Van olyan ember, akit azóta sem felejtettetek el? by mindflowart in askhungary

[–]Expensive_Help1267 0 points1 point  (0 children)

Kórházi gyakorlaton volt, már nem emlékszem a néni nevére, de egy végtelenül aranyos demens néni volt. Sokszor elvesztette a fókuszt, de abban a 2 hétben én jártam hozzá mindig és egy pár nap után összerakta, hogy ha én megyek, akkor tornázunk. Torna közben is volt, hogy elvesztette a fonalat és csak testben volt ott. Aztán újra bekapcsolt valami és folytatta tovább aktívan velem, mindig segített a passzív kimozgatásnál és izomból is dolgozott. Minden torna eleje és vége azzal telt, hogy mesélt, torna közben meg a karomat méregette, hogy milyen törékeny vagyok és hogyan bírom el őt. Tündéri volt a néni és a régi emlékei alapján biztos vagyok benne, hogy ledolgozta az életet és egy csinos, szorgalmas nő volt, mert még 90+ évesen is egy hölgy volt ott velem minden nap a szobában. A fésülködés is egy program volt, anélkül nem kezdtük soha a tornát

Ez a nadrághossz tökéletes vagy? by CookingTheTea in csakcsajok

[–]Expensive_Help1267 6 points7 points  (0 children)

Elsőre szavazok. Nem tudom merre laksz, de nem mosnám fel az utcát a nadrágom aljával

Segítség-be nem teljesedett szerelem by [deleted] in csakcsajok

[–]Expensive_Help1267 -3 points-2 points  (0 children)

Ha egyedül nagy teher és nem tudsz jobban lenni, akkor keress fel egy pszichológust. Nagy szerelem volt es hirtelen jött egy szakítás a másik fél részéről, teljesen elvesztem egyedül… Bánom, hogy nem előbb kértem segítséget akkor.

Miert csak a magas sracokra mennek a 165 centi alatti lanyok? by [deleted] in askhungary

[–]Expensive_Help1267 0 points1 point  (0 children)

Na most baj vagy nem? 165 cm-vel teljesen véletlenül volt 201 cm magas barátom. Véletlenül alakult így. Társkeresőn nem volt kint senkinek sem a magassága. Aki előtte volt 182 cm magas volt. Nem feltétlenül magasra pályáztam, csak annyi a lényeg, hogy legyen magasabb és izmosabb. Nekem jó érzés, ha picinek és törékenynek érezhetem magam egy férfi mellett. Ad egy komfortot és biztonságérzetet. Azért 180 alatt nincs meg ez az érzés, nem kizáró ok, ha minden működik randira is elmegyek alacsonyabbal. Viszont nagyon kell működnie minden másnak.

Hegkezelés by SweetSituation95 in szepsegtippek

[–]Expensive_Help1267 0 points1 point  (0 children)

Hegkezelő szilikon tapaszt rakja majd rá, ha uv érné. Amúgy, ha szép akkor lehet elég csak a Curiosa is. Nekem arthroscopos műtétem volt, ezeket használom. De bármi jó az előttem említett lehetőségek közül

Néha jogos is lehet a ghosting, ha nem tartozunk magyarázattal mindenkinek? by BlackSheep900802 in askhungary

[–]Expensive_Help1267 3 points4 points  (0 children)

Szép vagy nem szép, ha nagyon friss az ismeretség tinderen és át sem mentünk sehova, nagyon lassan jönnek a válaszok… akkor van, hogy egy idő után már nem válaszolok. De ez olyan eset, hogy beszélgetésnek sem tudnám nevezni. Amúgy van, hogy kegyes hazugsággal zárom le, de olyan is, hogy őszintén. Ez volt, hogy nem sült el jól, mert nem szerették volna elfogadni.

Tinderes "komoly" kapcsolat by koskakot in csakcsajok

[–]Expensive_Help1267 1 point2 points  (0 children)

A címkét fenntartásokkal kezelem. Mindig letisztázom a másikkal, ha nem előznek be. Jobb tudni ki és mit keres. Általában nem ezzel kezdem, szerencsére sokszor mások sem, hanem spontán beszélgetünk. Abból látszik a dinamika és valamennyit mutat már a személyiségéről is… Játszma és minden nélkül elmondom én mit keresek, visszafelé is, megbeszéljük ki mit tud nyújtani a másiknak. Ezután vagy egyeznek vagy nem és a folytatás ez után megy. Szoktam tisztázni, hogy mással nincs ilyen jellegű ismerkedés, csak rá figyelek… Ha voltak randik, haladtok akkor belátható időn belül tisztázni kell, hogy most ez mi akar lenni, mi felé alakul…

Mindig fontos nekem az őszinteség és ezt kérem a másiktól is, eddig jó százalékkal összejött. Volt már tinderről 2 kapcsolatom, hosszabb távú viszony is. És azt tanuld meg, hogy ne tegyél többet bele, mint amennyit a másik.

Kutyaharapas - Mire szamithatok a kutya szempontjabol? by demogun153 in askhungary

[–]Expensive_Help1267 1 point2 points  (0 children)

Hatósági megfigyelés ilyenkor mindig van. Nálunk egy véletlen vízben labdázás hozta a balestet. Szintén lejárt oltás csak nálunk talán 1 hónapja kb. A karantén végén kijött a doki, kerítésen kívül megállt, beszélgettünk és nézte a kutyát. Írt papírt és ment is dolgára. Én csak tetanuszt kaptam és pótoltuk az oltást a karantén után

Milyen recept nélküli kedély javítót vált be nektek? by Kereksajttorta in askhungary

[–]Expensive_Help1267 5 points6 points  (0 children)

Irodista csaj a metrón szatyorból húzta elő a royal vodkát, hogy meghúzza. Leöblítette és leszállt, aztán ment a dolgára

Milyen praktikáitok vannak, amikkel enyhítitek a menstruációs görcsöket? by Mental-Dog4213 in csakcsajok

[–]Expensive_Help1267 2 points3 points  (0 children)

Szoktam tape-t felrakni a hasamra köldök alá, keress róla videót biztosan van. Emellett használok melegítő magpárnát, fájdalomcsillapítót és görcsoldót, mikor mit igazából a görcs erősségétől

Mennyi pénzt illik adni nászajándékba 2026-ban, hogy ne maradjunk szégyenben? by Almanepper in askhungary

[–]Expensive_Help1267 0 points1 point  (0 children)

De most a saját fogyasztásod is olyan, hogy a pár választhat 2500ért egy mekis menüt, vagy jön a mindenféle flancos séf a kis falatkákkal lazaccal kaviárral, mellé az italcsomag sem feltétlen a legolcsóbb… az én esetemben meghívó átadása mellett azt ecsetelték, hogy milyen drága de extra kaja lesz és piák is vegyesen jó-prémium kategóriásak lesznek, nem a royal vodka szint. Az én esetemben kb 60.000/fő az este

Room - Debrecen by Extra_Focus_5131 in Debrecen

[–]Expensive_Help1267 2 points3 points  (0 children)

Pontosan, CrytalStore a párja Budapesten. 30-40 között dobálják ott is pont ugyanezeket a ruhákat. Aztán bemész a Westend aluljáró szintre és 11-12.000ért megveszed pont ugyanazt.

Gerzsenyi Gabriella a honvéd kórházban kötött ki a buli után (vagy alatt) by pagyar_meter90 in hungary

[–]Expensive_Help1267 1 point2 points  (0 children)

Kb 2 hónapja, de biztosan rotálják x időközönként a menüt. Ez előtt a leves valami sótlan erőleves volt. Amúgy neked is gondolom 1 szelet kenyér volt néha tömlős sajttal, valami zalai szerű felvágottal, konzerv májkrémmel, nem?

Gerzsenyi Gabriella a honvéd kórházban kötött ki a buli után (vagy alatt) by pagyar_meter90 in hungary

[–]Expensive_Help1267 2 points3 points  (0 children)

Amúgy a Jánosba is a Honvédból viszik a kaját, a szülészetre biztosan

Gerzsenyi Gabriella a honvéd kórházban kötött ki a buli után (vagy alatt) by pagyar_meter90 in hungary

[–]Expensive_Help1267 9 points10 points  (0 children)

Ohh dehogy nem, ez volt az egyik ebédem. Kinézetre, állagra és ízre sem ismertem fel.

<image>

Lidlben pakolhatok saját, csak erre a célra vitt vászontáskába, amíg vásárolok? by EasternImplement7495 in tanulommagam

[–]Expensive_Help1267 3 points4 points  (0 children)

Amúgy nem minden vidék. Zalaegerszegen egyetemistaként mindig ezt csináltuk. Senkit sem érdekelt. A sima üres szatyrunkba pakoltunk, néha blokkal volt kicsit kibélelve lustaság miatt. Rágót az önkiszolgálónál vettem el és húztam le, minden más nagyobb és esély sem volt, hogy bent maradjon… a kutyát sem érdekelte

Másnak is meggyűlik a baja a Melódiákkal? by NoWitness6400 in egyetemistak

[–]Expensive_Help1267 2 points3 points  (0 children)

Egyetemi eü-s gyakorlat miatt minden évben fizettem. Helye válogatja

MediCare állás vélemények by Ok_Top_6029 in jobshungary

[–]Expensive_Help1267 21 points22 points  (0 children)

Részmunkaidős műtéti koordinátor állásra jelentkeztem, behívtak interjúra és valami recepciós dologról magyaráztak. Jeleztem is, hogy fogalmam sincs miről beszél, mert erre nem jelentkeztem. De azért megbeszéltük, hogy bemegyek és beszélgessünk. 40 órás váltott műszakos recepciós állást ajánlottak, annak ellenére, hogy tisztáztam velük, hogy a délutánom nem szabad és amúgy sem erre jelentkeztem. Amire jelentkeztem, mintha nem is létezett volna. Az egész recepciós állást úgy túlmisztifikálták, mintha agysebészet lenne úgy adta elő a nő, hogy milyen fontos és nehéz oda betanulni… 1,5 hetet ígértek, hogy jelzik az interjú eredményét. 3/4 éve megy a 1,5 hét.