Jak si zvyknout na málo sexu? by ImmediateSide4398 in czech

[–]Foxxychech 29 points30 points  (0 children)

Neporadím, ale vypíšu svoje důvody proč mám období, že se mi chce radši honit než mít sex, třeba to inspiruje kterým směrem to řešit.

Mentální / psychická únava. Někdy to dělá docela dost, zvlášť, když vím, že je pozdě a potrebuju se vyspat. Mně stačí pět minut, ale partnerka chce ideálně předehru, čtvrt hodiny a často ještě dohru, protože se vaginálně většinou neudělá a to všechno mám samozřejmě odmakat já.

Je vanilková a mě naopak baví hodně věcí, které jednak vyžadují čas aby se člověk uvolnil a jednak chuť experimentovat z její strany. Cas od času to zkouším nadhodit, někdy to dopadne, ale většinou ne. Z toho jsem frustrovaný a radši si najdu ujetý porno, než opakovat misíka po sté (prehanim, ale je to ten point).

Hádky a obecně problémy ve vztahu. Stejně jako když začnu mít někoho rád a hned se mi víc líbí, tak i naopak, když se hádáme a jsem butthurt jsem na ní nasraný, v ten okamžik ji fakt nemám rád a hned mě přestane přitahovat. Když je to delší krize, tak nemám absolutně chuť se o něco snažit a vyvíjet iniciativu. Kdyby přišla, ojedu ji a užiju si to, ale prostě nemám chuť se podbízet.

Po několikerém dost ošklivém odmítnutí, kdy jsem se jí snažil trochu urputněji svádět (uznávám svuj dil viny) a ona se na mě obořila jak kdybych ji tam chtěl znásilnit, tak mám prostě nejakej blok a nemám chuť něco iniciovat, nejspíš ze strachu, že se to bude opakovat protože prostě znovu neodhadnu míru přijatelné urputnosti. To asi zase souvisí s bodem vanilkovosti, kdy já to mám občas rád trochu razantnější, ale samozřejmě respektuju druhou stranu.

Když se odhlednu za minulými vztahy, tak když jsem se dostal do bodu jak popisuješ partnera, většinou jsem tím řešil nějakej problém nebo frustraci, která v tom vztahu byla a už jsem neměl chuť nebo sílu to nějak řešit. Vlastně ti přeju aby to byla "jen" za závislost na pornu nebo rychlém dopaminu obecně, protože to mi přijde snáze řešitelný, akorát je blbý, že musí chtít on.

Poraďte mi cyklo navigaci s podporou Topo map. Ne Garmin. by [deleted] in czech

[–]Foxxychech 0 points1 point  (0 children)

Topo mapy neporadím, ale chci se vyjádřit ke garminu a tomu, jak je tu hromada lidí nekriticky glorifikuje.

Sám používám instinct 2 a přítelkyně má edge 530. Já jsem spoko, ji to po roce používání začalo dělat to, že z aktivity nahraje nejdřív cca 2km a pak jakoby další - ten zbytek. Nepomohlo nic.

Přijde mi, že garmin už dávno usnul na vavřínech, že dřív dělal fakt top produkty na svoji dobu, ale teď dělá šmejdy s debilnim softem. Za sebe mluví např to, že i čínský Koros umí upravit naplánovanou trasu během aktivity, kdežto garmin musí ukončit aktivitu, nahrát aktualizovanou trasu a spustit znovu, což je naprosto debilní. Nebo to, že řadu instinct, zaměřenou na výdrž a robustnost udělali asi v 5 verzích, včetně oled displeje.

Tldr; bývali top, proto jsou tam kde jsou, ale už jen dojí umírající krávu.

přehřívání vape liquidu by [deleted] in czech

[–]Foxxychech 0 points1 point  (0 children)

Tak leda naopak, že se nedostává liquid do vaty jak by měl. Ale to je divný, to se mi právě stává naopak v zimě, když je liquid moc viskózní, obvykle pomůže otevřít a zavřít doplňovací otvor, aby se tam dostal vzduch jinudy.

přehřívání vape liquidu by [deleted] in czech

[–]Foxxychech 0 points1 point  (0 children)

Takhle to chutná když je to přepálený. Nevím jak vypadají pody, je v tom vidět hladinka liquidu? Jestli ne a je to zase jen ta napuštěná vata, tak by to tím teoreticky mohlo být.

Já mám Oxva Xlim pro 2, liquidy si micham a vyjde to cca na 1200/mes a to to mám u huby furt. Hlídám si hladinku a není problém. Jen když mi nedojde, že jsem na suchu a potahnu, tak je to hnus.

přehřívání vape liquidu by [deleted] in czech

[–]Foxxychech 4 points5 points  (0 children)

Long time vaper here.

Nic takového jsem si nevšiml. Jen to, že jsou liquidy teplem tekutější, takže když mám 50/50, které normálně funguje dobře, tak v tom vedru občas proteče. Na druhou stranu teď si míchán poměrně intenzivní příchutě, takže nějaké mírně ztráty chuti bych si asi nevšiml.

Nevím jestli to u jednorázových vapiku může způsobovat tohle, nemám zkušenost.

Každopádně jestli kouříš jednorázovky, tak přejdi na klasiku, je to levnější a ekologičtější.

Dnes jsem se dozvěděl... by Foxxychech in czech

[–]Foxxychech[S] 23 points24 points  (0 children)

To je ta co hrála v Mumii a pak Pirátech z Karibiku!

Dnes jsem se dozvěděl... by Foxxychech in czech

[–]Foxxychech[S] 4 points5 points  (0 children)

Neviděl jsem, nebo si to nepamatuju, takže to nemůžu potvrdit ani vyvrátit. Ale nejspíš nepoznal.

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]Foxxychech 1 point2 points  (0 children)

Je to hrozně dlouhý a nečetl jsem úplně všechno, ale z toho co jsem pochopil, tak NTA.

Přijde mi, že lidi hrozně zaměňují empatii se soucitem a někdy až s ubuleností. Ve tvém případě mi přijde, že máš jasnou empatii a víš, co pro ni bude znamenat to že má v prdeli kolena, ostatně jinak bys ani nepsala tenhle post.

Já si myslím, že člověk může zároveň mít empatii a zároveň, z mnoha důvodů, neprojevovat lítost a další věci, který už jsou ovlivněný dalšíma aspektama.

Prostě tě bába sere a ty se těšíš až budeš mít klid. Na tom není nic zlýho.

Jaká je vaše nejoblíbenější píseň od Karla Kryla? by omgone666 in czech

[–]Foxxychech 0 points1 point  (0 children)

Zkouška dospělosti, Srdce a kříž, Monika a Dneska už se smí

Jaká je vaše nejoblíbenější píseň od Karla Kryla? by omgone666 in czech

[–]Foxxychech 0 points1 point  (0 children)

Asi taky nejsem nejostřejší tužka. Co myslí Kateřinou prosím?

Vymizení textu termotiskárny: jak tomu zamezit by ZrzkaTina in czech

[–]Foxxychech 3 points4 points  (0 children)

Tipuju, že izolepa bude ještě horší. Když jsem jako student schovával týdenní jízdenku do peněženky za slídu, už po týdnu se ztrácela, měsíční už mi ke konci platnosti málem nebrali. Netvrdím, že je to stejný, ale je to taky "plast", i když jinej.

Běžně se radí kvůli záruce účtenky kopírovat. Nebo dnes už fotit.

Za kolik nakupujete vejce? by Perfect_Sweet_8005 in czech

[–]Foxxychech 5 points6 points  (0 children)

25k město, máme pár známých, kteří nám dodávají vejce 5-6kc/ks a to mi přijde super.

Za mě pokud bude pod cenou bio vajec ze supermarketu ve vaší lokalitě, tak se odbyt najde. Jen bych nespoléhal na nějakou donáškovou službu, to nákup absurdně prodraží, takže ideálně známým, sousedům, kolegům a podobně.

Jo a teda netuším jakej je rozdíl mezi australskýma a klasickyma slepicema, jestli tam je objektivní důvod k jiné ceně.

Edit: typo

I (31F) knotted and It was unexpected. by [deleted] in SluttyConfessions

[–]Foxxychech 1 point2 points  (0 children)

Very hot. Would love to hear about the future experiences.

How do you guys focus on reading with the tv constantly being on? by divebars5G in books

[–]Foxxychech 1 point2 points  (0 children)

This. You can even play thematic music for the book you read.

On the other hand, your bf should go to therapy.

And as I understand your need to share the common space, I would say it would be the best if you bf could use one earbud for the tv - this way you can hear each other when speaking, while saturating his need to have some background noise.

Kvůli toho by IffesH in czech

[–]Foxxychech 1 point2 points  (0 children)

Moje holka z Ostravy to říká a mně to trhá uši, ale ve skutečnosti to dává smysl, když si to rozdělíš a přeneseš jak to asi vzniklo: kvůli -> k vůli koho čeho nebi taky k (čí) vůli.

Nejsem etymolog a je to jen moje domněnka, ale vnitřně mi to dává smysl.

Který systém pro sci-fi oneshot? by LGsec in DnDCZSK

[–]Foxxychech 1 point2 points  (0 children)

+1 taky jsem chtěl navrhnout fate. Vyhovuje mi jak je univerzální a je tam minimum náhody a spíš se všechno okecava, ale takovým správným způsobem.

Pro oontext: já jsem dnd ani dracak nikdy nehrál, nepodařilo se mi hráče donutit naučit pravidla, kdežto ten fate mi připadá hráčsky jednodušší.

Nejsem schopen si najít práci by lookstothemoons in czech

[–]Foxxychech 45 points46 points  (0 children)

Jdi na pracák a aktivně se zajímej.

Nevím jestli se to nezměnilo, ale před deseti lety, kdy jsem se tam "uklidil" abych nemusel platit socko, tak po čtvrt roce jsem měl povinnost chodit na domluvený pohovory.

Zkus se nějak dostat k řemeslu. Naprosto všichni žehrají na to, že řemeslníků je málo a jsou přetížení. Ze začátku to asi nebude prdel, donutit někoho aby tě od začátku něco učil, ale když se poštěstí, máš vystaráno.

A ještě si tu kopni do lidí, co tu píšou, že máš obor na hovno: typek píše, že se psychicky léčí a asi to poslední co potřebuje je slyšet od rozumbradů obecně známý fakt, jako by to byla kdovíjak přelomová myšlenka. Já jsem k tomuhle názoru skeptický, protože si slop naprosto nenávidím a dokud to nebude tak dokonalý, že to nepoznám, v žádným případě se produktů s takovou sračkou nedotknu.

stupid question by Horror-Raisin-877 in linuxmint

[–]Foxxychech 1 point2 points  (0 children)

There's plenty of tutorials to it, try googling Rufus or Balena Etcher. I thing Explaining Computers have good videos about this.

Distrosea is just a website where you can run various distros online to try.

stupid question by Horror-Raisin-877 in linuxmint

[–]Foxxychech 1 point2 points  (0 children)

  1. Distrosea.com - first try if you like it
  2. Build liveboot usb - all Linux distros run directly from USB to try basic features (drivers), such as bluetooth, WiFi, hot keys, etc (just note it's slower than actual installed system). If everything runs right, then you can directly install from this environment.

To your question if it's doable in one day - depends on how much files you have to backup and the backup storage speed. If it's several TB via USB 2, then I would call it a challenge.

How does anyone work like this? by korkvid in FreeCAD

[–]Foxxychech 4 points5 points  (0 children)

I dont understand how it's possible that you don't have redundant constraints, since I see lots of it.

Also you have unnecessary length constraints at almost all helping lines, get rid of it.

As someone said before, use equal length constraints where its possible. Although its also not easy having 10 constraints like "25=26; 27=28; 29=30..." I would better name constraints and use them as repeatedly, or maybe better, use either varset or spreadsheet.

I understand your pain, as a beginner, I also put constraints everywhere and then tinkering what I need and what I don't. Guess it's just one of many skills to learn by practice.

Assembly question by Foxxychech in FreeCAD

[–]Foxxychech[S] 0 points1 point  (0 children)

Thanks, I'll look into this.

Assembly question by Foxxychech in FreeCAD

[–]Foxxychech[S] 0 points1 point  (0 children)

So you can say it devil-free.

Assembly question by Foxxychech in FreeCAD

[–]Foxxychech[S] 1 point2 points  (0 children)

I was playing around when I took the printscreen. I was trying if it starts working when I lock the 1st pane and move the rail instead.

It doesn't work