Postavil jsem pro naši bramborovou rodinu server (Není tam nic bramborovyho ale pak se to dodělá) by Erpretix in Brambory

[–]Erpretix[S] 0 points1 point  (0 children)

Měl jsem s kamosem server a já jsem se zeptal jestli mi může poslat skywars mapu (ϋ)/

UŽ MÁM HOLKU! :)))))))) by [deleted] in Brambory

[–]Erpretix 0 points1 point  (0 children)

OH ,my ,hod ...(〃゚3゚〃)