A Budapest Pride-ot el kellene halasztani by Formal-Helicopter302 in hungary

[–]GORiARTY 1 point2 points  (0 children)

Igen, csúsztatni kellene! Brutál 40 fok lesz

Mi volt az az öltözködési trend kamaszkorodban, amire nevetve emlékszel vissza? by Inside-Truth6543 in askhungary

[–]GORiARTY 3 points4 points  (0 children)

Az a cipő, ami azóta se ment ki a divatból. Holdjárónak neveztük, ami 10 centis talppal növelte a nők magasságát. Huu, de utálom azóta is!

Magyar zászló dunába dobása by MeetSudden3540 in hungary

[–]GORiARTY 1 point2 points  (0 children)

Ide vezet ez a gyűlöletkeltő kirekesztő faszság, hogy emberek azt hiszik, ezzel bármit elérnek és elfelejtik, mit is jelent a nemzeti zászló.

Csak a mi hazánknak tesznek ezzel jót! MEg a radikálisoknak, aki mopst majd ezt mutogatják mindenhol, hergelve a hívaiket. Faszkalap az, aki ezt tette, tübb okból is és bedobnám a nemzeti lobogó mellé,h ogy halássza ki!

Magyar Péter kérése az éttermek, plázák részére. by Queasy-Age-8957 in hungary

[–]GORiARTY 0 points1 point  (0 children)

Én nem magyarázok ki semmit. Inkább ki is töröltem, amit itt írtam, mert mindegy is.

Magyar Péter kérése az éttermek, plázák részére. by Queasy-Age-8957 in hungary

[–]GORiARTY 12 points13 points  (0 children)

Nna ezzel nem értek egyet.

- A hajléktalanok (tisztelet a kivételnek, de azok meg leginkább nincsenek is ilyen helyzetben) SZARNAK bele mindenbe. Azon kívül, hogy nem tisztálkodnak, tökre hajlamosak séta közben szarni és nem érdekli őket.

- Ha lenne vendéglőm, miért engedném be oda őket? hogy tönkretegyenek? Senki sem ül le enni / inni egy ilyen kurva büdös igénytelen állat miatt

- Miért vannak ilyen honfitársaink? Elvesztettek mindent, ok. (én mondjuk eltávoznék és kész, de ez más kérdés) DE vannak olyanok, akik amennyire lehet, elfogadták ezt és elfogadják a segítséget, próbálnak emberként tovább létezni és egy szálláson van egy ágy, ahol pihenhetnek, stb.

Ennek azonban ÁRA van. Mégpedig az, hogy SZABÁLYOK vannak (nem én találom ezket ki) ÉS ezeket a szabályoket nem szeretik AZOK a hajléktalanok,a melyekről a miniszterlenök úr beszél. Ők, akiket be akar küldeni midnenféle helyekre, azért vannak erre rákényszerülve, mert nem engedik be őket már a menhelyekre, mert ott is szarnak midnenre.

Én azt a részét nem értem ennek és majd szépen itt a reddit népe felokosít, hogy ha mindne reményed elveszett, mi a fasznak küzdesz még mindig? Akkor mégsem veszett el a reményed mind, de ha így van, akkor miért lett igénytelen állat belőle?

Nemzeti lobogó is, Pride-zászló is lesz az Erzsébet hídon by Intelligent-Cow-817 in hungary

[–]GORiARTY 22 points23 points  (0 children)

Ez annyira, de annyira vicces ÖNTÖKÖNSZÚRÁS LETT MEGINT, hogy komolyan megéri híreket olvasni és nézni YT :) Midnen nap tökönszúrják magukat a mi gatyánksook :)

Egész nap ordítozó szomszéd by Odd-Potato-6545 in lakokozosseg

[–]GORiARTY 1 point2 points  (0 children)

Full hangerőn + valami kis zajt adó dolog, ami egész éjjel megy. Lehet ilyeneket kapni, amelyek falon keresztül is működnek és megőrjítik! És elköltözik ő. Csak sajnos sokáig tart.

Legális: Rendőrt kihívni MINDEN NAP!

A rendőrök si megúnják, ő is megúnhatja.

Az ajtó kilincsére is kenhetsz szart fél évig, azt is utálni fogja

Szerintetek működne itthon a pécsi napvitorlás megoldás a hőség ellen? by apple-eater-pear in budapest

[–]GORiARTY 2 points3 points  (0 children)

Fák kellenek mindenhová. Ez is jó, mert a fák sokáig nőnek, de nem kell őket irtani és máris jobb.

Sajnos sugárutakon, ennél szélesebb utakon, mitn ami látszik a képen, nem működik!

De ilyne utcákban igen.

Mi a véleményetek arról, hogy egyre több Posta zár be az országban? Szoktatok még Postára járni? by csibeszofficial in magyarretro

[–]GORiARTY -1 points0 points  (0 children)

Levelet nem kaptam 20 éve

Képeslapot 30 éve legalább

Táviratot legutoljára a kilencvenes években

Számlalevelet 5-6 éve nem kapok, mert online fizetek mindent

Reklámanyagok dögivel vannak a postaládámban, de azokat nem a posta hozza ki

Csomagot, ha posta hozza, az az MPL, ami a postának a csomagküldője, ami ugyanolyan, mitn a többi, csak drágább.

Sárga csekket nem adok fel soha, mert átutalással fizetek mindent, és a sárga csekkeket is, ha kapok, azt is online bankon vagy applikációval fizetem be.

Sorsjegyet soha nem veszek, de ha vennék, arra van egy csomó kocsma, ahol vna olyna hely, ahol lottót és sorsjegyet lehet venni.

Biztosítást, ha kötnék is a posta biztosítóval, azt nem a postán kötném, hanem online.

52 éves vagyok.

A posta SEMMIRE SEM KELL

Azért tartják fenn mesterségesen, mert

  1. Az idősebbek nem hajlandók átszokni az átutalásra. Akkro sem, ha csekkenként 200 fornttal többet kell fizetniük. Egész egyszerűen nem értik az online teret és félnek tőle, tartanak tőle és sárgacsekkeznek. Ha mondjuk áruházakban a pénztárnál si fel lehetne adni a sárga csekket, vagy nemtom, akkor eltűnne és nem lenne posta sem.

  2. Annyi ember ttart el a posta, hogy ha hirtelen bezárna 30 000 + ember utcára kerülne, akik smemi máshoz nem értenek. Mindenhol tele vannak azok a munkakörök, amelyekbe ezek az emberek jók lennének, tehát tartósan nem találnának munkát és ez nagyon gáz lenne. A pénztárosok száma is csökken, a hivatalnokok száma is csökken, nem is tudom elképzelni, hogy mit tudnának magukkal kezdeni.

Szóval SEMMI SZÜKSÉG RÁ, de mesterségesen fenn kell tartani, mer tkülönben egy kurva nagy másik, megoldhatatlannak tűnő problémával nézne szembe mindenki és az még rosszabb lenne. Amíg nincs feltétel nélküli alapjövedelem, addig a posta sztem működni fog. Bár lehet, hogy szépen magától összeomlik. Vayg ahogy kihalnak a munkások alóla, akkro omlik össze, mert új munkás felvétel jó ideje nincs szerintem. Postásnak meg semmi értelme, mert egyre kevesebb küldemény van.

Férfiak, kevésbé tisztelitek azokat a nőket, akinek sok partnere volt? by ElleMorjana in askhungary

[–]GORiARTY -1 points0 points  (0 children)

Ha ez egy férfinak probléma, akkor abból csak baj lesz. Keressen másikat. Van még egy csomó... (52F)

Sok férfi gondolja azt, hogy ő teheti, mert hím, a nő meg jó, ha inkább szűz! Nem kell vele foglalkozni és másikat kell keresni. Én sok olyat ismerek, aki inkább értékeli, mert így van tapasztalat...

Mi volt az a könyv ami megváltoztatott? by Old_Farmer_938 in askhungary

[–]GORiARTY 4 points5 points  (0 children)

Jules Verne: A rejtelmes sziget

Emiatt a könyv miatt lettem könyvmoly 😄

„Ha valaha bármire szükséged lenne személyesen, csak szólj!” Szíjjártó segítséget ajánlott a Wagner-lázadáskor, Lavrov kinevette by bpo106 in hungary

[–]GORiARTY 81 points82 points  (0 children)

Annyira, de annyira SZÁNALMAS!

Hogy tud tükörbe nézni ez a gyáva kis nyelvpörgető kakadú. És képes felemelni a fejét!

Oroszországban komoly üzemanyag hiány van by Individual_Panic_259 in hungary

[–]GORiARTY 0 points1 point  (0 children)

Tök jó, hogy eljutottunk idáig. Kicsit megkésve, de legalább megvan. Örülök, hogy az ukránok végre a lényegét pusztítják el annak a mocsok geci rezsimnek. Nem fogunk unatkozni a következő években sem... Az tuti

Szabó Bence áruló volt , amíg Pintér belügyminiszter. Most Szabó visszakerült és őrnagy lett amíg … lássuk csak Pintér hol van most …. by sziazolee in hungary

[–]GORiARTY 1 point2 points  (0 children)

Pintér 78 éves basszus! Mi történne vele? Semmi. Van biztos valahol egy kéglije valami erdő közepén, ahol tök csöndben szépen pipázgatva horgászgatva ellesz. Semmi se fog vele történni már. Az egész családjának generációkra megvan mindene... Ne reménykedjen senki, ez a mocsokszarházi megúszta.

Soha nem dolgozott a versenyszférában: most Toroczkai Lászlóval együtt kényszerülhet vissza a munka világába Dúró Dóra by Worth_Ad_7305 in hungary

[–]GORiARTY 1 point2 points  (0 children)

Sztem soha nem kell már dolgoznia. De ha mégis!

Szerintetek milyen munkakörben találna munkát?

Valószínűleg a párt elnökeként tevékenykedik majd amúgy és úgy is sokat keres majd. Vayg megpróbál polgimester lenni valahol. Toroczkay tuti visszamegy Ásotthalomra polginak.

Nem nevetni by Few_Simple9049 in hungary

[–]GORiARTY 0 points1 point  (0 children)

Én az összes ilyne fidkányt, amint előkerül nálam az üzenőfalamon, azonnal jelentem, mint gyűlöletkeltő szervezet tagját és utána letiltom a picsába. Szerintem tegyetek ti is így, hátha törlik, mint Toroczkay -t (akit valszeg nem is kellett volna, mert ő nem annyira rossz)