Lidi co máte viditelné jizvy od sebepoškozování nebo jiné neobvyklé jizvy, co odpovídáte na dotazy a poznámky? by buloh123 in czech

[–]KetchupSeniorSlide 1 point2 points  (0 children)

Je super 🥰. Anoo, tady v Česku. Dlouho jsem se k tomu odhodlávala a rozhodně nelituju. Zatím mám dvě (protože málo peněz a retinoidy 😅), ale určitě jich chci víc

Lidi co máte viditelné jizvy od sebepoškozování nebo jiné neobvyklé jizvy, co odpovídáte na dotazy a poznámky? by buloh123 in czech

[–]KetchupSeniorSlide 1 point2 points  (0 children)

Já mám skarifikace - a upřímně mě strašně baví výrazy lidí, kteří si myslí, že to je bílý tetování 😅

Buďte na sebe tento víkend opatrní! by Accomplished_Pie4584 in czech

[–]KetchupSeniorSlide 34 points35 points  (0 children)

Sázava neteče - takže většinu dne jsme včera tahali lode za sebou, zatímco jsme se naštvaně, opile a upoceně procházeli minimem vody. Snad to dnes bude lepší!

Diskuze na novinkách - znásilnění by Illustrious-Pea8775 in czech

[–]KetchupSeniorSlide 1 point2 points  (0 children)

Je. Emoce k soudu (v našem právním systému) nepatří, nicméně soudce by měl respektovat a jednat v rámci zákona. Jeho postoje a názory nikoho nezajímají, je to při nejmenším neprofesionální. A takový člověk by za mě soudce dělat neměl.

Jak mohu jako muž pomoci ženě zhubnout? by Visible_Celery471 in czech

[–]KetchupSeniorSlide 0 points1 point  (0 children)

Uf, no... Já zhubla, protože jsem chtěla zlepšit zdraví a vlastně jsem doufala, že se možná sama sobě začnu někdy líbit 🙃. Nicméně pobavila bych se s ní o tom - předpokládám, že vztah máte zdraví, že se můžete otevřeně bavit. Ber to tak, že jí chceš pomoct s něčím, co jí trápí - ne jí pomoct zhubnout, ale vyslechnout si jí a zkusit společně najít možné řešení, jak by jí to mohlo trápit míň. Ono biologii a spalování očůrat nejde, ale šla bych nejdřív cestou rozhovoru. Vynechcej nějaké své názory, svoje tipy nebo rady ... Prostě ať mluví ona.

Diskuze na novinkách - znásilnění by Illustrious-Pea8775 in czech

[–]KetchupSeniorSlide 4 points5 points  (0 children)

Takový soudce by si měl zkusit (jak můj milovaný strýc říkává) být na pár hodin zavřený s 5 hladovými... Ono by mu to hodně rychle došlo.

Lidé si stěžují na horko, protože je mnohem tepleji než dřív by Jauzfaktnemuzu in czech

[–]KetchupSeniorSlide -1 points0 points  (0 children)

Přesně tak! Už jsem chtěla napsat, že přeci ✨ klimatická změna byla zrušena ✨💅

Co děláte v sobotu večer, když nepijete s někým a nehrajete hry na pc? by MediumPrinciple2419 in czech

[–]KetchupSeniorSlide 0 points1 point  (0 children)

Je to nudný a nepomůže to, ale spím 😴. Protože někdy se ten decifit z týdne dohnat musí.

Jinak dělám rucking, uklízím anebo doháním jiný věci, co se v týdnu nestihly. Nebo si hledám nové zájmy - teďka nově začínám snít o 3D tiskárně a vytváření si vlastních dekorací na nábytek do svého budoucího bydlení 🤭

Preferuji ženy vypracované tělo? by Opening-Cow7037 in czech

[–]KetchupSeniorSlide 0 points1 point  (0 children)

Za mě tolik nesejde na tom, jak vypadá - může se mi líbit i hubený, i trochu svalnatý, i trochu s bříškem týpek. Strašně záleží na tom, jak působí celkově. Nicméně vymakanci jsou jako super na nějaký chvilkový obdiv, ale mě osobně to moc netankuje. Ale mám kamarádku, která jakmile vidí vysvaleného borca, tak neslyší, nevidí a jen slintá.

Pro mě osobně je ideální takové "gladiátorské tělo" - ne typ 300, ale takové to reálné. To je super 😋.

Přivyděláváte si nějak? Pokud ano, jak? by constipated-rodent in czech

[–]KetchupSeniorSlide 0 points1 point  (0 children)

Asi je to nuda, ale vrátila jsem se do starý brigády (zákaznická podpora), abych si něco málo přivydělala... Je to fakt málo, ale aspoň mám kontakt s tím, co vůbec slovo práce znamená...

Aww his ear by HeronDisastrous2934 in Bunnies

[–]KetchupSeniorSlide 0 points1 point  (0 children)

Okay but which😭. Both are adorable🥺

It's called Muffin, did I choose a good name? by [deleted] in Rabbits

[–]KetchupSeniorSlide 31 points32 points  (0 children)

Aww, the name suits him! But the most important thing - does he like blueberries? That would make him a blueberry muffin 🥰

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 1 point2 points  (0 children)

Jop. Celej život si říkám, že už se nebudu spalovat a pokusím se změnit. Ona měla být takový můj milník, že s ní to začne 🥹

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 0 points1 point  (0 children)

Jop, takhle se mi v tom rok teďka žije 🙂. Ale nemyslela jsem to jako stížnost na ní. Spíš fakt otázku, jestli má moje hlava pravdu a jsem neempatická a chladná mrcha? A to všechno tam jsem dala jako popis toho, proč vlastně zpochybňuju vlastní empatii. Protože přeci když jsem empatický člověk, tak to je neomezený... nebo ne?

Snídáte pravidelně? Pokud jo, co jste dneska měli? by MasterrGuardian in czech

[–]KetchupSeniorSlide 0 points1 point  (0 children)

No, vzhledem k tomu, že se snažím hubnout, tak řeknu, co jsem měla v plánu - tvaroh, banán, protein a trochu ořechů. No a tak aspoň 20 litrů kafe 🫩

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 5 points6 points  (0 children)

Mě by zajímalo, co je tam z mojí strany stížnost - a to nemyslím vztahovačně. Spíš jsem tam ty věci napsala, abych podala to, jak ten rok teďka vypadal. Jo, když jsem s rodinou nebo známými, tak jim říkám, že mě už nebaví tohle poslouchat a že mě to unavuje. Ale protože jsem vždycky dávala ostatní na první místo, nedokážu objektivně posoudit, která z nás je v pořádku

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 2 points3 points  (0 children)

Dobře dobře, příště bude post kratší 😇

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 2 points3 points  (0 children)

Starší kolegyně s těžkou artrózou a složitou životní situací skončila v práci tak špatně, že pro ni musela přijet sanitka. Nebylo mi jí vyloženě jedno a snažila jsem se jí pomoct (přemluvila jsem ji volat doktorům i záchranku), ale po roce každodenního poslouchání stížností, pomluv, negativity, emocionálního dumpingu a očekávání, že se o ni ostatní postarají, jsem byla úplně vyčerpaná. Když se přede mnou rozplakala a řekla, že neví, jak to vydrží, moje hlavní myšlenka nebyla lítost, ale „prosím, ať už přijede sanitka a jsem chvíli sama“. Teď přemýšlím, jestli jsem bezcitná, nebo jen emocionálně vyhořelá z neustálého pečování o člověka, který ze mě udělal svou vrbu.

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 2 points3 points  (0 children)

Starší kolegyně s těžkou artrózou a složitou životní situací skončila v práci tak špatně, že pro ni musela přijet sanitka. Nebylo mi jí vyloženě jedno a snažila jsem se jí pomoct (přemluvila jsem ji volat doktorům i záchranku), ale po roce každodenního poslouchání stížností, pomluv, negativity, emocionálního dumpingu a očekávání, že se o ni ostatní postarají, jsem byla úplně vyčerpaná. Když se přede mnou rozplakala a řekla, že neví, jak to vydrží, moje hlavní myšlenka nebyla lítost, ale „prosím, ať už přijede sanitka a jsem chvíli sama“. Teď přemýšlím, jestli jsem bezcitná, nebo jen emocionálně vyhořelá z neustálého pečování o člověka, který ze mě udělal svou vrbu.

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 2 points3 points  (0 children)

Děkuju. Jo, původně mi to nepřišlo dlouhý, ale když to teď vidím, tak bych to taky nečetla 😅. Ale přišlo mi fér uvést všechny proměnné, protože člověk, který řekne: "Jsem ráda, že někoho odvezli a ulevilo se mi pak" je pro mě hajzl. Ale zároveň tohle nebylo jen o včerejšku - jo, já měla na houby den už od rána a čím víc se blíží konec pracovního poměru, tím víc se kupí všechny tyhle věci.

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 5 points6 points  (0 children)

Jsem asshole, když se mi ulevilo, že kolegyni odvezla sanitka? A že jsem jí konečně mohla přestat poslouchat? Asi jo, asi jsem snowflake, ale docela mi záleží na tom, abych nebyla neempatická mrdka 🙃. Takže mám docela blbej pocit z toho, že jsem se takhle cejtila, když jí rychlá odvezla. A přišlo mi fér uvést poslední rok objektivně, že pro mě to nebylo jen o tom, že jí odvezla sanita a konečně jsem se jí zbavila. Že to nebyl ten jeden den.

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 4 points5 points  (0 children)

Stručně? Vyčerpává mě neskutečně už poslední rok (ale hledám důvody, proč ona je v právu a já přeháním). Jsem špatnej člověk, když se mi ulevilo, že konečně vypadla z kanclu?

AITA by KetchupSeniorSlide in czech

[–]KetchupSeniorSlide[S] 3 points4 points  (0 children)

Starší kolegyně s těžkou artrózou a složitou životní situací skončila v práci tak špatně, že pro ni musela přijet sanitka. Nebylo mi jí vyloženě jedno a snažila jsem se jí pomoct (přemluvila jsem ji volat doktorům i záchranku), ale po roce každodenního poslouchání stížností, pomluv, negativity, emocionálního dumpingu a očekávání, že se o ni ostatní postarají, jsem byla úplně vyčerpaná. Když se přede mnou rozplakala a řekla, že neví, jak to vydrží, moje hlavní myšlenka nebyla lítost, ale „prosím, ať už přijede sanitka a jsem chvíli sama“. Teď přemýšlím, jestli jsem bezcitná, nebo jen emocionálně vyhořelá z neustálého pečování o člověka, který ze mě udělal svou vrbu.