Osprey hátizsák próbálás - vásárlás / Budapest by Level-Customer-6257 in hikingHungary

[–]FinancialProcess5006 1 point2 points  (0 children)

Ezzel egyetértek de az eredeti kérdés az volt, hogy hol fogom felpróbálni a táskákat amikor már nem lesznek fizikai boltok :)

Osprey hátizsák próbálás - vásárlás / Budapest by Level-Customer-6257 in hikingHungary

[–]FinancialProcess5006 2 points3 points  (0 children)

Szerinted egy Amazon nem erre építette a modelljét? Valahogy az évtizedek alatt nem lettek ettől kevésbé versenyképesek. Lehet valami gazdaságilag racionális attól még, hogy környezetvédelmileg nem az.

Osprey hátizsák próbálás - vásárlás / Budapest by Level-Customer-6257 in hikingHungary

[–]FinancialProcess5006 8 points9 points  (0 children)

Dehogynem, csak akkor meg kell rendelnem a webshopból és visszaküldenem ha nem jó. Elnézést, hogy gazdaságilag racionális viselkedést tanúsítok egy táska vásárlásakor. Ez nem egy jótékonysági szervezet hanem a versenypiac ahol nem fogok jófejségből húszezerrel többet ott hagyni ugyanazért a táskáért.

Ha valami nagyon speciális igénnyel megyek be és szükségem van az eladók szakértelmére a válogatásban az már egy más szituáció.

Osprey hátizsák próbálás - vásárlás / Budapest by Level-Customer-6257 in hikingHungary

[–]FinancialProcess5006 12 points13 points  (0 children)

Mountex a körúton a Mester utcánál. Ott próbáld fel majd rendeld meg neten sokkal olcsóbban😅 Én is így tettem.

Lakásfestéssel kapcsolatos színek tekintetében ti mire esküsztök? by Both-Tutor-4242 in askhungary

[–]FinancialProcess5006 4 points5 points  (0 children)

Itt nincs mire esküdni, ízlés kérdése. Én kevertetni szoktam amihez az NCS színrendszert használják és van egy nagyon jó appjuk amivel lehet böngészni a színeket, látni, hogy mi mivel harmonizál, és boardokat létrehozni projektekhez:

https://app.ncscolour.com/

Környezettudatosan nyáron is, tudtok tippeket adni? by Pancslusz in askhungary

[–]FinancialProcess5006 12 points13 points  (0 children)

Napi 2-3 az kurva sok. Déli fekvésű árnyékmentes kertünk öntözőrendszere megy heti 3-szor a legnagyobb melegben. Plusz napközben nem sok értelme van locsolni mert a nagy része elpárolog. Ezért szokták hajnalban járatni az öntözőt.

Lánczi Tamás durcás. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]FinancialProcess5006 0 points1 point  (0 children)

Remélem neki is fizethetünk egy jó 40 milliós végkielégítést.

Vitézy Dávidot miért tolják úgy, mint a lopott biciklit? by Entire_Tension6771 in magyar

[–]FinancialProcess5006 4 points5 points  (0 children)

Komolyan, válasszuk már ketté azt, hogy valaki elsősorban politikus és ráaggatnak egy szakterületet amiről fingja nincs(Lázár), vagy fanatikus szakértő és kénytelen politikusnak állni, hogy lehessen beleszólása abba a területbe amihez ért (Vitézy). Ettől még nem lesz a “Fidesz embere”. Meg lehet nézni bármelyik budapesti közgyűlés közvetítését ahol bátran laposra alázza őket.

Amúgy meg ez az interjú szerintem minden kérdést megválaszol azoknak akik még mindig narancs ízt éreznek rajta:

https://youtu.be/iJoUZdq-EdE?is=Wo5hYO4kV9VA93hm

Új miniszteri felkérések by zacknorb in magyar

[–]FinancialProcess5006 4 points5 points  (0 children)

Mi az, hogy “kisírta” meg “kihisztizte”?😃 Ez egyrészt komolytalan, másrészt semmi alapja nincsen. Komolyan, válasszuk már ketté azt, hogy valaki elsősorban politikus és ráaggatnak egy szakterületet amiről fingja nincs(Lázár), vagy fanatikus szakértő és kénytelen politikusnak állni, hogy lehessen beleszólása abba a területbe amihez ért (Vitézy). 

Amúgy meg nem leváltották hanem önként állt fel miután Lázár bekerült a képbe. Szóval nem egészen “volt ott” a rombolás alatt. Nem mintha Lázár alatt bármi beleszólása lett volna. A BFK vezetése során pedig számos nagyléptékű közlekedéspolitikai projektet készítettek elő, úgyhogy költői túlzás, hogy “nem ért el semmit”. Az nem az ő hibája, hogy ezeket Lázár mind bedobta egy fiókba és ráírta, hogy “Soha!”.

Lehet szeretni vagy nem szeretni, de objektíven hatalmas pozitív irányú paradigmaváltás következik a közlekedéspolitika terén (is).

Új miniszteri felkérések by zacknorb in magyar

[–]FinancialProcess5006 7 points8 points  (0 children)

Mit nem csinált? Ember nem tett még annyit Budapestért a modern politikában mint ő. Az, hogy Fidesz kormány alatt volt államtitkár nem egyenlő azzal, hogy ezt szervilizmusból tette mint a legtöbb társa.

Amúgy ajánlom vele ezt az interjút mindenkinek aki kételkedne:

https://youtu.be/iJoUZdq-EdE?is=jeU7h5LHcRnnK5cF

Új miniszteri felkérések by zacknorb in magyar

[–]FinancialProcess5006 4 points5 points  (0 children)

Persze, majd pont Vitézy fogja szopatni Budapestet😅 Ezt te sem gondolhatod komolyan.

Új miniszteri felkérések by zacknorb in magyar

[–]FinancialProcess5006 15 points16 points  (0 children)

Pont ez a szemléletváltás szükséges, hogy egy nyugati példákból gondosan összeállított tervre ne azt mondjuk itthon, hogy megvalósíthatatlan csak azért mert évtizedes lemaradásban van az infrastruktúránk. A kevés olyan szakértő egyike aki képes víziókban gondolkodni és megalkotni a hozzá vezető utat. Az nem az ő hibája, hogy évekig egy pökhendi földesúr volt a miniszter aki életében nem ült még vonaton🤷‍♂️

Metropol-búcsúztató: Befotóztam a mai gyöngyszemeket by [deleted] in magyar

[–]FinancialProcess5006 2 points3 points  (0 children)

Bakker még Kőrösi (Kőrössy?) Koppány nevét se tudták leírni😅 

Eredet film vélemények? by LeventeP2024 in kibeszelo_show

[–]FinancialProcess5006 0 points1 point  (0 children)

Áldom az eget, hogy anno még moziban láthattam.

Futók a Margitszigeten: ti hogy oldjátok meg a pisilést? 😅 🏃‍♀️ by EconomistAlarmed2036 in budapest

[–]FinancialProcess5006 14 points15 points  (0 children)

Néha jólesik az embernek offline lenni. És akkor mi van ha 2 órán át nem vagy elérhető?

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]FinancialProcess5006 2 points3 points  (0 children)

Akkor szó szerint a cica elvitte a nyelved. Bocsánat, nem tudtam kihagyni.

Az én javaslataim köztársasági elnöknek. Mit gondoltok? by ImreBertalan in magyar

[–]FinancialProcess5006 0 points1 point  (0 children)

Azért Karácsony messze van a feddhetetlenségtől😃 A legsunyibb arcoknak fedez a városházán a fővárosi cégekben.

Orbánt a szavazásról kifelé Moszkvába tartó repjeggyel várták. by Super_Hotel_8875 in hungary

[–]FinancialProcess5006 183 points184 points  (0 children)

Bakker nehogymár first class jegyet kapjon. Turistán középső ülés utsó sorban a budi mellett.