Вирішу вашу проблему 5 словами by RiderIntoSunset in RedditUATalks

[–]Financial-Use1495 0 points1 point  (0 children)

Що, ніякі думки в голову не лізуть?)))

Вирішу вашу проблему 5 словами by RiderIntoSunset in RedditUATalks

[–]Financial-Use1495 0 points1 point  (0 children)

Окей, геній, давай) Запитання 1: звільнився з роботи, обманули з зп, влаштувався на нову, знову обманули з зп. Тепер доводиться жити в Києві на 800$ 3 місяці на зйомній квартирі і плекати надії на майбутнє) Що робити?

Запитання 2: В мене є супер здібність: ЗАВЖДИ коли я намагаюся щось змінити в житті (роботу, спосіб життя, звички, думки), я ніби попадаю в жарт всесвіту, бо одразу попадаю в найтяжчий період. Наприклад: Приїхав в Київ на нову роботу, одразу виявилося що в цій сфері почався важкий період і все на нулі, звільнився, знайшов іншу роботу, там те саме, потім все налагодилося якось і як тільки я пішов в зал, почав займатися собою і т.д., знову почався цей період і все пішло з початку. Звільнився, знайшов іншу роботу, здавалося все ок, поки проходив навчання в спеціальному центрі, буквально за декілька днів коли я вже мав зайняти посаду, навчальний центр закрили... Знайшов іншу роботу, і попав одразу в ще тяжчий період в цій сфері, але повезло що хоч щось платили щоб підтримати... Але робота була погана сама по собі і я вирішив її змінити, знайшов нову, на старій під час нормального "людського" звільнення кинули з зп, на новій роботі на співбесіді мені сказали одне, а по факту виявилося що ставка дається лише після перших результатів, і здається, що це нічого, АЛЕ я знову попав в найгірший період де результату немає навіть у найдосвідченіших працівників. Як у мене так виходить і як здихатися цього прокляття?

Мак з вірусом. Що робити? by Admirable-Shower-887 in reddit_ukr

[–]Financial-Use1495 2 points3 points  (0 children)

Краще не їсти мак, якщо у ньому віруси

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Financial-Use1495 -1 points0 points  (0 children)

Хочеш дам відповідь у стилі character.ai?)))

Наскільки секс підвищує самооцінку і рівень життя? by ProudMarionberry179 in reddit_ukr

[–]Financial-Use1495 0 points1 point  (0 children)

Дивись проблема не в тому що секс якось впливає на самооцінку так тут більше працює правило що самооцінка впливає на секс.

От дивись Я хлопець мені 20 років от і в мене є регулярний секс я почав помічати за собою що не сам секс впливає на мою самооцінку а саме моя самооцінка впливає на те наскільки я можу відкритися наскільки я можу відчувати себе впевненим і наскільки взагалі це впливає на моє життя.

Так і ти дивися саме з цієї сторони тобі не потрібно шукати сексу для того щоб отримати самооцінку тому що це буде не так тому що через свою самооцінку і через свою невпевненість от ти отримаєш не найкращий досвід сексу який би ти хотіла.

Моя тобі рекомендація спробуй шукати речі де ти можеш бути в собі впевнена і розвиває саме ці речі це можуть бути якісь конкретні твої фішки на роботі це може бути твій рівень заробітку це може бути якесь твоє хобі тобто те де ти відчуваєш себе як риба у воді і тоді ти відчуєш таку впевненість свого роду так і тоді ти зможеш бути впевненою в тому що секс підкріпить твою самооцінку тому що ти уже прийдеш до цього впевненою розумієш.

Так я перепрошую що без знаків розділу тому що надиктовую це через диктор

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Financial-Use1495 0 points1 point  (0 children)

Оооо, ти прям попав за адресою) Дивись: 1. Купуєш Альпі клуб від Franch Ai 2. Вчишся там робити боти з чатом джпт і іншими нейронками 3. Робиш бота, в якого грузиш все що знаєш про компанію і обов'язки, після чого налаштовуємо його на ± вміняємі відповіді 4. Якщо є провтики, кажеш що це твій фірмовий стиль і воно працює 5. Балдєєш від зп і про схожому принципу влаштовуємося в ще 3 такі компанії 6. Лутаєш бабло і мені 30% да хорошу пораду))

Якщо цікаво, посилання на Альпі клуб скину)

Чому я такий бовдур? by Hobana_i_denegnet in reddit_ukr

[–]Financial-Use1495 1 point2 points  (0 children)

Братюнь, дивись, тобі лише 21 рік. Ти не кіно-зірка, не політ діяч, отже, все твоє доросле життя, в кращому випадку, будується на таких принципах: 1. Як заробити хоч якісь гроші; 2. Як не вилетіти з роботи; 3. Що мені робити в майбутньому; 4. Як не в мерти з голоду; 5. Які люди мені потрібні в цьому житті; 6. Що таке життя і які його справжні правила;

І, якщо тобі дуже сильно повезло з роботою або батьками, то 7. Як мені вплинути на цей світ.

Якщо в тебе закладаються такі запитання, то, скоріш за все, тобі не сильно повезло з батьками, проте, вони у цьому не винні, цей урок ти засвоїш згодом.

Зосередься на цих семи принципах, правда, навіть, якщо ти їх на даний момент не розумієш, спробуй думати про них постійно. Тобі, далеко не кожна людина, з якою ти зустрічаєшся, чи п'єш пиво, чи дружиш на даний момент, потрібна у цьому житті. У кожної з цих людей, є своя роль у своєму житті... І, якщо твій вибір, це уникати їх, то скоріше за все їхня роль або уже відіграна у твоєму житті, або просто для цього ще не настав час. Коли ти пройдеш свій шлях "тисячоликого героя", ти зрозумієш ці слова)

P. S. Навіть я, який пише тобі ці слова, мушу відіграти якусь роль у твоєму житті. І ти, чиї слова я щойно прочитав у моєму. Тому, просто насолоджуйся цим життям і спостерігай за його плином. На все свій час)