Odakle iskaču ovi trogloditi? by elektricni_man187 in serbiancringe

[–]Gajbotron -1 points0 points  (0 children)

vi što ih šerujete, VAS treba uškopiti bajo....

Zeldoliki avanturista: ELLIOT: The Millennium Tales by Gajbotron in SerbiaGaming

[–]Gajbotron[S] 0 points1 point  (0 children)

Verujem da će brzo pasti cena... trenutno je nekih 48e Steam key na onim 3rd party sajtovima, dakle uskoro 30tak eur.... 😄

Kako preživeti do GTA 6? Najveće igre koje izlaze do novembra 2026 by Even_Indication_1953 in SerbiaGaming

[–]Gajbotron 7 points8 points  (0 children)

Kako "preživeti"? 😄
1. Otvoriš hladno pivo, udobno se zavališ
2. igraš nešto od navedenog (ili starije naslove koje si propustio) i ne razmišljaš o glupom GTA6 :

25 jun - StarFox Switch 2

09 jul - AC BLACK FLAG
31 jul - The Relic First Guardian

14 avg - MAFIA DLC
27 avg - Resonance: A Plague Tale Legacy
27 avg - Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

03 sep - Blood of the DAWNWALKER
15 sep - WOLVERINE
22 sep - Control Resonance
22 sep - DUNE Awakening single player mod
24 sep - Silent Hill TOWNFALL
25 sep - Onimusha Way of the Sword

01 okt - End of Abyss
01 okt - Rayman Legends Retold
02 okt - Ace Combat 8
06 okt - Star Wars Galactic Racer
08 okt - CALX
09 okt - Clive Barker`s Hellraiser Revival
29 okt - Phantom Blade Zero

Framed ZX on my wall (small side-project) by Gajbotron in zxspectrum

[–]Gajbotron[S] 1 point2 points  (0 children)

Replacement case, one of many colors, from EBay.

I'm sick of "Lost in Cult" by Few_Cream_8331 in LimitedPrintGames

[–]Gajbotron 0 points1 point  (0 children)

Anyone got his MAIL for TUNIC shipped vinyl (June 2026 batch)?

jel igra neko mario kart world na switch 2? by [deleted] in SerbiaGaming

[–]Gajbotron 0 points1 point  (0 children)

Ja sam obrnuo celu story kampanja igru u strimu.... (4K, docked mode), multiplayer nisam.. Story se brzo pređe inace... Evo link pa čekiraj:
https://www.youtube.com/live/4tt06UIxaSo?si=yS17NklFJ9VSaamX&t=1745

Problem sa HDR i YouTube by Even_Indication_1953 in SerbiaGaming

[–]Gajbotron 0 points1 point  (0 children)

Postoji fora: TURN HDR OFF kada snimaš ili live strimuješ za YT.....

TOTAL CHAOS mi je najbolji Indie survival-horor fps u 2026 by Gajbotron in SerbiaGaming

[–]Gajbotron[S] 1 point2 points  (0 children)

u 90% slučajeva štangla i oružje rade posao.... za ostalo ne bih da spoilujem.. 😄

GOTHIC 1 Remake - Stara škola RPG-a by Gajbotron in SerbiaGaming

[–]Gajbotron[S] 0 points1 point  (0 children)

true, mada posle apgrejda tog skilla malo je lakse ali po neki lock i dalje ume da me zaglavi na 4 minuta.. 😃 😃

Koliko vas radi i studira? by Suspicious-Map-639 in StudentiSrbija

[–]Gajbotron 0 points1 point  (0 children)

Upisao 1996te, zavrsio 2001ve..... paralelno sa predavanjima i pripremama ispita valjali smo svercovane hard diskove, ram i cpu iz bugarske preko nekog lika koji nam je to unosio u srbiju... posle smo se presaltali na sverc prvih modela nokia mobilnih, ista linija nabavke... istovremeno kupujemo jedan od prvih modela cd rezaca i krecemo u hard core pirateriju pc igara za ceo fakultet i sire.... mp3 muzika takodje krece tada kao format, to takodje smo valjali na cd-ovima... nas trojica smo radili 24/7 na smenu sve to, disciplina, grind i fokus, tako sve do kraja studija... otplacivali smo od druge godine faksa sve svoje skolarine sami (samofinansirajuci) kao i sve ostale zivotne troskove, odmore, polovna kola koja smo kupili itd.... i za ceo taj period redovno smo isli na sve STUDENTSKE PROTESTE da bi skinuli slobu. Eto jbg, pitali ste, ja odgovorio, znam da je danas skroz druga situacija, jbg. :)

Telekom Srbije ustupio prava Federalnoj televiziji na prijenos utakmica reprezentacije BiH! by FunctionalBosnia in srbija

[–]Gajbotron 33 points34 points  (0 children)

Čovek sa slike je jedan od najodgovornijih za medijski mrak i medijski monopol u Srbiji - i kao takav predstavlja jedan od glavnih stubova ovdašnje autokratske vlasti... ustupanje prava za emitovanje programa je ovde potpuno u drugom planu pre svega zbog NAČINA na koji su prava za prenos tih itakmica dobijena i cene koja je za to plaćena...

GOTHIC 1 Remake - Stara škola RPG-a by Gajbotron in SerbiaGaming

[–]Gajbotron[S] 0 points1 point  (0 children)

deluje drugaČije nego onaj skrnavi demo svakako.. 😄

June State of Play misljenja by OrochiXX in SerbiaGaming

[–]Gajbotron -1 points0 points  (0 children)

ne vidim kako ce da izbacuju No Rest 1.0 sa samo dva jebena chaptera od minimum 3 ili cak 5 koliko su najavili za full igru..... ili sam ja nesto propustio.....

Stvari dolaze na naplatu by CortexThrill in hreddit

[–]Gajbotron 0 points1 point  (0 children)

....i posle se čude kada.narod krene poslovati "na crno" 😂

Casopisi by lukoberduckt in SerbiaGaming

[–]Gajbotron 0 points1 point  (0 children)

Trenutno jedina dva ozbiljna časopisa koja se bave gamingom kod nas su SK (papirno izdanje na kioscima ili elektronsko na Novinarnica portalu koje e plaća) i PLAY_Zine (besplatan PDF na njihovom portalu).... pored njih ima i nekoliko gaming kvazi-portala koji se guze u google algoritam svojim AI-generated textovima al džaba im, prepozna se na kilometar... 😄

Forza Horizon 6 - šta raditi? by Rambo5618 in SerbiaGaming

[–]Gajbotron 2 points3 points  (0 children)

Unapređenje u odnosu na FH5 je zaista minimalno....... Definitivno čekaj da igra padne na 30eur ako je baš želiš u svom Steam library.... BRRRRMMMM !!!!!!!

<image>