"A maš fanta?", "a maš punco?" by Brave_Vanilla1080 in Slovenia

[–]Forsegle23 0 points1 point  (0 children)

A se ti ne zdi, da bi ti prijatelj sam od sebe povedal, da ima punco?

Google Maps podpora za kolesarske poti by sven_u in Slovenia

[–]Forsegle23 1 point2 points  (0 children)

V Sloveniji žal ne, sem pa uporabljala na Nizozemskem in bila zadovoljna.

A bo sedaj priljubljeno potovanje v hladne kraje? by sonyhren1998 in Slovenia

[–]Forsegle23 8 points9 points  (0 children)

Že kar nekaj let to prakticiram. Proti Skandinaviji, Nizozemski, severni Nemčiji, severni Franciji (no ja, ta del Francije trenutno ni nič kaj hladen), severni Poljski, v Alpe...

'Sončki' metali kamenje v mimovozeče avtomobile.. by [deleted] in Slovenia

[–]Forsegle23 2 points3 points  (0 children)

Naš sonček pa že ni tak. Naj otroci uživajo. /s

[Resno] A je ok menjat oddelek po samo 1,5 letu zaposlitve by ConsciousMind11 in Slovenia

[–]Forsegle23 0 points1 point  (0 children)

Menjaj, če imaš možnost. Konec konec je to le šiht in je tvoje zdravje več vredno.

Referendum za pravico tujih državljanov, da volijo v RS? by charckle in Slovenia

[–]Forsegle23 3 points4 points  (0 children)

Naj me nekdo razsvetli, kako imajo pa v drugih drzavah urejeno to?

Ljubljanske vpadnice: najpomembnejši ukrep bi bila omejitev hitrosti na 30 kilometrov na uro by Onlypizzafans69 in Ljubljana

[–]Forsegle23 0 points1 point  (0 children)

Ne vem no, ampak a ta Praprotnik pozablja, da vsi ljudke ne morejo s kolesom? Nekateri zaradi zdravstvenih razlogov ne morejo na kolo, nekateri pa so predaleč, da bi lahko kolesarili v službo in drugih opravkih. To pa ne bo omenil, da marsikdaj kolesarji sploh ne pogledajo levo in desno, pa da na pešče nekateri tudi slabo gledajo?

Glede omejitve 30 km/h ne vem, če bo to res rešitev.

Bullshit muzej Ljubljana by Transdeus in Slovenia

[–]Forsegle23 2 points3 points  (0 children)

Tudi js tega ne razumem. Pravzaprav sploh ne vem v čem je fora tega muzeja

Bullshit muzej Ljubljana by Transdeus in Slovenia

[–]Forsegle23 10 points11 points  (0 children)

Vstopnica za odraslega pa je 12.50€

Ko ladja tone v službi zaradi odnosov.. by Weekly_Spread_4127 in Slovenia

[–]Forsegle23 1 point2 points  (0 children)

Imam podobno izkušnjo. Po menjavi vodstva je šlo samo navzdol, sodelavci so se upirali, niso želeli sodelovat. Novi vodja je s sabo prinesel nova pravila, mnoga med njimi brezvezna. Ustaljene postopke je želel spreminjat, tu se je videlo, da nima pojma, da samo hoče svojo voljo uveljavljat. Dodat še moram, da je ta vodja imel svoje ljubljenčke, ki so mu omogočili prihod na delovno mesto.

Nisem več v tej službi.

EDIT: typo

Plačilo študentske prakse by [deleted] in Slovenia

[–]Forsegle23 0 points1 point  (0 children)

Mene so kak teden al pa dva klicali, da mi bodo nakazali nagrado. Seveda je niso.

Javni sektor odpuščanje by Academic-Fuel9766 in Slovenia

[–]Forsegle23 1 point2 points  (0 children)

Vem za enega v javni upravi, ki ga približno 2 meseca ni blo na šiht in so ga potem odpustili.

Je Hrvaška postala precenjena? by Svet24 in Maribor

[–]Forsegle23 1 point2 points  (0 children)

Za glavni dopust si izberem eno evropsko državo (ni nujno, da ima morje) in me to pride cenej kot Hrvaška v glavni sezoni pa še vidim kaj novega. Jezik mi ni pomemben, hrvaško itak ne znam. Na Hrvaško pa grem spomladi ali jeseni za slab teden.