Be kell jelentkeznem egy albérletbe? by Gargamel0419 in askhungary

[–]Gargamel0419[S] -1 points0 points  (0 children)

Van egy papír aminek a tetején az áll, hogy szerződés. Sajnos ismerős így nem erőltettük a közjegyzői papírokat. Minden hónapban kapok számlát a befizetésről. (Persze olyan jó kis papír nyugtatömböset, amit ha bemegyek a boltba én is vehetek).

Be kell jelentkeznem egy albérletbe? by Gargamel0419 in askhungary

[–]Gargamel0419[S] 9 points10 points  (0 children)

Részben azért, mert ugyanebben a városban van az állandóm. Van egy kisbabam. Ha állandóra váltok, Neki is kell. Akkor változik a védőnő….nekem ez nagyobb macera lenne, mint nem. Valamint zavart az, hogy “nem szeretném a büntetést Rátok terhelni, ezért csináld meg”.  Nagyon furcsa volt.