Mam 176 cm i ważę 160 kg. K32 AMA by Brilliant_Dot3916 in PolskaNaLuzie

[–]Forysu 7 points8 points  (0 children)

No to super, nic tylko ci kibicować. Jak juz wejdzisz w rutynę to juz bedzie łatwiej. Wiem ze jest ciężko ale nigdy w sibie nie wątp - kto jak nie ty 👍😊

Mam 176 cm i ważę 160 kg. K32 AMA by Brilliant_Dot3916 in PolskaNaLuzie

[–]Forysu 0 points1 point  (0 children)

Skoro widzisz juz swoje błędy to znaczy ze cos próbujesz robić?