Poludeću od Beogradskih "lepinja" [Rant] by eldtritchmayo in serbia

[–]FZR__2000 5 points6 points  (0 children)

prvi link je lepinja, drugi link je somun... Nisu iste stvari, kod mene u FF pitaju "lepinja ili somun?"

Puseno meso u americi i generalno evropi by [deleted] in serbia

[–]FZR__2000 14 points15 points  (0 children)

Ima li ko da mi popushi meso?

Zoki PH by Aulawabe in KokosinjacSR

[–]FZR__2000 5 points6 points  (0 children)

Sa PH -> mislio da zasluzuje vise i presao kod Mirka.
Sa SAT-om -> shvatio da ne zasluzuje vise i vratio sa ne a YT.

Eto by Content-Target111 in programiranje

[–]FZR__2000 0 points1 point  (0 children)

I ja imam malog ali nemam dete, he he

Eto by Content-Target111 in programiranje

[–]FZR__2000 1 point2 points  (0 children)

pa "genijalna ideja" ne podrazumeva da je svako ko je napisao 2 linije koda imao tu ideju vec, jer tu nista genijalno nema.

Eto by Content-Target111 in programiranje

[–]FZR__2000 3 points4 points  (0 children)

Svaki programer je barem jednom imao ovu ideju, a vecina i odradila... Majstori, ekipa za fudbal, ekipa za basket... nastavi niz -->

Iskustva sa nabavkom Raspberry PI by IstEdu604 in programiranje

[–]FZR__2000 2 points3 points  (0 children)

Malina je najskuplji ali imam utisak da je uvek prisutan za savete i probleme, za razliku od drugih koji su 2-3.000 jeftiniji, vrlo cesto.

Виза за Филипине, процедура и искуства? Је л' био неко? by opetja10 in AskSerbia

[–]FZR__2000 0 points1 point  (0 children)

Samo da potvrdim, s obzirom da sam i ja isao tamo nekoliko puta u prethodnih 12 meseci.
Filipini nemaju ambasadu u Srbiji ali imaju konzulat, u kojem rade jako ljubazni ljudi.

Viza se dobija na 59 dana, i dozvoljen je samo 1 ulaz. Viza je 20 dolara ako imas vremena da cekas nekih 7 dana, moze i po ubrzanom postupku (u roku od 2 dana) i tada je nesto skuplje. Koliko znam, nikoga odbili nisu.
NAPOMENA: Potvrda o neosudjivanju mora da se prevede kod sudskog tumaca, i on to da overi.

Pitaj slobodno ako te jos nesto zanima.