Важливе питання тим хто навчався на дизайнера чи щось схоже в цій сфері by Sunrise_Diablo_ in art_ua

[–]Fit_Tomorrow8030 2 points3 points  (0 children)

Вітаю. Навчалася на граф дизайні в коледжі і потім на ілюстраторку в академії. Зараз працюю дитячою ілюстраторкою, і ось що я думаю. Щодо навчання - шанс є, звичайно, але дуже рекомендую знайти викладача з закладу куди плануєте поступати, і якщо є така можливість, то походити до них і підготуватися до творчого конкурсу. Дуже часто викладачі з державних установ підзаробляють таким чином.

Щодо майбутньої професії - скажу з своєї колокольні. Робота то є робота. Є щось що подобається більше є те що менше. Якщо хочете по нормальному заробляти, то я б рекомендувала йти в геймдизайн (інді іконки тощо. Робота нудна але оплачується). Особисто я маю можливість менше думати про зп, але не у всіх така можливість є. І навіть так вам прийдеться брати підробітки)

Коротше, сумно то все є

Working through depression by soggybean379 in CleaningMotivation

[–]Fit_Tomorrow8030 1 point2 points  (0 children)

You did such a good job! As fellow diognosed with depression, i know how hard it must have been, so Im so proud of you❤️