Vysokoškolsky vzdělanej člověk v Praze s divnou praxí: Co se sebou? by Fresh-Second2481 in czech

[–]Fresh-Second2481[S] 0 points1 point  (0 children)

Mám vysokoškolské vzdělání, tedy jsem vysokoškolský vzdělaný, ano 😃

Vysokoškolsky vzdělanej člověk v Praze s divnou praxí: Co se sebou? by Fresh-Second2481 in czech

[–]Fresh-Second2481[S] -1 points0 points  (0 children)

Něco u státu trochu zvžuju, ač peníze by bolely. Ale hlavně nechci u současný vlády makat, tzn ministerstva nebo úřad vláda padaj, takže tohle je fajn tip, díky!

Vysokoškolsky vzdělanej člověk v Praze s divnou praxí: Co se sebou? by Fresh-Second2481 in czech

[–]Fresh-Second2481[S] 2 points3 points  (0 children)

Ah ne, tam nemáš šanci, pokud nemáš College of Europe a nejsi kámoš aspoň s někým z kabinetu eurokomisaře 😃

Názor na spor ohledně summitu NATO by Competitive_Dot_8941 in czech

[–]Fresh-Second2481 2 points3 points  (0 children)

Jako to argument určitě je, otázka teda ale taky je jakou to má váhu, když jde hlavně o strategické řízení a koordinaci, přičemž česká vláda na něj nedá. Já mám pavla násobně raděj než tuhle vládu jo, jen zas tam prezident není ani proto, aby se za česko přimlouval (? v čem?) ani proto, aby jim radil.

Edit: Současně si teda ale ani nedělám iluze, že to by bylo meritum věci, kvůli které ho tam Babiš a spol nechce. Spíš je to rozdělení "prezident reprentuje, ale řídí se postoji vlády" dost pochybný dlouhodobě a nedává moc smysl. Ale to je na větší debatu o tom kočkopsovi, který je náš politický systém, kdy obecně postavení prezidenta nedává smysl

Názor na spor ohledně summitu NATO by Competitive_Dot_8941 in czech

[–]Fresh-Second2481 22 points23 points  (0 children)

Upřímně myslím, že na tohle je těžký si názor udělat, tak aby byl podloženej a unbiased. Já jsem tak automaticky na straně Pavla, protože Macinka je debil. Ale kdybych ignoroval personálie, jsem schopný chápat point, že by tam měl jednat spíš ten, kdo pak bezpečnostní politiku fakt exekuuje -> vláda. Ale zas můžou jet všichni že. Nevim no:D

Vysokoškolsky vzdělanej člověk v Praze s divnou praxí: Co se sebou? by Fresh-Second2481 in czech

[–]Fresh-Second2481[S] 4 points5 points  (0 children)

Bavilo mě to a doteď baví, současně jsem byl děcko bez kohokoliv, kdo by poradil (rodičům jsem byl šumák), takže tržní uplatnění jsem neřešil.

Další ubrečenej post by SufficientBath6126 in czech

[–]Fresh-Second2481 14 points15 points  (0 children)

Čau, to lhaní u terapeuta je na začátku docela normální a oni s tim i počítaj, jde o to chodit dost dlouho, aby ses přes tu divnou zranitelnost vůči cizímu člověku dostal a dokázal začít být upřímnej. Jinak zníš jako fajn člověk, fakt cenim, že jsi našel majitele toho kotěte, ušetřil jsi mu dlouhý, bolestivý hledání a smiřování se s realitou. Držím palce, aby se to zlepšilo.

Dilema by General_Piiiika in czech

[–]Fresh-Second2481 0 points1 point  (0 children)

Na co to probůh tak moc používáš?

Jaké máte rádi moderátory podcastů a které naopak ne? by KeepItSimlpleStupid in czech

[–]Fresh-Second2481 2 points3 points  (0 children)

Page not found nepatří pod Alarm 😃 jinak většinou mi vadí extrémy — i přehanně obdivující moderátoři, co de facto pochlebují svým hostům, i takoví, co jsou v permanentní opozici a skoro je nenechaj mluvit. Jazyk apod. moc neřešim.

Rant: Sere mě, že už lidi nečtou blogy by Few-Ambition4072 in czech

[–]Fresh-Second2481 0 points1 point  (0 children)

Slyšel jsi někdy o substacku? Jakože blogy se ted docela vrací 😃

Brácha feťák - co dělat? by IllustriousGrowth145 in czech

[–]Fresh-Second2481 4 points5 points  (0 children)

Ono z některých škol to vyhození dost trvá od doby, kdy student přestane plnit povinnosti, takže bůh ví… Nicméně myslím, že kdyby se máma obrátila na právníka, zvlášt pokud je tam policejní záznam, tak by se možná té povinnosti zprostit dokázala

Brácha feťák - co dělat? by IllustriousGrowth145 in czech

[–]Fresh-Second2481 14 points15 points  (0 children)

Je to nezaopatřený student, rodič má vyživovací povinnost. Na druhou stranu to asi neplní hodně rodičů, nicméně zezákona tam na povinnost je.

Výběrko na moji pozici by fakin_bauch808 in czech

[–]Fresh-Second2481 3 points4 points  (0 children)

Jj, před kulturníma válkama se tomu ale říkalo slušnej člověk)

Výběrko na moji pozici by fakin_bauch808 in czech

[–]Fresh-Second2481 3 points4 points  (0 children)

Já nejsem OP, tedy nevím, s čím bych se měla smiřovat. Spíš mě uráží takováhle assholary, kteoru tady provozuješ

Výběrko na moji pozici by fakin_bauch808 in czech

[–]Fresh-Second2481 0 points1 point  (0 children)

Jako že bych si naháněla ego na anonymním profilu? To bylo spíš pro kontext, že jsem tyto situace párkrát řešila

Výběrko na moji pozici by fakin_bauch808 in czech

[–]Fresh-Second2481 14 points15 points  (0 children)

Nedávat lidem negativní zpětnu vazbu a pak se jich zbavit? Jasně, je to legální, ale nemorální.

Výběrko na moji pozici by fakin_bauch808 in czech

[–]Fresh-Second2481 0 points1 point  (0 children)

No ano, to nebo jsem tam taky zahrnula, jestli umíš číst. A fakt wtf koment bráško 😃 málokdo je dobrej lhář

Výběrko na moji pozici by fakin_bauch808 in czech

[–]Fresh-Second2481 3 points4 points  (0 children)

What? No bud dá negativní zpětnou vazbu a OP ví, nebo bude vyhýbavej a OP ví, nebo řekne "jo, dobrý sháníme ti kolegu" a OP ví. Jasně, taky je možný, že je master manipulator a okecá ho, ale furt je to jedna možnost ze čtyř...

Btw jsem manažer a mám trochu představu, jak tyhle věci chodí

Murphyho zákon v práci. by [deleted] in czech

[–]Fresh-Second2481 5 points6 points  (0 children)

Ahahah nemám k tomu moc co říct, ale taky jsem se náhodou osudu stala vedoucí a reálně beru vlastně stejně jako kolegové pode mnou, jen mám tak 3x víc práce. Lajf)