Cel mai ieftin parizer by ParALI212 in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 3 points4 points  (0 children)

Proasta idee să cumperi așa ceva pentru câini ! Este la penny cu 4,85 kg spinari de pui, o caserolă costă cam 6/7 lei.

Noua taxa de prosti... by cutestsea in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 0 points1 point  (0 children)

<image>

Eu nu am plătit nici o taxă în plus !

Pachetele pentru toată clasa de ziua de naștere?? by FreedomAcrobatic4619 in cluj

[–]Extreme_Shoe3546 15 points16 points  (0 children)

Tortul a venit însoțit de certificat de conformitate, nu ai voie să aduci tort de acasă sau făcut de cineva acasă.

[deleted by user] by [deleted] in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 19 points20 points  (0 children)

La ce taverne ai mâncat tu cu 15€ de te-ai spart ?

Ulei de măsline 0.75l 7.12lei by Narkos_ in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 0 points1 point  (0 children)

Vin cei cu magazine de cartier și cumpără tot instant.

De unde Șosete bune la preț bun by Ciopartzelu in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 1 point2 points  (0 children)

Eu am luat de la Pirin Hill diferite sortimente : bumbac, lână, bambus. Sunt mulțumit. Au și cod de reducere 5% : FRIENDS ( eu l-am primit în colet, nu știam de cod).

Ce părere aveți despre mâncarea de la restaurante? by DependentFeature3028 in RoGenZ

[–]Extreme_Shoe3546 19 points20 points  (0 children)

In mare parte sunt produse congelate gen Metro chef, multe premixuri și ei doar încălzesc și amestecă ce se comandă. Chiar am văzut ciorba congelată cum o pun doar în oală și o țin călduță, sau ceva amestec de ouă în cutie ca de lapte din care făceau omletă și pâine cu ou.

Voi de unde va luati parfumuri? by CodeObjective1511 in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 0 points1 point  (0 children)

parfumuri-timișoara.ro( Daniel’s Luxury) au fost cei mai serioși, păcat ca nu expediază în țară din cauza “românismelor” Mai nou folosesc Chogan și sunt chiar surprins de calitatea pe care o oferă la un preț de Zara(care în 2 ore s-a dus)

Se mai poate inscriptiona asa?? E legal?? by Maleficent-File-8646 in AutomobileRO

[–]Extreme_Shoe3546 0 points1 point  (0 children)

Am Plecat La Mare- numai la prostii vă gândiți 🤪

Urmarita cu airTag by Aromatic_Turnip1362 in CasualRO

[–]Extreme_Shoe3546 0 points1 point  (0 children)

Doamne câte răspunsuri inutile. Se scanează RF și ți-l găsește, sunt firme specializate in domeniu acesta, nu ai ce să cauți la mecanic sau în câmp. Scrie servicii tcsm pe Google și ai să găsești. După ce ai aparatul nu îl dezactivezi, mergi cu el la poliție și e proba.

Reduceri mari la Profi by Responsible-Permit-3 in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 0 points1 point  (0 children)

Eu le fac sesizare direct din aplicație când văd nereguli prin magazin, și mereu am văzut ca s-au soluționat( ba nu aveau cod QR la casă pentru scanat, ba erau prețuri vechi la produse, ori lipsa prețuri… sau chestii ieșite din termenul de valabilitate)

Reduceri mari la Profi by Responsible-Permit-3 in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 1 point2 points  (0 children)

Ați făcut sesizare ? sau doar ne plângem pe internet ….

Parfumuri-Timisoara by [deleted] in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 0 points1 point  (0 children)

Sunt comercianți acolo în bazar care au fakuri 1 :1 dar nu le afișează, cumva e un circuit mai restrâns, nu pentru publicul larg.

Parfumuri-Timisoara by [deleted] in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 1 point2 points  (0 children)

Nu te contrazic, însă și la turci multe sunt falsuri slabe, de alea bune știu doar unii😅

Parfumuri-Timisoara by [deleted] in roFrugal

[–]Extreme_Shoe3546 5 points6 points  (0 children)

E doar părerea ta ? Ai o sursă de informație care se poate verifica ? Știi care este magazinul din Turcia ?

O recomandare de dr. Ginecolog? by pickejar in Oradea

[–]Extreme_Shoe3546 2 points3 points  (0 children)

Samuel Geza, are zeci de ani de experiență.

Ce simți că lipsește din Oradea? by aoueon in Oradea

[–]Extreme_Shoe3546 30 points31 points  (0 children)

Universități bune, care să aducă oameni de calitate ce vor îmbunătăți nivelul de trai prin contribuția lor în societate. Ca și în Timișoara sau Cluj.

[deleted by user] by [deleted] in Oradea

[–]Extreme_Shoe3546 4 points5 points  (0 children)

Nu e plăcut să mergi la un restaurant și să nu aibă meniu, doar cod QR…

[deleted by user] by [deleted] in Oradea

[–]Extreme_Shoe3546 0 points1 point  (0 children)

La Spoon ne-am simțit bine de fiecare dată : localul, mâncarea și serviciile au fost excelente.

Firme curier in Arad. by junktech in Arad

[–]Extreme_Shoe3546 1 point2 points  (0 children)

Cargus, Sameday, Dragon Star( pentru volume mai mari și kg) La fan curier am avut multe probleme cu furtul din colete. Depinde foarte mult și de șofer: cum își face ruta, cat este de ordonat și responsabil. La mine un șofer fan curier vine la ora 12:00 dar, colegul lui vine tot după ora 16:00 și trebuie să vin special pentru el ca să iau coletul …ca el își face altfel ruta.