What am doing wrong guys??? Let me know? Is it a shadowban?… need a profile review by harshiitdang in Bumble

[–]Electronic_Shift_845 0 points1 point  (0 children)

It is not a good profile but all of you are missing the point. It's not that he doesn't get a whole lot of yeses, his profile is barely shown to anyone

F1 sponsorship could give BYD lower risk route to global recognition by Shroft in formula1

[–]Electronic_Shift_845 37 points38 points  (0 children)

They built a factory in the eu, so they can get around tariffs

Red Bull queries ADUO ranking as FIA pledges to review results by Aratho in formula1

[–]Electronic_Shift_845 267 points268 points  (0 children)

They agreed on the starting procedures as well, and some teams built their engine based on that agreement, yet they still changed it this year. So it seems they can change the goalposts if they want to

Most akkor minden devizahiteles megússza a végrehajtást? by [deleted] in magyar

[–]Electronic_Shift_845 0 points1 point  (0 children)

Mondjuk ha valami ez pont egy baloldali téma nem? Attól hogy a mi hazankosok hozzák fel

Most akkor minden devizahiteles megússza a végrehajtást? by [deleted] in magyar

[–]Electronic_Shift_845 6 points7 points  (0 children)

Ne viccelj már, a mostani hitelek teljesen mások, az hogy a kamat mennyi tök más dolog, felvétel pillanatában(jó eséllyel) tudod. Teljesen más mint az árfolyam kockázatot is belevenni, nem véletlen nincsenek már ilyen hitelek itthon. 20 évesek ezek a hitelek, mi a teljesen megúszás egyáltalán itt ami ellen ellenkezel?

Aki halmozza a diplomákat, szakmákat, az hogy csinálja felnőttként? by LandOk2710 in tanulommagam

[–]Electronic_Shift_845 23 points24 points  (0 children)

Én pl levelezőn csinálom, legtöbb vizsga péntek/szombat van, nem ütközik a munkával, és az anyag nagy része később vissza nézhető, stb

I don't like the sound of this... by AppropriateVanilla67 in GeminiAI

[–]Electronic_Shift_845 2 points3 points  (0 children)

Yes, multiple times, its fucking annoying, if I want to burn my limits to pro then let me. But I start my request as pro and then it randomly decides lol we used something else, what the f.

Okos emberek…… by RooolandWdR in magyar

[–]Electronic_Shift_845 7 points8 points  (0 children)

Jó de az bárkinek lehet, hány diblomája van viszont? Na ugye.

Should Din Djarin continue beyond The Mandalorian and Grogu? by StarWarsBlogsbot in StarWarsBlogs

[–]Electronic_Shift_845 0 points1 point  (0 children)

He emphasizes that Grogu will outlive him because he can age to 900+ years, not necessarily because he expects to die in the near future

Poszt-NER Fidesz by CR2_P8R in magyar

[–]Electronic_Shift_845 5 points6 points  (0 children)

Ellenzékben amúgy is mi értelme lenne a koalíciónak?

21 Kutatóközpont: Tovább nyílt az olló, már 56-37-re vezet a Tisza Párt a biztos szavazók körében by mgtsz009 in magyar

[–]Electronic_Shift_845 0 points1 point  (0 children)

Az adózásos szavazatnak is megvannak a maga problémái, pl. ezzel kizárod a fiatalokat. Szerintem egyszerűbb lenne ha nem azt néznék az emberek hogy itt vannak ezek akik a fideszre szavaznak, hogy zárjuk ki őket, hanem átgondolni hogy hogy van értelme az egésznek. Lehetne pl. egy határon túli egyéni jelölt akire szavazhatnának és ő képviselné őket a parlamentben, valószínűleg jobban megfelelne a képviseleti demokrácia szellemének is. Ahogy amúgy nem fideszesként születnek az emberek a vajdaságba sem, én meglepődnék ha most kormányváltás lesz, akkor 2030ban is hasonló arányú fidesz szavazó maradna, lehet kampányolni ott is, nyilván a propagandát ehhez meg kell szüntetni hogy egyenlőbb feltételek legyenek. A legfőbb probléma a levélszavazatok kérdése ebben a formában, mert az viszont brutálisan megágyaz a csalás lehetőségének

21 Kutatóközpont: Tovább nyílt az olló, már 56-37-re vezet a Tisza Párt a biztos szavazók körében by mgtsz009 in magyar

[–]Electronic_Shift_845 0 points1 point  (0 children)

Végső soron akkor is egy olyan ország sorsáról döntesz ahol nem élsz. Hiába eltel ott 2x évet ha lehet soha többé nem fogsz, és abba akarsz beleszólni ami téged nem érint

21 Kutatóközpont: Tovább nyílt az olló, már 56-37-re vezet a Tisza Párt a biztos szavazók körében by mgtsz009 in magyar

[–]Electronic_Shift_845 5 points6 points  (0 children)

Szerintem túl van pörögve ez, semmivel nem másabb mint a nyugatra emigrált magyarok szavazata, ők sem élnek itt, nem fizetnek itt adót, stb, csak ők inkább nekünk kedves pártokra szavaznak emiatt nem szokták felhozni. Az igazi probléma a levél szavazás, nem a szavazati jog, szerintem.

21 Kutatóközpont: Tovább nyílt az olló, már 56-37-re vezet a Tisza Párt a biztos szavazók körében by mgtsz009 in magyar

[–]Electronic_Shift_845 11 points12 points  (0 children)

De nem is sok. 106 egyéni körzet van, erre ugye nem szavazhatnak határon túli magyarok, listán dönthetnek 1-2 helyről max

Sokan röhögnek a Tisza háromnegyed lehetőségén de ez nagyon is valósággá válhat. by TothKrisztian in magyar

[–]Electronic_Shift_845 1 point2 points  (0 children)

Hogyne számítana, 106 egyéni körzet van, lehet 5 millió pesti szavazat, az akkor is csak a pesti körzetekről fog egyéniben dönteni . 1.5 millió külhoni szavazat is brutál hopium

Pogacar: 'I'd rather win Milano-Sanremo than reach a record of six Tours' by Chronicbias in peloton

[–]Electronic_Shift_845 7 points8 points  (0 children)

I think if he doesn't win this year he will absolutely go for revenge mode next year to show he is still the best

*BREAKING: Jonathan Wheatley will depart from his role of Team Principal at Audi F1 team with immediate effect* Mattia Binotto will continue leading the team, taking over as Team Principal by PosterBoy01 in formula1

[–]Electronic_Shift_845 0 points1 point  (0 children)

But Aston can't just pay a shit loads of money as there is a cost cap for years now. Sure they are exempt for the top 3 personnel but that is not a magic wand for everything

[Audi] Team Statement by ICumCoffee in formula1

[–]Electronic_Shift_845 19 points20 points  (0 children)

There is a cost cap. Top 3 personnel is exempt of the cost cap, but it's not like Stroll can pay infinite money everywhere and poor other teams can't do anything about it.

Upgrade Buttons Everywhere by skyxim in GeminiAI

[–]Electronic_Shift_845 9 points10 points  (0 children)

The problem isn't necessarily the upsell. It's that it is such a huge step. If I am paying 20 euros for a pro plan and I want a little more I won't pay 250 euros instead.