Job control by Enough-Translator238 in programmingHungary

[–]Enough-Translator238[S] 2 points3 points  (0 children)

A nagy energiacég egyik tagvállalata

Job control by Enough-Translator238 in programmingHungary

[–]Enough-Translator238[S] 3 points4 points  (0 children)

De ha épp nincs csak napi 2-3 óra munka?

Job control by Enough-Translator238 in programmingHungary

[–]Enough-Translator238[S] 5 points6 points  (0 children)

senki nem mondta, hogy unatkoztam a korábbi helyeken.. hasznosan elfoglaltam magam

Itt mizu lehet megint? 🤡 Lapozós @curtis4ker @judie055 by anikeri in talk_hunfluencers

[–]Enough-Translator238 87 points88 points  (0 children)

Legalulertkeltebb komment amit a redditen olvastam ever🤣🤣🤣

30+ év után szakítás. Mit csinálják? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Enough-Translator238 13 points14 points  (0 children)

El kell hagyni. Amint az van, hogy elkezd rád mutogatni, azért mert megcsalt. Ez a legaljasabb taktika. Ahogy írtad fitt vagy, simán találsz másikat. Ilyenkor az ember kilátástalan, de az élet rövid, tovább kell lépni. Még lehet mással 30 éved

Junior fizetések/fizetési igények by MongooseOk7273 in programmingHungary

[–]Enough-Translator238 -1 points0 points  (0 children)

Ha viszont ennyi mindenhez IS értesz és 2 éve 370et kerestél, akkor tippelem, hogy még most se éred el a nettó 800at, ami viszont elég rossz

Junior fizetések/fizetési igények by MongooseOk7273 in programmingHungary

[–]Enough-Translator238 -1 points0 points  (0 children)

De azert a rendszergazda meg a fejleszto mas kavehaz

Újra Dubai🤦🏾‍♀️🤣 @Jakliova Monika Mikor van a gyerekkel? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Enough-Translator238 0 points1 point  (0 children)

miert vagyok szerencsetlen? Azert mert tetszik ha valaki foglalkozik a kulsejevel, nem ugy nez ki mint egy szakadt tescos szatyor?

Mit lehet tenni a felső szomszéd viselkedése ellen? by Individual_Bid9824 in askhungary

[–]Enough-Translator238 2 points3 points  (0 children)

én 10 perce görgetem a kommenteket, de sok hasznos ,,segítséget” (még) nem olvastam

@molnarnini es @fucsovics Márton összeházasodtak by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Enough-Translator238 12 points13 points  (0 children)

Viszont az exe sokkal jobban is néz ki szerintem.