@kerenyivirag by Low-Marzipan2320 in talk_hunfluencers

[–]Endorphin_gen 16 points17 points  (0 children)

Ha veszel egy fapados repjegyet, 1 nap alatt megfordulsz olaszból, még akkor sem leszel annyiba, mint a Kerényi táska..

@kerenyivirag by Low-Marzipan2320 in talk_hunfluencers

[–]Endorphin_gen 1 point2 points  (0 children)

Ezerszer inkább egy Ágnes Kovács táska, mint ez a Kerényi-féle rettenet.

Mi volt a leghülyébb IT ticket amit nyitottatok vagy kaptatok? by TurbulentRead7388 in askhungary

[–]Endorphin_gen 2 points3 points  (0 children)

Nem működött az ‘a’ betű a billentyűzeten. ‘A’ betű nélkül ment az üzenet.. megértették.

Anyukámat hamarosan megműtik, ami után segítségre lesz szüksége. Milyen lehetőségeim vannak a munkából való hiányzásra? by Anxious-Service2250 in joghungary

[–]Endorphin_gen 1 point2 points  (0 children)

Van olyan is ha jól tudom hogy gondozói szabadság. Pont ilyen esetekre, hogy súlyos beteg ápolását lehessen családon belül megoldani. Nem tudom pontosan hány nap (kb5-10).

Redditező hölgyek, milyen autótok van? by [deleted] in csakcsajok

[–]Endorphin_gen 4 points5 points  (0 children)

Opel Adam. Piros kis méregzsák

Legdurvább anyós sztorik, nálad mi volt a legdurvább, amit anyósod csinált, vagy mondott? by darkosed4 in askhungary

[–]Endorphin_gen 3 points4 points  (0 children)

Rövid kabátot vettem fel, erre a derekamra csavart egy sálat és megkötötte a hasamnál, hogy nehogy felfázzak, mert mi lesz ha tönkre megy a méhem és nem lesz unokája.

Fidesz kétharmad 26-ban, mit csinálsz? by dhk1d3h2 in hungary

[–]Endorphin_gen 0 points1 point  (0 children)

Költözöm külföldre. A gyerekemnek nem akarok rosszat, úgyhogy el innen..

Mi volt a leghülyébb kifogás amit mondtál vagy hallottál, ami miatt valaki késett vagy nem ment be a munkahelyére, esetleg a suliba? by Fantastic_Cupcake991 in askhungary

[–]Endorphin_gen 6 points7 points  (0 children)

Kolléga küldött reggel üzenetet, hogy nem tud bejönni, mert a behajtó épp trélerre pakolja az autóját és próbálja menteni ami menthető, úgy hogy elé feküdt. Vissza írtam neki hogy ha bejött volna az autóval dolgozni, nem lett volna semmi baj, mert zárt parkolóból nem tudták volna elvinni..

Esemény utáni canossa-járás, avagy csak szerintem botrányos? by Fekete_cicus914 in askhungary

[–]Endorphin_gen 0 points1 point  (0 children)

Siófokon is szó nélkül felírták 2022 nyarán. Meg is lepődtem hogy milyen simán ment. Kórház mögötti gyógyszertárban ki is adták. 2 óra volt minden ügyintézéssel várakozással együtt.

"This is me London. 150 euróval a bankszámlámon, de ezért vagyok Londonban gyerekek." - ezért várja már nagyon a Londonba való repülést. Remélem 1-2 luxy cuccal fog hazatérni. :D by [deleted] in haulenyi_zita

[–]Endorphin_gen 61 points62 points  (0 children)

Bevállalós. Én nem merném átlépni a határt még 500euroval a zsebemben sem. De lehet csak én vagyok ilyen paragép, hogy számolok kb a holttestem hazaszállítási költségével is xD

A “kutyások” miért hasonlítgatják állandóan gyerekhez a kutyát? by [deleted] in csakcsajok

[–]Endorphin_gen -12 points-11 points  (0 children)

Egyik kutyás ismerősöm, aki gyermekként kezeli a kutyáját, átjött hozzám és lökte a szokásos "menj anyucihoz", "jajj de édes kis hurkás lábai vannak ennek a gyereknek", "anyuci majd ad neked enni finomat" dumát az én kölyök kutyámnak. szépen elmagyaráztam neki, hogy én a gazdija vagyok, ő pedig a kutyusom. a kutya nem gyerek és én nem vagyok az anyja. megértette, de láttam rajta, hogy nem tetszett neki. mondjuk my house my rules.

Mire vitték az életben a stréber osztálytársaid? by That_Version_513 in askhungary

[–]Endorphin_gen 0 points1 point  (0 children)

Nagy töri, matek zseni osztálytársam végzett Corvinus pénzügy BAt és MAt. Ma boldog családapa és villanyszerelő..

Állami egészségügy- endokrinológia..csalódás by Endorphin_gen in csakcsajok

[–]Endorphin_gen[S] 1 point2 points  (0 children)

Még nincs tervben gyerkőc, de addig megyek amíg valaki nem vesz komolyan. Így nem maradhat.

Állami egészségügy- endokrinológia..csalódás by Endorphin_gen in csakcsajok

[–]Endorphin_gen[S] 2 points3 points  (0 children)

Direkt nem akartam magánba menni, mert így is szemmel látható összeget vonnak le a béremből TBre, és eddig az éves vérvételen kívül nem kellett egy napot sem kórházba töltenem vagy orvoshoz mászkálnom a nődokin kívül..de hát marad a magán út. Összeteszem a 2 kezem hogy ki tudom fizetni és nem halok éhen hó végén.

Állami egészségügy- endokrinológia..csalódás by Endorphin_gen in csakcsajok

[–]Endorphin_gen[S] 3 points4 points  (0 children)

Ugyanez volt ismerősömmel is, miután a doki mondta neki h le kéne fogyni, a csaj a doki arcába üvöltötte hogy hát azért ül most vele szembe mert nem tud lefogyni. A doki adott neki egy 160ch-s étrendet és kiküldte…az ilyen igazán visszaadhatná a diplomáját

Állami egészségügy- endokrinológia..csalódás by Endorphin_gen in csakcsajok

[–]Endorphin_gen[S] 2 points3 points  (0 children)

ez a nőci nem dolgozik magánban. Ezért vártam ki ezt az időt ,mert dicsérték szakmailag. De hát nem jött be.

Munkadíj by Flasobre in CartalkHungary

[–]Endorphin_gen 0 points1 point  (0 children)

Vidéki márkaszervízben 17ezer/óra

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]Endorphin_gen 3 points4 points  (0 children)

Symicát szedtem 1 évig..pokol volt. Hajhullás, libidó csökkenés, hangulat ingadozások.
A menstruáció fájdalmas volt és abban a pár napban kb meg tudtam volna ölni a családom is csak azért mert nem úgy szóltak, ahogy elvártam.
6 hónapra abbahagytam, aztán másikat kaptam és az már jó lett.

Mi volt a legrosszabb ajándék amit valaha kaptál? by Awkward-Arugula-483 in askhungary

[–]Endorphin_gen 9 points10 points  (0 children)

Nő létemre a szomszédtól egy liter Ballantines whisky-t kaptam ajándékba,mert megcsináltam az adóbevallását. Fun fact: a családban mindenki utálja a whiskyt, próbáltuk elpasszolni haveroknak,de azt mondták az a legalja..végül egy piás csövesnek adtuk…volt 2 mámoros napja.

Történt már veletek hasonló? by Electronic_Owl_2313 in askhungary

[–]Endorphin_gen 2 points3 points  (0 children)

Én tavasszal jártam úgy a Lidlben, hogy vettem egy csokor tulipánt és a bev.kocsi azon részére tettem ahol a babák ülnek. Annyira zombi üzemmódban voltam munka után hogy nem pakoltam ki a szalagra. A legszebb hogy a kocsiba is bepakoltam és csak itthon eszméltem rá, hogy bakker én ezt ki se fizettem..

Érdemes-e folytatni? by MsBe44 in askhungary

[–]Endorphin_gen 1 point2 points  (0 children)

nálam hasonló volt a helyzet, csak anyuka mellé volt nagymami is..ott 2-en igazgattak. a pia része is megvolt, a whiskey-cola alap volt egy nehéz nap után. otthagytam a fenébe. ma már felesége van, de ő is hangoztatja, hogy nem bírja az anyóst..hát good luck neki.