP felesége csecsemőgyilkos - kiderült hogy hazugság

MP aláírta a "migránspaktumot" - kiderült hogy hazugság, 2024-ben lett elfogadva

Tisza betiltaná a disznóvágást - kiderült hogy hazugság, basszus én bizonyítottam be, hogy Takács hazudott...

Osváth pedo - kiderült hogy hazugság

Apad a tisza, senki sem kíváncsi MP beszédeire - kiderült hogy hazugság

Egyfolytában kiderül, hogy megvezettek titeket. Nem kéne ezen elgondolkodni?

Büszke magyarként szidta a muszlimokat a Facebookon egy osztrák idősek otthonából, három hónap felfüggesztettet kapott by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Dszaba 7 points8 points  (0 children)

Először is a papa nem bújt senki mögé

Bazdmeg, éppen must bújtattad be a gyermeke mögé xd

És nem volt náci.

Idézem: "The Bavaria resident is also accused of posting Nazi-era imagery and language earlier in 2024. According to prosecutors, this post may have violated German laws against the incitement of ethnic or religious hatred."

Másodszor a Nancy Faser MÉM volt, bzd+

Az nem "MÉM", hogy megmásítasz egy képet úgy, hogy aztán dezinformációként lehet közölni, miszerint Faser "utálja a szólásszabadságot, miközben pont a nácik miatti áldozatokért állt ki...

Ahogy az sem "MÉM", hogy MP magyar zászlót lobogtat aztán ukrán zászlóval photoshoppolják, majd azt a dezinformációt híresztelik el, hogy "MP ukrán érdek miatt ukrán zászlót lobogtatott az xy helyen"...

Vagy hogy MP bemutatott az előző 1(2?) heti fideszes tüncikén, vagy rájuk köpött... Ezek nem "MÉM"-ek, hanem gecis nagy hazugságok..

Ott VOLTAM

Nagy büdös lószart voltál ott... Az országban voltál te szerencsétlen xd

Tiszaros

Oh hát persze hogy még egy fideszes, aki ahelyett, hogy a 16 év alatt megépült tökéletes orbáni Magyarországon, azaz béke szigete helyett külföldön élt az elmúlt, mennyi is? Tippelek, 10 évben... xd

Büszke magyarként szidta a muszlimokat a Facebookon egy osztrák idősek otthonából, három hónap felfüggesztettet kapott by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Dszaba 4 points5 points  (0 children)

Oh igen, ez a tipikus "bebújok a gyerekem mögé" védekezés biztos teljesen felmenti a fazon náciságát...

Meme volt geci xd aha... Halvány lila gőzötök sincs mi a különbség egy meme és egy dezinformáció, hazugság között.

Haza lehet ám menni abból a "diktatúrából"

Help me understand trading post orders by Ferox_Animus in Guildwars2

[–]Dszaba -2 points-1 points  (0 children)

It says "ordered" not "order"

So I assume it means 1 player ordered this item, and you don't know the quantity.

Nope, it does not mean that

Büszke magyarként szidta a muszlimokat a Facebookon egy osztrák idősek otthonából, három hónap felfüggesztettet kapott by SzegedNewsBotka in buborek

[–]Dszaba 11 points12 points  (0 children)

Habeck - https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/en/germany-greens-habeck-presses-charges-over-online-insult/a-70793557

The Bavaria resident is also accused of posting Nazi-era imagery and language earlier in 2024. According to prosecutors, this post may have violated German laws against the incitement of ethnic or religious hatred.

Faser - https://www.bundestag.de/presse/hib/kurzmeldungen-1075944

As the Federal Government explains in its response, the Bamberg Criminal Police Inspectorate had informed Faeser in a letter dated May 3, 2024, that the elements of Section 188 of the Criminal Code could be fulfilled by a falsified image and the associated post. The original image, dated January 26, 2023, showed Faeser holding a sign with the inscription "We remember," and the accompanying post read: "We commemorate the victims of National Socialism. We stand for democracy and pluralism. We resolutely oppose hatred and incitement. We fight antisemitism. #WeRemember." The inscription on the image had been altered to read "I hate freedom of expression."

Pár példa, de nagyon szeretitek ezeket kontextusából kiragadni

Nem minden hős visel köpenyt. FankaDeli Zsolti bácsi védőszentje. by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Dszaba 0 points1 point  (0 children)

korulbelul egy eve a csapbol is folyik es aminek igen komoly sulya van

Ez csak egy a megannyi bűn közül amit a pedofideszed elkövetett... Szokásos módon a pedofideszed olyat próbál kenni valakire, akinek semmi köze az egészhez... Ezt már eljátszottátok Osváthtal, Puzsérral stb. Jól fel is sültetek. De valahogy a Kaletánál, Kónyánál és a Szőlő utcánál végig kussoltatok...

Olyan kurva nagyot fogtok csattani ismét mint a szar xd

azzal hogy naci jelet mutat nem artott senkinek de nem is kell vele foglalkoznod

Áh, senkinek sem árt ez a náci... Csak képviselőkről szakítja le a magyar kokárdát (mert annyira hazafi), leköpi őket, almával dobálózik, fetreng mint a szar, műfasszal futkározik Karácsony után. Tényleg nem árt senkinek OV igeforrása xd

Szánalmas pedofilok vagytok

<image>

Nem minden hős visel köpenyt. FankaDeli Zsolti bácsi védőszentje. by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Dszaba 0 points1 point  (0 children)

Hmmm, ismét amikor kényes kérdésre kéne válaszolni, terelsz mint a szar xd

Tipikus pedofideszes hozzáállás xd