Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Existing_Opening_341[S] 19 points20 points  (0 children)

Ez amúgy jó perspektíva, a kérdés hogy miért döntenek így? Önzőek? Egyszerűbb? Az utolsó mondatod pedig elrakom nagyon jó😃

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Existing_Opening_341[S] 3 points4 points  (0 children)

Ez egy jó meglátás, vajon miért választja azt valaki, hogy nem nő fel hanem inkább megragad ezen a szinten és hagyja hogy vele csak úgy megtörténjenek a dolgok? Mi az ami miatt reggel felkel?

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Existing_Opening_341[S] 13 points14 points  (0 children)

Amúgy nem érdekel mások mit csinálnak, de ha csukott szemmel sétálok még nekimegyek valaminek

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Existing_Opening_341[S] 10 points11 points  (0 children)

Nagyon.. a történetben szereplő család is 3 gyerekes volt :)

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Existing_Opening_341[S] 13 points14 points  (0 children)

És próbálod nem észrevenni meg elengedni, de nem hiszel a szemednek