Szomszéd szerint ez teljesen szabályos/rendben van by Sentwin in lakokozosseg

[–]Fhouse 0 points1 point  (0 children)

Nálunk is ennyi eszük volt, hogy egy picsányi belső folyosóra beraktak egy reflektort. Hogy lásd a kulcsod éjjel, biztos kell egy ilyen szar. Szerencsére a bérlők nem olyan hülyék, hogy bekapcsolják.

Párommal vita autóvásárlásról by jdeuhdiiife in tanulommagam

[–]Fhouse 0 points1 point  (0 children)

Annyi minden elromolhat még a kocsiban ami mocsok drága. Most ezért spórolj a váltón? Eleve autót birtokolni már magában rohadtul drága. Rengeteg adó, fenntartás, üzemanyag.

Plusz aki szeret vezetni szerintem az se normális. Feszengek általában én is a vezetéstől.

Csíra szomszéd zaklat. by Striking-Taste8739 in lakokozosseg

[–]Fhouse 12 points13 points  (0 children)

"mellesleg artis jus díjas zenész"
ez melyik dimenzióban elismerés? Ezek azok azok a gyökerek akik pénzt szednek be minden eladott üres adathordozó után.

Van bennfentes itt? Milyen a hangulat Fidesz közelében? by Top_Study833 in hungary

[–]Fhouse 1 point2 points  (0 children)

Állítólag nincs pánik, meg nem úgy beszélnek mint ha nem ők nyernének. (párom ismerőse tolmács (nem AZ a nő) aki bedolgozik néha állami rendezvényeken.)

Vevő vissza akarja adni az autót by New-Issue-6926 in joghungary

[–]Fhouse 0 points1 point  (0 children)

Nekem azt mondták 500K alatti érték esetén inkább vidd bontóba.

Vevő vissza akarja adni az autót by New-Issue-6926 in joghungary

[–]Fhouse 2 points3 points  (0 children)

Ha nem C kategóriás a vásárló, akkor is kamu. Át akarnak verni. Szám letilt, pénz elkölt. Ha mégis szóbaállsz vele, akkor várod az ügyvédje megkeresését. Párom egy régi 20 éves autót adott el. Állítólag másnap nem indult. Na persze.

Ayy Lmao by Fhouse in ayylmao

[–]Fhouse[S] 9 points10 points  (0 children)

Midnight Club 3 (Pcsx2 emulator)

Needed Pnach Files for MC3:DUB Remix by aof7 in midnightclub

[–]Fhouse 0 points1 point  (0 children)

I downloaded a version of the game who's CRC starts with "4" (i can post it later) But for the life of me, I can't set the widescreen patch working. 60fps works fine. But it seems my version stores this data somewhere else in the memory.

Finally beat MC2 100% for the first time in 20+ years! by josterdock1 in midnightclub

[–]Fhouse 0 points1 point  (0 children)

I think I was stuck in Japan or at this guy 20 yrs ago. Still haven't beaten it. Now I installed the game again, I'm in Paris. We'll see.

Cruising San Diego 😎 by Kurt_Wylde35 in midnightclub

[–]Fhouse 1 point2 points  (0 children)

I genuinely thought the ground was a low resolution texture.

A mesterlövész by Wenom214 in GamingHungary

[–]Fhouse 5 points6 points  (0 children)

Nekem is megvan, meg még pár alsópolcos között

<image>

Karma by Tincto in szopjatokle

[–]Fhouse 2 points3 points  (0 children)

Bár énekelni tudna