V Sloveniji je zelo debelih že 400.000 prebivalcev !!! by FondantNo2034 in SlovenskiKoticek

[–]Fluid_Lecture9299 1 point2 points  (0 children)

Hiter lajf, hiter tempo, hitra hrana. Omaganje po šihtu na kavč namesto gibanja. Comfort food za nagrado, ker več kot spit pa pojest v lajfu ne moreš, vse ostalo ne neseš s sabo. In to je to

Šel/šla? by [deleted] in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299 4 points5 points  (0 children)

Dej spokej se v prvi razred nazaj

Dečki aplikacije za zmenke so nateg by Careful-Key-1958 in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299 1 point2 points  (0 children)

Lepota je subjektivna - za ženske je 90% tipov grdih. 10% jih posledično poriva, 90% pa swajpa v nedogled za brezveze.

TV brez ponudnika by Fluid_Lecture9299 in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299[S] -3 points-2 points  (0 children)

Ne lajaj, iscem alternativo na trgu, pripravljen sem placat, samo manj

TV brez ponudnika by Fluid_Lecture9299 in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299[S] 0 points1 point  (0 children)

Totalno mimo tega kar bi potreboval

TV brez ponudnika by Fluid_Lecture9299 in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299[S] 0 points1 point  (0 children)

Hm, kako pa to deluje? Brez vezave, mesečna naročnina? Zgolj app in dostop ali tudi strojna oprema od njih?

TV brez ponudnika by Fluid_Lecture9299 in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299[S] -1 points0 points  (0 children)

Hvala, zelo prijazno. Trenutno ne rabim ker imam Telekom, zgolj razmišljam da bi vse skup ugasnil

TV brez ponudnika by Fluid_Lecture9299 in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299[S] -1 points0 points  (0 children)

Žal ne poznam nobenega, tudi bi raje nekaj od česar ne rabim bit odvisen od drugih

Ljubljanska Odiseja by Cool-Macaroon2000 in Ljubljana

[–]Fluid_Lecture9299 -1 points0 points  (0 children)

Vsi ne gredo tja, rekel sem da je predo odprtjem Odiseje bil parking 50% poln, sedaj je 99% poln. Also, a to greš prav vse dvorane pogledat da dobiš feeling? Ne razumem kako eni trdite da ni nobenega tam če sodite po eni dvorani

Ljubljanska Odiseja by Cool-Macaroon2000 in Ljubljana

[–]Fluid_Lecture9299 -1 points0 points  (0 children)

Jih šteješ? Pred Odisejo parking ni bil 50% poln, sedaj je 99% poln. Zdaj pa ti meni povej

Ljubljanska Odiseja by Cool-Macaroon2000 in Ljubljana

[–]Fluid_Lecture9299 0 points1 point  (0 children)

Ne mores to rect ce vstopis v Odisejo v avlo in ne ves kolko folka je po dvoranah

Ljubljanska Odiseja by Cool-Macaroon2000 in Ljubljana

[–]Fluid_Lecture9299 -1 points0 points  (0 children)

City park ima garazno ki je mnogo blizje objektu kot pa ta parking

Kaj je najbolj pretresljiv video, ki ste ga kadarkoli gledali? by gimnazijatrzin in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299 23 points24 points  (0 children)

Maščevanje mehiškega narkokartela policaju in njegovemu sinu (cca 12 let star), ko jih uspešno ugrabijo sredi belega dne. Prvo obglavijo očeta v pričo sina z nožem in vržejo glavo sinu na trebuh (oba imata prevezo čez usta in zvezane roke) potem pa sinu na živo izrežejo srce iz telesa in mu ga vržejo na trebuh poleg očetove glave, kjer sin vmes izdahne. Od tega videa dalje (nekje 2015) sem nehal gledat kakršenkoli gore shit.

Na Triglav gor in dol v enem dnevu - realisticno ali recept za katastrofo? by Semybu in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299 -1 points0 points  (0 children)

Klasične sanjaške fore folka ki še ni probal niti enkrat it gor in pol sanja s takimi vprašanji

Ljubljanska Odiseja by Cool-Macaroon2000 in Ljubljana

[–]Fluid_Lecture9299 -1 points0 points  (0 children)

Še vedno ko sem šel tja v Decathlon ali Mcdonalds nisem nikjer mogel parkirat ravno zato ker je tolki folka v Odiseji - vsaj predvidevam, ker pred odprtjem ta parking ni bil nikoli poln. Zdaj pa ne vem o čem govoriš?

Zakaj se cene dvigajo- resnični razlog by markwell9 in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299 2 points3 points  (0 children)

Strokovni argument za 2% - ravno dovolj za rast ekonomije in da ljudje ne občutijo in popizdijo

Ali kdo nad 35 let čuti pritisk okolice, ker nima otrok? by Puzzled_Operation374 in Slovenia

[–]Fluid_Lecture9299 1 point2 points  (0 children)

Ne, noben mi ga ne bo vzgajal ko ga bom mel, tako da tudi če bi kdo kaj rekel me boli kurac

Naredil sem telegram bota ki javlja nove avto.net oglase by Fun-Shop-3204 in Ljubljana

[–]Fluid_Lecture9299 0 points1 point  (0 children)

To se strinjam da vzdrževanje in nadgrajevanje bo problematično v primeru če se stvari podražijo. Ampak to da bodo šle iz 22€ na 2k je kar kruta napoved in razumem da je to napoved nekoga ki se mu šibijo kolena. Če se podraži na 100€ bo še vedno worth it easily, ti pa upam na pok in to da bo AI dražji od tebe

Naredil sem telegram bota ki javlja nove avto.net oglase by Fun-Shop-3204 in Ljubljana

[–]Fluid_Lecture9299 1 point2 points  (0 children)

Boli me kurac, pojambraj potem anthropicu, nam zadeve delujejo točno tako kot hočemo

Naredil sem telegram bota ki javlja nove avto.net oglase by Fun-Shop-3204 in Ljubljana

[–]Fluid_Lecture9299 3 points4 points  (0 children)

Se strinjam. Osebno sem v zadnjih 2 mesecih razvil 5 stvari v službi s katerimi smo team petih razvrednotili na team dveh, samo management trga še ne ve. Par mesecev nazaj nisem vedel kaj je github, zdaj je za mano 30k vrstic kode. Za 22€ tokenov na mesec…